4

@ZwyklyCuler48 i cyk Michał już ma 18 głosów

4

Czyli w drugiej połowie karny dla białych albo 2.

0

Fajnie jakby zagrali tym na nosie z Madrytu, ale byłyby jaja, tylko hajsu szkoda.

6

Muszą kupić bilety na autobus, a Atletico nie musi sie otwierać po stracie 1,2, czy 3 bramki, więc to nie bedzie podobny mecz, jak ten z Villarealem.

0

@VegetaPolska Jak z kolegami w weekend sie nie napijesz i nie obejżysz meczu Barcy, to łeb może eksplodować.

1

Czyli sobie nie pogramy, bo Atletico ma kosy naostrzone.

0

@Ojciec5tkidzieci nie ma takiego krzesełka barowego na tę panią.

0

Spokojnie, za 2 dni Lewuś wyjdzie w masce i Cholo bedzie zaskoczony.

0

@Pustelnik Podobnie Atletico

0

Ma szczęscie nasz Braziol jest trochę inny.

0

Bodo rozwali system i wygra LM.

0

Czy zawodnicy grając w piłke nie moga miec bardziej rozwiniętych "dwójek", bo przy tego rodzaju sporcie, przy dysbalansie mięśniowym między przednia taśmą, a tylną brak jest równowagi mięśniowej ?

0

To co, karnierscy awansowali jednak.

0

A za ile Luookman poszedł do Atletico ?

0

/niech rozważą karę za łapanie sie za nos jeszcze

7

Ja pier..ole w szoku jestem, gościa zawiesili, a nic na razie nie udowodnili.

10

Prosze dopisac w najlepsze, że Cancelo zagrał fajne w ataku.

1

Czyli Cancelo za Rashforda i 30 baniek w kieszeni.

0

Cancelo zamiast Rashforda i 30 baniek w kieszeni.

3

@tarantino10 twój post także, tutaj

0

@Joe_Barbaro lepiej przez kilka lat

0

No cóż, zostaje nam tylko walka o wygranie LL.

0

@BORO_12 dopisz jeszcze dług z budowy stadionu

1

Pojechali z Mou, podobnie, jak z Flickiem przed El Clasico.

1

Ten rasizm w kierunku viniego, to wina sędziego, bo mógł go uchronić przed wyzwiskami dając mu 2 żółtą kartkę, a tego nie zrobił, więc do zamrażarki go.

20

Mou dostał czerwo za to że Vini nie dostał 2 żółtej.

0

@RosjaninBut Bzdura, FB jest tak powszechne, że nie potrzeba już obecnie portali randkowych.

1

W pierwszym sezonie Flika graliśmy jak z nut, zanim przeciwnicy nauczyli sie grać przeciwko nam, więc sezon do zapomnienia, podobnie, jak Xabi Alonzo po zdobyciu mistrzostwa forma siadła i nic nie wygrali.

2

6. Wniosek: cięzko ogląda się przez 90 min. 4 obrońców, jak podaje sobie w kółko piłkę po obwodzie, bez pomysłu zagrania do przodu w kierunku bramki przeciwnika.

0

Widać, że nasz klub dostosował się poziomem grania do hiszpańskiego sędziowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?