Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ZwyklyCuler48 i cyk Michał już ma 18 głosów
4
Czyli w drugiej połowie karny dla białych albo 2.
0
Fajnie jakby zagrali tym na nosie z Madrytu, ale byłyby jaja, tylko hajsu szkoda.
6
Muszą kupić bilety na autobus, a Atletico nie musi sie otwierać po stracie 1,2, czy 3 bramki, więc to nie bedzie podobny mecz, jak ten z Villarealem.
0
@VegetaPolska Jak z kolegami w weekend sie nie napijesz i nie obejżysz meczu Barcy, to łeb może eksplodować.
1
Czyli sobie nie pogramy, bo Atletico ma kosy naostrzone.
0
@Ojciec5tkidzieci nie ma takiego krzesełka barowego na tę panią.
0
Spokojnie, za 2 dni Lewuś wyjdzie w masce i Cholo bedzie zaskoczony.
0
@Pustelnik Podobnie Atletico
0
Ma szczęscie nasz Braziol jest trochę inny.
0
Bodo rozwali system i wygra LM.
0
Czy zawodnicy grając w piłke nie moga miec bardziej rozwiniętych "dwójek", bo przy tego rodzaju sporcie, przy dysbalansie mięśniowym między przednia taśmą, a tylną brak jest równowagi mięśniowej ?
0
To co, karnierscy awansowali jednak.
0
A za ile Luookman poszedł do Atletico ?
0
/niech rozważą karę za łapanie sie za nos jeszcze
7
Ja pier..ole w szoku jestem, gościa zawiesili, a nic na razie nie udowodnili.
10
Prosze dopisac w najlepsze, że Cancelo zagrał fajne w ataku.
1
Czyli Cancelo za Rashforda i 30 baniek w kieszeni.
0
Cancelo zamiast Rashforda i 30 baniek w kieszeni.
3
@tarantino10 twój post także, tutaj
0
@Joe_Barbaro lepiej przez kilka lat
0
No cóż, zostaje nam tylko walka o wygranie LL.
0
@BORO_12 dopisz jeszcze dług z budowy stadionu
1
Pojechali z Mou, podobnie, jak z Flickiem przed El Clasico.
1
Ten rasizm w kierunku viniego, to wina sędziego, bo mógł go uchronić przed wyzwiskami dając mu 2 żółtą kartkę, a tego nie zrobił, więc do zamrażarki go.
20
Mou dostał czerwo za to że Vini nie dostał 2 żółtej.
0
@RosjaninBut Bzdura, FB jest tak powszechne, że nie potrzeba już obecnie portali randkowych.
1
W pierwszym sezonie Flika graliśmy jak z nut, zanim przeciwnicy nauczyli sie grać przeciwko nam, więc sezon do zapomnienia, podobnie, jak Xabi Alonzo po zdobyciu mistrzostwa forma siadła i nic nie wygrali.
2
6. Wniosek: cięzko ogląda się przez 90 min. 4 obrońców, jak podaje sobie w kółko piłkę po obwodzie, bez pomysłu zagrania do przodu w kierunku bramki przeciwnika.
0
Widać, że nasz klub dostosował się poziomem grania do hiszpańskiego sędziowania.