Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Eric, to jest człowiek w masce, od kiedy ją nosi nie potrzebuje peleryny supermana.
0
Jak można oceniać grę piłkarza na takim zmrożonym kartoflisku w takich warunkach, gdzie nie ma adaptacji temperaturowej, której różnica wynosi ok. 20 stopni C.
0
W następnym odcinku będzie kuchnia Ani i bachata z Yamalem.
1
Dwójka mu poszła, tak to przynajmniej wyglądało, pytanie, czy naderwanie, czy zerwanie.
0
Lewy już się przełamał, ma gola w LM.
0
Ciężko się gra naszym rozgrywającym na tej nierównej zmrożonej murawie.
0
Ktoś pisał, żeby Cuba odpoczął, więc Flick posłuchał i dzisiaj Uszaty gra.
2
@S1l3nt ?Jeszcze Rash 1, Lewy 3 bramki, żeby było więcej niz biali z Monaco
0
Dro powinien najpierw skonsultować tę sytuację z własnym podwórkiem, a skoro to zataił, to niech spada, oby nie był drugim Moribą.
0
Przyjdzie czas zakontraktowania nowych zawodników i klub zacznie piszczeć, że nie ma kasy, więc i tak Lewy bedzie górą w tych negocjacjach.
2
Inter z Zielińskim gra z Arsenalem, a wy dalej spuszczacie się na białych.
7
To raczej klauzula głupoty.
0
Jak wejdziemy do 1-1, to nas Negreirą zdegradują.
1
Idealny, Flick zrobi z niego stopera.
0
@karci0 to z Anią, a z Flickiem Deutsche Tanz
1
@Herbert i tańczył salse z Lewym.
2
Jeszcze Lewy zaczął coś gadać do niego, to pomyślałem, chłopie odejdż, bo dostaniesz kartkę, no i dostał.
0
Spalic to powinien się zespól ze wstydum za brak skuteczności i "pomysłową" obronę, a szczególnie Olmo, który potwierdził, że nie nalezy mu się miejsce w pierwszym składzie drużyny.
0
Tylko niech już Olmo nie dośrodkowuje i nie strzela z tym celownikiem słabo dzisiaj.
0
Olmo nie potrafi bić piłki w pole karne i marnuje setki.
2
To teraz wiadomo, czemu Tebas nie lubi Florka.
5
Rash popraw celownik i z kopytka 2 brameczki, jak wcześniej w LM.
2
@July_6_BcN rzut Jordana pod koniec 6 meczu finałów NBA z Jazz.
0
@BonusKiller Twoja odpowieć jest nielogiczna, tzn. pozbawiona sensu w kontekście tego co napisałem.
2
Lewy będzie grał w sandałach.
2
Negreira dogadał sie z Hujsenem.
6
Czyli do City pójdzie i tam sie przebije do składu :D :D :D
1
@malicinho może mają z nim umowę, ze jak mu umożliwa grę do mundialu to zrzeknie się części wynagrodzenia.
0
Za taki ochłap niech gra u nas jako 3 bramkarz.
0
@pep71 Tylko prawdę mówiąc, nie ma najlepszych środkowych na rynku, a od nas nie kupią.