4

Eric, to jest człowiek w masce, od kiedy ją nosi nie potrzebuje peleryny supermana.

0

Jak można oceniać grę piłkarza na takim zmrożonym kartoflisku w takich warunkach, gdzie nie ma adaptacji temperaturowej, której różnica wynosi ok. 20 stopni C.

0

W następnym odcinku będzie kuchnia Ani i bachata z Yamalem.

1

Dwójka mu poszła, tak to przynajmniej wyglądało, pytanie, czy naderwanie, czy zerwanie.

0

Lewy już się przełamał, ma gola w LM.

0

Ciężko się gra naszym rozgrywającym na tej nierównej zmrożonej murawie.

0

Ktoś pisał, żeby Cuba odpoczął, więc Flick posłuchał i dzisiaj Uszaty gra.

2

@S1l3nt ?Jeszcze Rash 1, Lewy 3 bramki, żeby było więcej niz biali z Monaco

0

Dro powinien najpierw skonsultować tę sytuację z własnym podwórkiem, a skoro to zataił, to niech spada, oby nie był drugim Moribą.

0

Przyjdzie czas zakontraktowania nowych zawodników i klub zacznie piszczeć, że nie ma kasy, więc i tak Lewy bedzie górą w tych negocjacjach.

2

Inter z Zielińskim gra z Arsenalem, a wy dalej spuszczacie się na białych.

7

To raczej klauzula głupoty.

0

Jak wejdziemy do 1-1, to nas Negreirą zdegradują.

1

Idealny, Flick zrobi z niego stopera.

0

@karci0 to z Anią, a z Flickiem Deutsche Tanz

1

@Herbert i tańczył salse z Lewym.

2

Jeszcze Lewy zaczął coś gadać do niego, to pomyślałem, chłopie odejdż, bo dostaniesz kartkę, no i dostał.

0

Spalic to powinien się zespól ze wstydum za brak skuteczności i "pomysłową" obronę, a szczególnie Olmo, który potwierdził, że nie nalezy mu się miejsce w pierwszym składzie drużyny.

0

Tylko niech już Olmo nie dośrodkowuje i nie strzela z tym celownikiem słabo dzisiaj.

0

Olmo nie potrafi bić piłki w pole karne i marnuje setki.

2

To teraz wiadomo, czemu Tebas nie lubi Florka.

5

Rash popraw celownik i z kopytka 2 brameczki, jak wcześniej w LM.

2

@July_6_BcN rzut Jordana pod koniec 6 meczu finałów NBA z Jazz.

0

@BonusKiller Twoja odpowieć jest nielogiczna, tzn. pozbawiona sensu w kontekście tego co napisałem.

2

Lewy będzie grał w sandałach.

2

Negreira dogadał sie z Hujsenem.

6

Czyli do City pójdzie i tam sie przebije do składu :D :D :D

1

@malicinho może mają z nim umowę, ze jak mu umożliwa grę do mundialu to zrzeknie się części wynagrodzenia.

0

Za taki ochłap niech gra u nas jako 3 bramkarz.

0

@pep71 Tylko prawdę mówiąc, nie ma najlepszych środkowych na rynku, a od nas nie kupią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?