0

@addept to była kariera kartkowa.

1

Lahoz przestań zachowywać się jak spocony Janek i daj im żółtą kartkę.

1

Do wakacji, może odpali pod Flickiem.

6

Uff dobrze, że nie w kratkę.

0

@szymonekk za 60 baniek Schloterbeck, ale latem będzie więcej opcji, bo nim się interesują Bayern i real.

1

Przed mundialem mają sraczkę, boja się, że sie nie zaadaptuja w nowych warunkach i mundial ich ominie.

0

Wymienić Urusa na Cancelo i będzie git, dać go na prawą stronę, a Kounde do środka.

0

Garcije rządzą w Barcelonie i w Madrycie.

1

8 z tych meczy róznica 2 bramek, to chyba tak dla bezpieczeństwa grali.

0

@BORO_12 podałem przykład z Benzemą, bo wtedy wygrywali LM, a grali padokę, jak teraz, a wtedy strzelec i bramkarz decydował o wygranej.

0

@BORO_12 brakuje tylko takiej strzelby jak Benzema i Mbappe.

0

I co z tego, jak sami piszemy tutaj w artykułach o swoim klubie "goście" albo "przyjezdni", zamiast drużyna Barcy albo nasz klub.

3

Garcia obronił strzał nogami uszatego.

0

@majkiii Stegen jest w innym miejscu kariery niż Wojtek.

0

@jasiu20 Raczej bez dobrego bramkarza i napastnika, ale brak Inigo odczuwalny.

0

Garcia albo Fermin zawodnik meczu.

0

@Krzysiek872 komentatorzy niemieccy i angielski piali z zachwytu, ty nie musisz.

0

Olmo do środka Rapha na lewą

1

Ale ładnie to wyjął.

3

Grypa, czyli kac noworoczny.

3

@sopa10pl klątwa Negreiry

0

Ściema przed tym turniejem, bo na finał będzie gotowy.

2

@Laminedependencia Garcia też robił błędy, ale pod Flickiem się zmienił nie do poznania.

0

@Azazel_Pazuzu de Paul ;)

7

Brać i sie nie zastanawiać będzie pasował do naszych szklanek, a na poważnie z tego co pamiętam, to jak Inigo przechodził do nas, to też miał kontuzję i potem wiadomo, jak odpalił.

0

Po takiej wypowiedzi, to turbany i wieblądy nie będą im kibicować.

0

Deco powinien dać mu podwyżkę wtedy odpali, albo spali sie ze wtydu i sam ucieknie z klubu na zawsze.

0

Na pewno będzie w formie błogosławionej.

0

Swoją postawą do sędziów i kartkami zapłacił tym, że go nie ma w zestawieniach. W reprezentacji też było głośno o nim, szczególnie po przegranej z Argentyną.

5

Czyli podmianka, bo ilośc Araujo musi się zgadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?