Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept to była kariera kartkowa.
1
Lahoz przestań zachowywać się jak spocony Janek i daj im żółtą kartkę.
1
Do wakacji, może odpali pod Flickiem.
6
Uff dobrze, że nie w kratkę.
0
@szymonekk za 60 baniek Schloterbeck, ale latem będzie więcej opcji, bo nim się interesują Bayern i real.
1
Przed mundialem mają sraczkę, boja się, że sie nie zaadaptuja w nowych warunkach i mundial ich ominie.
0
Wymienić Urusa na Cancelo i będzie git, dać go na prawą stronę, a Kounde do środka.
0
Garcije rządzą w Barcelonie i w Madrycie.
1
8 z tych meczy róznica 2 bramek, to chyba tak dla bezpieczeństwa grali.
0
@BORO_12 podałem przykład z Benzemą, bo wtedy wygrywali LM, a grali padokę, jak teraz, a wtedy strzelec i bramkarz decydował o wygranej.
0
@BORO_12 brakuje tylko takiej strzelby jak Benzema i Mbappe.
0
I co z tego, jak sami piszemy tutaj w artykułach o swoim klubie "goście" albo "przyjezdni", zamiast drużyna Barcy albo nasz klub.
3
Garcia obronił strzał nogami uszatego.
0
@majkiii Stegen jest w innym miejscu kariery niż Wojtek.
0
@jasiu20 Raczej bez dobrego bramkarza i napastnika, ale brak Inigo odczuwalny.
0
Garcia albo Fermin zawodnik meczu.
0
@Krzysiek872 komentatorzy niemieccy i angielski piali z zachwytu, ty nie musisz.
0
Olmo do środka Rapha na lewą
1
Ale ładnie to wyjął.
3
Grypa, czyli kac noworoczny.
3
@sopa10pl klątwa Negreiry
0
Ściema przed tym turniejem, bo na finał będzie gotowy.
2
@Laminedependencia Garcia też robił błędy, ale pod Flickiem się zmienił nie do poznania.
0
@Azazel_Pazuzu de Paul ;)
7
Brać i sie nie zastanawiać będzie pasował do naszych szklanek, a na poważnie z tego co pamiętam, to jak Inigo przechodził do nas, to też miał kontuzję i potem wiadomo, jak odpalił.
0
Po takiej wypowiedzi, to turbany i wieblądy nie będą im kibicować.
0
Deco powinien dać mu podwyżkę wtedy odpali, albo spali sie ze wtydu i sam ucieknie z klubu na zawsze.
0
Na pewno będzie w formie błogosławionej.
0
Swoją postawą do sędziów i kartkami zapłacił tym, że go nie ma w zestawieniach. W reprezentacji też było głośno o nim, szczególnie po przegranej z Argentyną.
5
Czyli podmianka, bo ilośc Araujo musi się zgadzać.