1

Zostawić w składzie, dać mu ostatnią szansę, jak nie pójdzie, to sprzedać albo wypożyczyć.

0

@daniel32778 nawet bardziej chwalili Gulera, ze podawał pasy do Mekambe lepiej niż Bellingham.

0

W sumie mały plus jest taki, że konkurencja będzie między nim, a Garcią, ale kasy tyle szkoda, bo można byłoby kupić jakiegoś dobrego obrońcę.

0

Real pójdzie do samego końca, chyba swojego, bo jest już blisko.

4

Świetny ten wywiad, dzięki wielkie.

0

@Never Mogło tak być, w końcu ten prezes może wszystko, dlatego tak długo jest na tym stanoiwsku, choc ostatnio mu nie poszło i próbuje odwrócić uwagę od złej gry zawodników na które wydał miliony i ma ból dupy, że dzieciaki z La Masii wszystkie trofea mu zjadły.

5

@piJohn a komu zależy, żeby przeciągać tę sprawę w nieskonczoność, bo jakby sprawa była jasna, to dawno by już zapadł wyrok i nikt by tych pomówień nie używał, poza tym nie można rządać za dość uczynienia zanim zapadnie wyrok.

9

A tym razem Negreira wyskoczył spod choinki, czy z lodówki ?

0

w La Masi może wyskoczy jakiś perspektywiczny stoper

1

@turhiay na razie ma miodowy miesiąc po ślubie, żona go wypożyczyła.

3

I co, nie dało sie podciągnąć Negreirę pod niemoc strzelecką viniego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Te Shreki białasy powinni złożyć skargę do LL na Barcę, bo w każdym meczu gra 12 zawodników z Negreirą w składzie.

12

Ale odklejka, żeby gwizdać na zawodnika, który został brutalnie sfaulowany, to świadczy o stanie umysłu tych pseudo kibiców.

0

Śmietankowi na -4 pozbyli sie lodówek, bo tam Negreira siedział.

0

Takie miękkie faje nie potrafią być na topie mając najdroższych na świecie piłkarzy, gadają o Negreidzie, a sami nie potrafią niczego udowodnić, cały ten śmieszny klubik powstał dzięki Negrejdzie, żeby Barca miała z kim rywalizować idąc tą retoryką dalej.

0

Bramkarz, to oczywiste.

1

Syndrom Christiego z treningu go dopadł.

1

Balde i Gerard w obronie, plus FdJ w ataku, to jakaś pomyłka.

0

A Araujo wział ślub z ukochaną, można sie dobrze bawić przed świętami.

0

@MessiForeverTheBest jemu potrzebna jest regularność, bo nigdy jej nie miał, podobnie jak Ferran.

4

Czy wiesz, że Barca lepiej sobie z nimi radzi na wyjedzie niż u siebie.

0

Sprawdza się jedna prawidłowość, że mając dobrego snajpera i bramkarza, to można wyjść zwycięsko, nawet jak nie idzie całej drużynie.

0

Z tego wynika, że sędziowie cały czas są pod obstrzałem i zarzuca się im m.in. brak szacunku.

0

Mieliśmy mieć stoperów gladiatorów, a mamy cipki, bo fizycznie i psychicznie niedojeżdają na mecz. Poza tym, kolanko i główka to szkolna wymówka.

0

@Alicja3500 ja na kompie wogóle nie mam reklam dwa blokery założone i jest ok.

1

Jak wróci, to nie wystawiać go w LM.

0

@europejczyk Nie nurkuje i nie macha rękami do sędziów, podobnie jak Messi.

0

Pytanie dla was, lepiej wprowadzić Pedriego na mecz z żótymi, czy dać mu odpocząć kosztem ryzyka utraty 3 pkt. ?

0

Kiedy zostaną przeprowadzone wybory, po sezonie, czy już na wiosnę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?