Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zostawić w składzie, dać mu ostatnią szansę, jak nie pójdzie, to sprzedać albo wypożyczyć.
0
@daniel32778 nawet bardziej chwalili Gulera, ze podawał pasy do Mekambe lepiej niż Bellingham.
0
W sumie mały plus jest taki, że konkurencja będzie między nim, a Garcią, ale kasy tyle szkoda, bo można byłoby kupić jakiegoś dobrego obrońcę.
0
Real pójdzie do samego końca, chyba swojego, bo jest już blisko.
4
Świetny ten wywiad, dzięki wielkie.
0
@Never Mogło tak być, w końcu ten prezes może wszystko, dlatego tak długo jest na tym stanoiwsku, choc ostatnio mu nie poszło i próbuje odwrócić uwagę od złej gry zawodników na które wydał miliony i ma ból dupy, że dzieciaki z La Masii wszystkie trofea mu zjadły.
5
@piJohn a komu zależy, żeby przeciągać tę sprawę w nieskonczoność, bo jakby sprawa była jasna, to dawno by już zapadł wyrok i nikt by tych pomówień nie używał, poza tym nie można rządać za dość uczynienia zanim zapadnie wyrok.
9
A tym razem Negreira wyskoczył spod choinki, czy z lodówki ?
0
w La Masi może wyskoczy jakiś perspektywiczny stoper
1
@turhiay na razie ma miodowy miesiąc po ślubie, żona go wypożyczyła.
3
I co, nie dało sie podciągnąć Negreirę pod niemoc strzelecką viniego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Te Shreki białasy powinni złożyć skargę do LL na Barcę, bo w każdym meczu gra 12 zawodników z Negreirą w składzie.
12
Ale odklejka, żeby gwizdać na zawodnika, który został brutalnie sfaulowany, to świadczy o stanie umysłu tych pseudo kibiców.
0
Śmietankowi na -4 pozbyli sie lodówek, bo tam Negreira siedział.
0
Takie miękkie faje nie potrafią być na topie mając najdroższych na świecie piłkarzy, gadają o Negreidzie, a sami nie potrafią niczego udowodnić, cały ten śmieszny klubik powstał dzięki Negrejdzie, żeby Barca miała z kim rywalizować idąc tą retoryką dalej.
0
Bramkarz, to oczywiste.
1
Syndrom Christiego z treningu go dopadł.
1
Balde i Gerard w obronie, plus FdJ w ataku, to jakaś pomyłka.
0
A Araujo wział ślub z ukochaną, można sie dobrze bawić przed świętami.
0
@MessiForeverTheBest jemu potrzebna jest regularność, bo nigdy jej nie miał, podobnie jak Ferran.
4
Czy wiesz, że Barca lepiej sobie z nimi radzi na wyjedzie niż u siebie.
0
Sprawdza się jedna prawidłowość, że mając dobrego snajpera i bramkarza, to można wyjść zwycięsko, nawet jak nie idzie całej drużynie.
0
Z tego wynika, że sędziowie cały czas są pod obstrzałem i zarzuca się im m.in. brak szacunku.
0
Mieliśmy mieć stoperów gladiatorów, a mamy cipki, bo fizycznie i psychicznie niedojeżdają na mecz. Poza tym, kolanko i główka to szkolna wymówka.
0
@Alicja3500 ja na kompie wogóle nie mam reklam dwa blokery założone i jest ok.
1
Jak wróci, to nie wystawiać go w LM.
0
@europejczyk Nie nurkuje i nie macha rękami do sędziów, podobnie jak Messi.
0
Pytanie dla was, lepiej wprowadzić Pedriego na mecz z żótymi, czy dać mu odpocząć kosztem ryzyka utraty 3 pkt. ?
0
Kiedy zostaną przeprowadzone wybory, po sezonie, czy już na wiosnę ?