Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBarce to akurat jest najmniejszy problem, cała drużyna fizycznie i szybkościowo leży.
1
Przy takiej formie drużyny, to nawet sabotażysta nie pomógłby, brak szybkości, miękkie faje, dlatego pressing nie wychodzi, jak sędzia pozwala na twardszą grę, to nasz zespół nie istnieje.
0
@bolplast Tak, stopa obrońcy zadecydowała o bramce.
1
Araby przyszli po samotażystę, a zabrali nam Inigo, taki deal poszedł.
0
Ferran i Kounde zawodnicy meczu, a ten co go już nie ma nieliczę.
0
Dziwne, że na ławce Pedro Neto.
0
@fresh plus jego interwencje na przedpolu i wyprzedzał rywali
11
Rashford zjada nico na śniadanie.
3
Garcia czyste konto.
1
Wiem ale nie powiem.
0
Rashford robi robotę lepszą niż Nico.
0
@severius tak i wczęsniej z MC.
6
Dziadostwo bez pomysłu na grę i jakichkolwiek argumentów w meczu, spowalnianie gry przetrzymywanie piłki, aż zawodniczki Chelsea się ustawią, nie potrafiły przyjąc piłki, rozegrać Romeu przegrał ten mecz taktycznie, jego oponentka zjadła go taktycznie i fizycznie w meczu.
0
@LukaszFan a w jakim kraju poza Ukrainą i Polską jest najwiecej ich kibiców ?
3
Czyli kibicujemy Ukrainie, żeby 2 mecze zagrać u siebie.
2
Adam Małysz kopnie sobie na CN
0
Negreira będzie ok. a i jeszcze jest Tebas.
1
Z głupoty ludzkiej, oby nie odzyskali kasy., niech to będzie nauczka dla nich.
1
Do szpitala z Olmo by pasował.
9
śmietankowi mają najdroższą kadrę w Europie, a nie mają żandego zawodnika w reprezentacji hiszpanii
0
Ewa strzeliła 4 gole w 20 minut, ale jeden z minimalnego spalonego, a drugi, gdzie nie było ręki nie uznali niestety.
0
@Pustelnik A nie widzisz, że dzięki takim newsom Lewy zaczął grać lepiej, to celowa zagrywka, żeby zmobilizować zawodnika do "powrotu z wakacji". Także intencje pismakow sa bardzo dobre, a Lewy im pokaże swoją gra kto tu rządzi w aktaku.
1
@Pin0chet Nie pij przed meczem ani w trakcie, bo potem brednie piszesz.
0
Mecz jak za Nawałki z Portugalią.
0
A przy okazji, Angola-Argentyna 0-2 asysta i gol Messiego i to samo Martinez.
1
@voitek Po co komentujecie te hejty, przecież oni z tego żyją.
1
Ale mecze reprezentacyjne jeszcze sie nie skończyły, więc ........ obym nie wykrakał.
2
Wizerunkowo varciniak nie może wskazać Lewego, bo musi budować swoją markę na przyszłoroczny mundial.
1
Jest tak pięknie, że w klubie zapomnieli o optymizmie.
4
@BonusKiller Chyba jesteś odklejony, raczej Lewy jest gnojony i w ojczyźnie brak szacunku dla jego osiągnięć.