0

@FcBarce to akurat jest najmniejszy problem, cała drużyna fizycznie i szybkościowo leży.

1

Przy takiej formie drużyny, to nawet sabotażysta nie pomógłby, brak szybkości, miękkie faje, dlatego pressing nie wychodzi, jak sędzia pozwala na twardszą grę, to nasz zespół nie istnieje.

0

@bolplast Tak, stopa obrońcy zadecydowała o bramce.

1

Araby przyszli po samotażystę, a zabrali nam Inigo, taki deal poszedł.

0

Ferran i Kounde zawodnicy meczu, a ten co go już nie ma nieliczę.

0

Dziwne, że na ławce Pedro Neto.

0

@fresh plus jego interwencje na przedpolu i wyprzedzał rywali

11

Rashford zjada nico na śniadanie.

3

Garcia czyste konto.

1

Wiem ale nie powiem.

0

Rashford robi robotę lepszą niż Nico.

0

@severius tak i wczęsniej z MC.

6

Dziadostwo bez pomysłu na grę i jakichkolwiek argumentów w meczu, spowalnianie gry przetrzymywanie piłki, aż zawodniczki Chelsea się ustawią, nie potrafiły przyjąc piłki, rozegrać Romeu przegrał ten mecz taktycznie, jego oponentka zjadła go taktycznie i fizycznie w meczu.

0

@LukaszFan a w jakim kraju poza Ukrainą i Polską jest najwiecej ich kibiców ?

3

Czyli kibicujemy Ukrainie, żeby 2 mecze zagrać u siebie.

2

Adam Małysz kopnie sobie na CN

0

Negreira będzie ok. a i jeszcze jest Tebas.

1

Z głupoty ludzkiej, oby nie odzyskali kasy., niech to będzie nauczka dla nich.

1

Do szpitala z Olmo by pasował.

9

śmietankowi mają najdroższą kadrę w Europie, a nie mają żandego zawodnika w reprezentacji hiszpanii

0

Ewa strzeliła 4 gole w 20 minut, ale jeden z minimalnego spalonego, a drugi, gdzie nie było ręki nie uznali niestety.

0

@Pustelnik A nie widzisz, że dzięki takim newsom Lewy zaczął grać lepiej, to celowa zagrywka, żeby zmobilizować zawodnika do "powrotu z wakacji". Także intencje pismakow sa bardzo dobre, a Lewy im pokaże swoją gra kto tu rządzi w aktaku.

1

@Pin0chet Nie pij przed meczem ani w trakcie, bo potem brednie piszesz.

0

Mecz jak za Nawałki z Portugalią.

0

A przy okazji, Angola-Argentyna 0-2 asysta i gol Messiego i to samo Martinez.

1

@voitek Po co komentujecie te hejty, przecież oni z tego żyją.

1

Ale mecze reprezentacyjne jeszcze sie nie skończyły, więc ........ obym nie wykrakał.

2

Wizerunkowo varciniak nie może wskazać Lewego, bo musi budować swoją markę na przyszłoroczny mundial.

1

Jest tak pięknie, że w klubie zapomnieli o optymizmie.

4

@BonusKiller Chyba jesteś odklejony, raczej Lewy jest gnojony i w ojczyźnie brak szacunku dla jego osiągnięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?