Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi widać oblegają CN.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Weekend ledwo sie zaczął a Wojtuś haftuje.
0
Tutaj w artykule o zeznaniach Lapka było napisane, że sędzia odrzucił pytania prawnika śmietankowych, a w ich gazecie jest napisane, że Lapek został zasypany pytaniami, więc, gdzie tu jest prawda ?
0
Valdek tak postawił sprawę , jakby raporty o pracy sędziów były codzienością, bo takie też są w Bilbao, tylko kwoty są różne, ale Lapek to wyjaśnił, że część zarządu za te informacje odpowiada, więc teraz przelewy są mniejsze.
2
Pani ford powinna za te słowa ze wstydu zamienić się w Cuprę.
10
Dobry trener, bo nie daję sobie wejśc na głowę niektórymi pytaniami dziennikarzy.
0
@bartulek98 Pedri też nie robi wyników, a wiadomo jaki jest.
0
@kamillek88 Nic z tego, bo w ten sposób kontroluje sie kluby i poszczególne osoby, trzymając haki na nich.
1
A to dlatego zabronili, gdyby był Pedri albo Lewy .........
21
Nie dostał drugiej zółtej, bo Rodgier to dziecko specalnej troski.
0
Czemu Mapet nie grał ze złamanym palcem, chodzi o to, że nie mógłby łapać i pociągać przeciwników za koszulkę ?
0
@VegetaPolska Cicho, bo jeszcze pochwyci i zaczną grać lepiej.
0
@Marek_z_Marek Nie, kibicuję swojej drużynie, a fajnie byłoby klepnąć białych w LM i najlepiej w finale.
0
Dziś jednak trzeba kibicowac śmietankowym z dwóch powodów:
1. Żeby Alonso został.
2. Żeby City nas nie przegoniło.
1
Tak naprawdę, to każda ręka powiększa obrys ciała, chyba, że ktoś tej ręki nie ma.
0
Oczy kwawią, jak można przejść taką metamorfozę w ciągu kilku dni i grać taką padokę.
2
Jak widać, nie tylko u nas panuje optymizm.
0
@waletpl to zmierza w tym kierunku, a Deco nie wyciąga wniosków ze swojej pracy.
0
Wydaje mi się, że powinien jak najszybciej wróci do treningów z drużyną, albo zawiesić buty na kołku.
0
Życzę mu, żeby został i przyjechał na CN, żeby pokrzyczeć do niego, tak jak biali wołali na Xaviego.
0
Florek opylił auto sędziemu, ale to było za mało za wygraną.
0
Piękne zdjęcie na okładce sportu :D
0
Różnice między Flickiem, a Alonzo widać gołym okiem w tym wywiadzie. Po tym płaczu, że sędzia winny na końcu trener stwierdził, że winę biorą na siebie :D
4
-4 w madrycie u śmietankowych
5
Oni nie potrafia przegrywać.
2
Ja poczekałbym do końca sezonu, niech wykrystalizuje się sytuacja z Gavim i Olmo, bo do rotacji może się przydać.
0
A to o 19.00 dzisiaj, czy jutro, bo nie jest napisane ?
0
@Xonar chodz i błędną narrację artykułu
2
Może to nie kwestia słabej gry zawodników, tylko czas wymienić trenera.