0

Nasi widać oblegają CN.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Weekend ledwo sie zaczął a Wojtuś haftuje.

0

Tutaj w artykule o zeznaniach Lapka było napisane, że sędzia odrzucił pytania prawnika śmietankowych, a w ich gazecie jest napisane, że Lapek został zasypany pytaniami, więc, gdzie tu jest prawda ?

0

Valdek tak postawił sprawę , jakby raporty o pracy sędziów były codzienością, bo takie też są w Bilbao, tylko kwoty są różne, ale Lapek to wyjaśnił, że część zarządu za te informacje odpowiada, więc teraz przelewy są mniejsze.

2

Pani ford powinna za te słowa ze wstydu zamienić się w Cuprę.

10

Dobry trener, bo nie daję sobie wejśc na głowę niektórymi pytaniami dziennikarzy.

0

@bartulek98 Pedri też nie robi wyników, a wiadomo jaki jest.

0

@kamillek88 Nic z tego, bo w ten sposób kontroluje sie kluby i poszczególne osoby, trzymając haki na nich.

1

A to dlatego zabronili, gdyby był Pedri albo Lewy .........

21

Nie dostał drugiej zółtej, bo Rodgier to dziecko specalnej troski.

0

Czemu Mapet nie grał ze złamanym palcem, chodzi o to, że nie mógłby łapać i pociągać przeciwników za koszulkę ?

0

@VegetaPolska Cicho, bo jeszcze pochwyci i zaczną grać lepiej.

0

@Marek_z_Marek Nie, kibicuję swojej drużynie, a fajnie byłoby klepnąć białych w LM i najlepiej w finale.

0

Dziś jednak trzeba kibicowac śmietankowym z dwóch powodów:
1. Żeby Alonso został.
2. Żeby City nas nie przegoniło.

1

Tak naprawdę, to każda ręka powiększa obrys ciała, chyba, że ktoś tej ręki nie ma.

0

Oczy kwawią, jak można przejść taką metamorfozę w ciągu kilku dni i grać taką padokę.

2

Jak widać, nie tylko u nas panuje optymizm.

0

@waletpl to zmierza w tym kierunku, a Deco nie wyciąga wniosków ze swojej pracy.

0

Wydaje mi się, że powinien jak najszybciej wróci do treningów z drużyną, albo zawiesić buty na kołku.

0

Życzę mu, żeby został i przyjechał na CN, żeby pokrzyczeć do niego, tak jak biali wołali na Xaviego.

0

Florek opylił auto sędziemu, ale to było za mało za wygraną.

0

Piękne zdjęcie na okładce sportu :D

0

Różnice między Flickiem, a Alonzo widać gołym okiem w tym wywiadzie. Po tym płaczu, że sędzia winny na końcu trener stwierdził, że winę biorą na siebie :D

4

-4 w madrycie u śmietankowych

5

Oni nie potrafia przegrywać.

2

Ja poczekałbym do końca sezonu, niech wykrystalizuje się sytuacja z Gavim i Olmo, bo do rotacji może się przydać.

0

A to o 19.00 dzisiaj, czy jutro, bo nie jest napisane ?

0

@Xonar chodz i błędną narrację artykułu

2

Może to nie kwestia słabej gry zawodników, tylko czas wymienić trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?