Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xonar chodz i błędną narrację artykułu
2
Może to nie kwestia słabej gry zawodników, tylko czas wymienić trenera.
0
Nie wiemy, jaki był kontekst tej bójki, co mieli do siebie ci panowie, po drugie nikt tam nie klaskał, tylko w tle słychać oklaskujących prawdopodobnie akcje meczu obok tego nagrywającego.
3
Czy dowiemy się, jak poważny uraz ma Rapha i czy zagra od początku w LM ?
0
Rekin pokazał 3 zęby.
0
Niemcy, Ekwador ? ? robi się mundial z 2006 roku, jeszcze nas tam brakuje.
5
Po co robić teraz tę ceremonię, skoro nieznani są wszyscy uczestnicy, lepiej zrobić na wiosnę po barażach.
1
Jutro podwójny Mikołaj o 18.30 Barca a potem o 20.30 Messi finał FC CUP
0
Nie tylko, bo są vipy za 1500 euro w loży prezydenckiej do kupienia, wczoraj sprawdzałem. Na pozostałe tylko socios.
0
@cracker Kurła też trzyma wysoki poziom i to głownie dzięki niemu liczą się w stawce.
4
@malypuzon bo to inna klasyfikacja, pod zwględem dni spędzonych w szpitalu.
5
W tym Bilbao jest coraz gorzej, tam nie ma transferów, fotograf dalej w przykucu przy lini bocznej.
7
Jak tak dalej pójdzie, to sprzątaczki na CN za machanie miotłami dostaną czerwo.
3
To może chociaż ty odejdziesz w zimie za nich. Wygląda na to, że Wojtuś emerytura, a Stegen do rywalizacji z Garcią.
0
Powinni mu tę ręke wyj...bać, im mniej części ciała u niego tym mniej kontuzji. Ten człowiek niedługo zacznie się kopać po głowie na treningach i zrobi sobie krzywdę.
0
A to wszystko wina Barcy i Negreiry, ze ich grajki za miliony nie potrafią strzelić więcej goli od przeciwnika.
0
@4drian0 Brak Inigo daje się we znaki naszej obronie, ale dobrze, że mamy chociaż topowego bramkarza.
10
A w zeszłym tygodniu w wywidach była radość z gry na treningach zarówno u trenera, jak u zawodników. Szkoda, że tylko na treningach.
4
Nie wiem czemu, ale przeczytałem tytuł artykułu : Araujo potrzebuje jeszcze trochę chaosu.
1
Piękne gole i asysty naszych piłkarzy, niedługo fajerweki im się skończą na stadionie.
1
Powinni Flickowi pokazać ten filmik z Yamalem, to może się humor poprawi.
0
Nie mamy drużyny, podobny obraz gry jak Chelsea, odbijaliśmy się od przeciwnika, jak od ściany, kiwali nas jak chcieli, lepiej grali pozycyjny atak od nas, nam piłka przeszkadzała przy nodze, dużo błędów i niecelnych podań, cięzko było to oglądać.
0
To teraz ilu Katalończyków było z La Massi ?
0
Cieszę sie, że zachowano na stadionie CN klimat starych czasów.
5
@Dzogurt92 Nikt Cię nie zmusza do czytania tego artykułu, więc przestań skomleć tutaj.
0
@Baranek163 oni za długo świętowali otwarcie CN i mentalnie nie dojechali wczoraj na mecz.
7
To nie Chelsea, tylko Ferran nie dał strzelić tej drużynie.
9
Rozkręcamy się jak PSG w zeszłym sezonie :D :D :D
0
@Zaglloba jeszcze brak dobrego pressingu w meczach z Chelsea i PSG. Nie ma co się podniecać grając coś ze średniakami, bo do topu, to nam dużo brakuje - kasy i zasady 1-1.
0
Niech wróci skład i sie ogra, trzeba w końcu wykrystalizować zawodników na poszczegóne pozycje, zobaczymy na wiosnę, jak to będzie funkcjonować.