0

W sanatorium w Kołobrzegu panuje jelitówka, a w Madrycie syndrom Negreiry.

1

Usłyszał, że Pietruszewski trafił do Porto, więc został w Lizbonie.

0

@Fermin nie, Negreira to stan umysłu, podobno coraz więcej klubów horuje na niego w LL.

1

@Fermin Mbappe jedzie podnieść puchar, wszystko zostało juz dawno załatwione, Negreira załatwił.

3

Aktualizacja: własnie Christi przybił sobie piątkę z Araujo, a jutro jedzie na Jasną Górę a potem do Lichenia.

0

Czyli wiadomo, że śmietankowi wygrają, skoro jedzie po puchar, wszystko zostało ustalone przed meczem, Negreira w akcji.

5

Będa te formalności załatwiać przez prawie 2 miesiące, gdyby to szło przez stolicę, to bym jeszcze zrozumiał ;)

1

Dla Angoli te 40 baniek, to jak kieszonkowe.

0

2

To wszystko przez Negreirę.

0

@gracianho7 tzn. ma ferie i jedzie na narty ;)

2

To wina Negreiry, powinniśmy się skarżyć na niego, podobnie jak biali.

0

Dopóki białym w głowach siedzi Negreira, to będą grali piach, bo nie skupiają się na graniu, tylko nim się usprawiedliwiają, więc jest dobrze i niech im siedzi w głowach jak najdłużej.

0

A co z Gavim, czy w tym sezonie jeszcze zagra ?

0

@Chudini123 nie sądzę, bo na tle rywala wygladaliśmy bardzo słabo przed kartką Araujo.

0

@Fffddddddx moim zdaniem, jak klub niewinny, to powinien ścigać za takie pomawianie.

0

Oni cieszą się, że zagrają z nami.

1

Achy i ochy dla zawodnika, który rozegrał dopiero jedną połowę, nie no sorry.

1

No to możemy iśc na grzyby.

0

@Joopiter czyli za obrońcę nie można zakontraktować pomocnika ?

1

Uszaty pojedzie za Unaja na bramkę do repry, jak jeszcze raz zmieni się w bramkarza.

0

@Pustelnik Szczena gra o transfer do Włoch i wznowienie kariery pozaławkowej.

0

@Mistrzu888 i bardzo dobrze, za jego pensje weźmiemy stopera.

9

No to będzie kasa na stopera, dzięki Marc.

4

Ten puchar jest bez sensu, na dwa mecze taka wyprawa, a Atleti i Arletico grają na wyjeździe.

0

Jak będzie 10 kontuzjowanych i szpital w klubie, to brać Hallanda w rozliczeniu.

0

@Tomcio Auba i Paulinio

0

No to teraz kolej na Aubę w miejsce Lewego i Paulinio za Olmo.

0

@addept to była kariera kartkowa.

1

Lahoz przestań zachowywać się jak spocony Janek i daj im żółtą kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?