Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sanatorium w Kołobrzegu panuje jelitówka, a w Madrycie syndrom Negreiry.
1
Usłyszał, że Pietruszewski trafił do Porto, więc został w Lizbonie.
0
@Fermin nie, Negreira to stan umysłu, podobno coraz więcej klubów horuje na niego w LL.
1
@Fermin Mbappe jedzie podnieść puchar, wszystko zostało juz dawno załatwione, Negreira załatwił.
3
Aktualizacja: własnie Christi przybił sobie piątkę z Araujo, a jutro jedzie na Jasną Górę a potem do Lichenia.
0
Czyli wiadomo, że śmietankowi wygrają, skoro jedzie po puchar, wszystko zostało ustalone przed meczem, Negreira w akcji.
5
Będa te formalności załatwiać przez prawie 2 miesiące, gdyby to szło przez stolicę, to bym jeszcze zrozumiał ;)
1
Dla Angoli te 40 baniek, to jak kieszonkowe.
0
@Barca_Big_Moment jutro ?
2
To wszystko przez Negreirę.
0
@gracianho7 tzn. ma ferie i jedzie na narty ;)
2
To wina Negreiry, powinniśmy się skarżyć na niego, podobnie jak biali.
0
Dopóki białym w głowach siedzi Negreira, to będą grali piach, bo nie skupiają się na graniu, tylko nim się usprawiedliwiają, więc jest dobrze i niech im siedzi w głowach jak najdłużej.
0
A co z Gavim, czy w tym sezonie jeszcze zagra ?
0
@Chudini123 nie sądzę, bo na tle rywala wygladaliśmy bardzo słabo przed kartką Araujo.
0
@Fffddddddx moim zdaniem, jak klub niewinny, to powinien ścigać za takie pomawianie.
0
Oni cieszą się, że zagrają z nami.
1
Achy i ochy dla zawodnika, który rozegrał dopiero jedną połowę, nie no sorry.
1
No to możemy iśc na grzyby.
0
@Joopiter czyli za obrońcę nie można zakontraktować pomocnika ?
1
Uszaty pojedzie za Unaja na bramkę do repry, jak jeszcze raz zmieni się w bramkarza.
0
@Pustelnik Szczena gra o transfer do Włoch i wznowienie kariery pozaławkowej.
0
@Mistrzu888 i bardzo dobrze, za jego pensje weźmiemy stopera.
9
No to będzie kasa na stopera, dzięki Marc.
4
Ten puchar jest bez sensu, na dwa mecze taka wyprawa, a Atleti i Arletico grają na wyjeździe.
0
Jak będzie 10 kontuzjowanych i szpital w klubie, to brać Hallanda w rozliczeniu.
0
@Tomcio Auba i Paulinio
0
No to teraz kolej na Aubę w miejsce Lewego i Paulinio za Olmo.
0
@addept to była kariera kartkowa.
1
Lahoz przestań zachowywać się jak spocony Janek i daj im żółtą kartkę.