Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Perez nie lubi transferów do środka i dalej będą męczyć bułę.
10
Pan Sanchez ma ból dupy, a biali obwiniają piłkarzy zamiast zarząd, który nie wsparł Alonzo, kiedy nieszło. Jeszcze ich aspekt mentalny sięgający dna przez ich madrycką TV i cały czas zrzucanie odpowiedzialności na Negreirę, no i w koncu sufit im sie na łeb zawalił, może otrzeźwieją, jak już będzie koniec sezonu.
0
@domin1515 ruszał sie jak wóz z węglem, aż dziwi, że Flick go nie zmienił ...... tylko na kogo?
0
@jacek905 z nadwagą, to gruby na bramkę
0
Biali powinni sięgnąć po trenera z Santander, a nie Arbeloe.
0
Lepiej nie, bo będzie mecz na wyjeździe, a w innych przypadkach możemy zagrać u siebie.
0
@Kubajnos345 tylko ogórki są zielone, ale dobra niech Ci bedzie ;)
2
@FanVictoraIbarbo fani Negreiry będa ogkadać PK z domu ;)
0
@derek81 a to sorry, pomyliło mi się z SP
0
Rozgrywki nie ma tylko karne od razu.
3
dziadostwo i tyle co tu komentować. dobrze, że do przodu
1
@Oster273727 świetne podania do Kounde, tylko nie potrafi dośrodkować porządnie, jak cały zespół.
5
Sreal się zesrał i wszystko leci teraz z góry.
3
A to ten gośc nadaje sie do madryckiej TV o sędziach.
3
@europejczyk np. Camavinga, normalny piłkarz.
2
Powinno być: „Siła naszego futbolu przeciwko głupocie”. Wpuścili klauna do cyrku i będą go chronic przed śmiechem.
0
Duch Negreiry unosi się nad białymi.
0
Liczą się wszystkie mecze, czy tylko krajowe ?
0
W sumie chłop ma racje, ale z dobrymi radami, to by się przydał u białych.
0
Jutro Perez wyjedzie na taczkach, a wróci Xabi.
2
Mou przyjdzie, bo ma klauzule odejścia do białych.
0
@Darek_Maruszczak emocje jak z nami pod koniec pierwszej połowy.
0
Ale końcówka, podobnie, jak z nami w pierwszej połowie, szkoda, że biali odpadli, bo można było ich klepnąć w finale, ale jest szansa, że prezesa wyrzucą.
8
Podobno ultrasi białych wrzucili transparent Perez out, a w ankiecie 48% kibiców obarcza winą prezesa, a 46% winą zawodników, tylko 6% wini Xabiego.
0
Ale będa jaja, jak wykupimy Cancelo, a Rashowi podziękujemy, jeśli nie będzie kolejnego wypożyczenia.
3
Niech zatrudnią Negreirę, będą mogli od razu zrzucać winę na niego.
0
A jakby Celta nam go sprzedała, to też byśmy zarobili te 2 bańki, czyli wydalibyśmy 2 bańki, a nie 4 ?
0
Jak jego gra będzie wyglądała, jak ten spacer z Kounde, to nie wróży nic dobrego.
0
Co za bzdura, narracja przygotowana pod wcześniejsze opinie i wydarzenia, żeby je zamaskować, fuj, brudna polityka tego bambusa na świeczniku.
0
Takich wafli sprzedają za taki hajs, a to nam nie wolno kupować i sprzedawać zawodników za dużą kasę.