17

Perez nie lubi transferów do środka i dalej będą męczyć bułę.

10

Pan Sanchez ma ból dupy, a biali obwiniają piłkarzy zamiast zarząd, który nie wsparł Alonzo, kiedy nieszło. Jeszcze ich aspekt mentalny sięgający dna przez ich madrycką TV i cały czas zrzucanie odpowiedzialności na Negreirę, no i w koncu sufit im sie na łeb zawalił, może otrzeźwieją, jak już będzie koniec sezonu.

0

@domin1515 ruszał sie jak wóz z węglem, aż dziwi, że Flick go nie zmienił ...... tylko na kogo?

0

@jacek905 z nadwagą, to gruby na bramkę

0

Biali powinni sięgnąć po trenera z Santander, a nie Arbeloe.

0

Lepiej nie, bo będzie mecz na wyjeździe, a w innych przypadkach możemy zagrać u siebie.

0

@Kubajnos345 tylko ogórki są zielone, ale dobra niech Ci bedzie ;)

2

@FanVictoraIbarbo fani Negreiry będa ogkadać PK z domu ;)

0

@derek81 a to sorry, pomyliło mi się z SP

0

Rozgrywki nie ma tylko karne od razu.

3

dziadostwo i tyle co tu komentować. dobrze, że do przodu

1

@Oster273727 świetne podania do Kounde, tylko nie potrafi dośrodkować porządnie, jak cały zespół.

5

Sreal się zesrał i wszystko leci teraz z góry.

3

A to ten gośc nadaje sie do madryckiej TV o sędziach.

3

@europejczyk np. Camavinga, normalny piłkarz.

2

Powinno być: „Siła naszego futbolu przeciwko głupocie”. Wpuścili klauna do cyrku i będą go chronic przed śmiechem.

0

Duch Negreiry unosi się nad białymi.

0

Liczą się wszystkie mecze, czy tylko krajowe ?

0

W sumie chłop ma racje, ale z dobrymi radami, to by się przydał u białych.

0

Jutro Perez wyjedzie na taczkach, a wróci Xabi.

2

Mou przyjdzie, bo ma klauzule odejścia do białych.

0

@Darek_Maruszczak emocje jak z nami pod koniec pierwszej połowy.

0

Ale końcówka, podobnie, jak z nami w pierwszej połowie, szkoda, że biali odpadli, bo można było ich klepnąć w finale, ale jest szansa, że prezesa wyrzucą.

8

Podobno ultrasi białych wrzucili transparent Perez out, a w ankiecie 48% kibiców obarcza winą prezesa, a 46% winą zawodników, tylko 6% wini Xabiego.

0

Ale będa jaja, jak wykupimy Cancelo, a Rashowi podziękujemy, jeśli nie będzie kolejnego wypożyczenia.

3

Niech zatrudnią Negreirę, będą mogli od razu zrzucać winę na niego.

0

A jakby Celta nam go sprzedała, to też byśmy zarobili te 2 bańki, czyli wydalibyśmy 2 bańki, a nie 4 ?

0

Jak jego gra będzie wyglądała, jak ten spacer z Kounde, to nie wróży nic dobrego.

0

Co za bzdura, narracja przygotowana pod wcześniejsze opinie i wydarzenia, żeby je zamaskować, fuj, brudna polityka tego bambusa na świeczniku.

0

Takich wafli sprzedają za taki hajs, a to nam nie wolno kupować i sprzedawać zawodników za dużą kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?