0

Pedri za Viniego plus dopłata i jest ok. ;)

0

@FCBGrzesiiek i tak aż do utraty słuchu, bo słuch musi regenerowac sie przed hałasem min. co 30 min., za klika lat będziesz głuchy i tylko będziesz czytał wiadomości.

7

Jak Limak sie za to weźmie, to moze te wiezowce wybudują w 2050 roku.

0

aDemolka Lookman dał czadu.

0

Alvarez kontuzjowany ?

0

@rumilas ma dobre kontakty biznesowe z topowymi agentami i ostatnio z Tebasem.

1

Font powinien juz wykonac kilka telefonów do Messiego, a nie dopiero po wyborach.

0

Kto potem gra u siebie, jak to będzie losowane ?

0

to tylko 3 zespoły przechodzą dalej, a gdzie Atletico ?

8

Brak pokory boiskowej, ciągle macha rękami do sedziego, podobnie jak vini, więc jest, jak jest.

0

No cóż, wygodny fotel i kapcie, więc mundial w domu.

0

Ta piłka którą wybił Maldini wcale nie leciała do bramki.

5

3 mecze dyskwalifikacji dla sędziego, że podniósł w tym samym czasie obie ręce.

2

Przy Jezusie wszystko wolno.

6

Niektórzy jeszcze urosną.

4

Ferran mógłby się podzielić tymi sytuacjami z Lewym, szkoda, że Robert nie ma takich sytacji, jak Płotka.

6

Jakby nie patrzeć, to 9 min. doliczone, to jest 1/10 meczu.

0

@blaugranaks wyszukiwarka yelefon kom[uter

1

@Jaan11 napisz "bloker reklam" to rozwiąze Twój problem

0

Wirus nieskuteczności zaraził dzisiaj naszą drużynę, bo z tak grającym przeciwnikiem trzeba było strzelić jeszcze kilka bramek.

0

Dwaj panowie na F odlot bramkowy, jak trzeba dołem to walą góra, jak górą, to walą dołem.

0

@Lanosss jak spoadną to nawet tam nie pójdzie

1

@PuszkinFan po tym dwu meczu Mu zostanie trenerem białych.

0

To fakt, widać, że ma więcej odwagi, bo wchodzi między zawodników i ucieka na wole pole przy zmianie kierunku, całkiem ładnie mu to wychodziło wczoraj.

0

Niedługo po Papuszyna zadzwonią.

0

@ka3fcb PSG też słabo ostatnio, więc fajnie, bo można zrobic rewanż na nich, jakby nasza obrona dojechała.

9

A co tam u białych, których patronem jest Negreira, a trenerem wszechmocny zbawiciel ?

0

Za tę wersje turystyczną powinni rozgrywać 1 połowę przed meczem.

6

Rozważam nie oglądać 1 połów w wykonaniu Barcy, chyba, że zagrają wcześniej przed meczem.

15

@pyku91 Bernal dał spokój między liniami ładnie się ustawiał, może wróci jeszcze do formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?