Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri za Viniego plus dopłata i jest ok. ;)
0
@FCBGrzesiiek i tak aż do utraty słuchu, bo słuch musi regenerowac sie przed hałasem min. co 30 min., za klika lat będziesz głuchy i tylko będziesz czytał wiadomości.
7
Jak Limak sie za to weźmie, to moze te wiezowce wybudują w 2050 roku.
0
aDemolka Lookman dał czadu.
0
Alvarez kontuzjowany ?
0
@rumilas ma dobre kontakty biznesowe z topowymi agentami i ostatnio z Tebasem.
1
Font powinien juz wykonac kilka telefonów do Messiego, a nie dopiero po wyborach.
0
Kto potem gra u siebie, jak to będzie losowane ?
0
to tylko 3 zespoły przechodzą dalej, a gdzie Atletico ?
8
Brak pokory boiskowej, ciągle macha rękami do sedziego, podobnie jak vini, więc jest, jak jest.
0
No cóż, wygodny fotel i kapcie, więc mundial w domu.
0
Ta piłka którą wybił Maldini wcale nie leciała do bramki.
5
3 mecze dyskwalifikacji dla sędziego, że podniósł w tym samym czasie obie ręce.
2
Przy Jezusie wszystko wolno.
6
Niektórzy jeszcze urosną.
4
Ferran mógłby się podzielić tymi sytuacjami z Lewym, szkoda, że Robert nie ma takich sytacji, jak Płotka.
6
Jakby nie patrzeć, to 9 min. doliczone, to jest 1/10 meczu.
0
@blaugranaks wyszukiwarka yelefon kom[uter
1
@Jaan11 napisz "bloker reklam" to rozwiąze Twój problem
0
Wirus nieskuteczności zaraził dzisiaj naszą drużynę, bo z tak grającym przeciwnikiem trzeba było strzelić jeszcze kilka bramek.
0
Dwaj panowie na F odlot bramkowy, jak trzeba dołem to walą góra, jak górą, to walą dołem.
0
@Lanosss jak spoadną to nawet tam nie pójdzie
1
@PuszkinFan po tym dwu meczu Mu zostanie trenerem białych.
0
To fakt, widać, że ma więcej odwagi, bo wchodzi między zawodników i ucieka na wole pole przy zmianie kierunku, całkiem ładnie mu to wychodziło wczoraj.
0
Niedługo po Papuszyna zadzwonią.
0
@ka3fcb PSG też słabo ostatnio, więc fajnie, bo można zrobic rewanż na nich, jakby nasza obrona dojechała.
9
A co tam u białych, których patronem jest Negreira, a trenerem wszechmocny zbawiciel ?
0
Za tę wersje turystyczną powinni rozgrywać 1 połowę przed meczem.
6
Rozważam nie oglądać 1 połów w wykonaniu Barcy, chyba, że zagrają wcześniej przed meczem.
15
@pyku91 Bernal dał spokój między liniami ładnie się ustawiał, może wróci jeszcze do formy.