Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Dokładnie, też miałem o tym pisać, że warunki fizyczne Araujo przemawiają za nim, a na Cancelo przyjdzie jeszcze czas w LM.
2
@pawelpi04 100 poszła, powodzenia, niech serducho cule rośnie w zdrowiu, może FB jeszcze pomoże.
3
Miś zagościł do ASa.
4
Rekin stanie na zębach i zrobi hattrica a Yamal się potem wykartkuje.
2
@PepGardiola Bardzo dobry waleczny obrońca i robi robotę w ataku.
1
Jointa se skręcił i macha, żeby się ubiło.
2
@LukaszFan paradoks, że jak gra Ferran to dostaje dobre podania, tylko nie potrafi nic z tym zrobić, a jak gra Lewy, to nie dostaje dobrych podań.
0
Posadzić na ławce, a hemoroidy zrobią swoje.
3
Kiedyś 90 goli było osiągnieciem, a 900 to jakiś kosmos.
0
@Kwasiak98 Pogadaj z Vegetą
8
Jak widać na filmie jest zagęszczona atmosfera pomiędzy RL9 i Yamalem.
0
Ja bym nie ufał człowiekowi w masce.
0
@Leooo te rzuty rożne, to pod Arsenal
0
Jest ferment w zespole, bo padaja zawodnicy jak muchy z powodu urazu "dwójek" FdJ, Balde Kounde, typowy uraz, czy dysbalans mięsniowy spowodowany złym przygotowaniem fizycznym zawodników (podobno zawodnicy nie ufają sztabowi od przygotowania fizycznego) ?
0
@Tridente2015 jaki jednorazowy, przeciez wcześniej został zawodnikiem meczu z Levante.
4
Ten Grenadier to psychol, więc ma specjalna ochronę wśród sędziów.
1
Najgorsze: Rapha bez formy, słąbo w ataku, źle sie ustawiał i co najmniej 2 akcje spalił.
0
@panczo Maradona strzelił :)
0
Znowu dwójki, czy te kontuzje nie można zredukować odpowiednim treningiem wzmacniającym tę grupę mięsni ?
0
@panczo a ręka i ramie nie jest brane pod uwagę jak jest spalony ?
0
@nike007 a ramie i ręka nie jest brane pod uwagę jak wyznaczają spalone ?
0
@AmigoBlancos Pewnie nie wygrali przez Negreirę.
4
Bernal, chłopie, jak ty mnie imponujesz, masz warunki, lepsze od Sorlota.
0
@kinioo oddali nam tę bramkę wczoraj, bo Bernal był na spalonym na 3-0.
3
No cóż, wystarczyło sił na ponad 70 minut, ale chłopaki zostawili serducho na boisku, brawo.
1
Też pomyślałem o tej sytuacji Cuby z pierwszego meczu, ale Bernal strzelił ze spalonego i bramka nie powinna być uznana, było to widać gołym okiem, nawet bez powtórek.
4
Flick miał zaskoczyć i zaskoczył, Bernal za Lewego ;)
0
Czy bramki na wyjeździe liczą się podwójnie w pucharze króla ?
0
Jakby mnie za błędy w pracy wysyłali na urlop, to pracowałbym jak ci sędziowie, a na poważnie, to sedzia tego meczu widział dokładnie co sie dzieje i obserwował całe zajście.
7
Czerwonych karek też mogliście mieć więcej.