0

@[Oli] ciesz się że nie ma koszulek w kratkę

4

@seba90 Na początku tego artykułu jest wyjaśnienie, skąd pomysł na AlertFCB, szkoda, że nie przeczytałeś.

2

Oshimen jest niezły.

1

@yoli Jestem za Oshimenem bardziej niż za Alvarezem

0

Sprzedać Angolom za 80 baniek.

0

@Jackazz w sumie mógłby rozruszać swoje stare kości

0

To Wojtek moze iść na golfa.

3

1 PSG 2 Arsenal 3 Bayern 4 Barca

0

@Szalik wcześniej wiadomo było że drużyna wyżej rozstawiona grała rewanż u siebie, a reszta to nie wiem skąd, sam też nie napisałeś w tych dwóch postach powyżej ?

0

Spokojnie w finale LM poprawimy tę średnią.

0

@Szalik pisałem jak nie było jeszcze na głównej

0

Myślałem, że się dowiem od ich trenera dlaczego się cofneli w drugiej połowie zamiast atakować niekorzystny wynik i sie nie dowiedziałem.

1

@Pustelnik Ich połowa składu nie grała w meczu ligowym z Chelsea, to dziwne, żeby byli tak zmęczeni.

0

@Szalik a który mecz, pierwszy czy drugi ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

za miesic Wojtek urodzinki

0

@Chudini123 pierwszy gramy na wyjeździe bo byliśmy wyżej w tabeli od nich.

0

@RobertNieLewandowski w lidze męczymy bułę w poprzek boiska, a tutaj w drugiej połowie graliśmy długie piłki na wolne przestrzenie jak nas próbowali naciskać.

1

Jak dalej jest rozstawiany mecz-rewanż według tabeli LM, czy to leci inaczej ?

0

@Goalski przeawaga boiska w rewanżu, chyba, bo nie wiem jak jest dalej ?

13

Obyśmy nie mieli w tej edycji LM Marciniaka.

1

@Faro juz możesz wyrzucić tego posta do kosza

0

@Wojtek84 po co , lepiej miec znanego przeciwnika i przewagę swojego boiska w rewanżu.

3

Flick przekazał naszym piłkarzom, że Lapek, jak wygrał znowu wybory, to załatwił nam przez Negreirę zwycięstwo w LM i nie będa musieli tyle biegać.

2

@borys27 zaczeliśmy grać po angielsku, tak jak piszesz, zamiast klepać bułe w poprzek, to długie piłki na wolne przestrzenie, to zmusiło sroki grać w ustawieniu na swojej połowie.

0

@MirusAmisz na razie sie wydarza bo angole odrabiają straty

0

@MirusAmisz a obie drużyny były niżej w tabeli od nas ?

0

Kto lepszy dla nas Atleti czy Tottenham ?

4

Wojtek sie rozkręci to jeszcze do kadry wróci za kontuzjowanego Skorupy.

0

Co sie stało w drugiej połowie, że sroki nie atakowały, chodzi o nasz długie piłki do skrzydłowych i zmianę taktyki przez Flicka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?