Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@[Oli] ciesz się że nie ma koszulek w kratkę
4
@seba90 Na początku tego artykułu jest wyjaśnienie, skąd pomysł na AlertFCB, szkoda, że nie przeczytałeś.
2
Oshimen jest niezły.
1
@yoli Jestem za Oshimenem bardziej niż za Alvarezem
0
Sprzedać Angolom za 80 baniek.
0
@Jackazz w sumie mógłby rozruszać swoje stare kości
0
To Wojtek moze iść na golfa.
3
1 PSG 2 Arsenal 3 Bayern 4 Barca
0
@Szalik wcześniej wiadomo było że drużyna wyżej rozstawiona grała rewanż u siebie, a reszta to nie wiem skąd, sam też nie napisałeś w tych dwóch postach powyżej ?
0
Spokojnie w finale LM poprawimy tę średnią.
0
@Szalik pisałem jak nie było jeszcze na głównej
0
Myślałem, że się dowiem od ich trenera dlaczego się cofneli w drugiej połowie zamiast atakować niekorzystny wynik i sie nie dowiedziałem.
1
@Pustelnik Ich połowa składu nie grała w meczu ligowym z Chelsea, to dziwne, żeby byli tak zmęczeni.
0
@Szalik a który mecz, pierwszy czy drugi ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
za miesic Wojtek urodzinki
0
@Chudini123 pierwszy gramy na wyjeździe bo byliśmy wyżej w tabeli od nich.
0
@RobertNieLewandowski w lidze męczymy bułę w poprzek boiska, a tutaj w drugiej połowie graliśmy długie piłki na wolne przestrzenie jak nas próbowali naciskać.
1
Jak dalej jest rozstawiany mecz-rewanż według tabeli LM, czy to leci inaczej ?
0
@Goalski przeawaga boiska w rewanżu, chyba, bo nie wiem jak jest dalej ?
13
Obyśmy nie mieli w tej edycji LM Marciniaka.
1
@Faro juz możesz wyrzucić tego posta do kosza
0
@Wojtek84 po co , lepiej miec znanego przeciwnika i przewagę swojego boiska w rewanżu.
3
Flick przekazał naszym piłkarzom, że Lapek, jak wygrał znowu wybory, to załatwił nam przez Negreirę zwycięstwo w LM i nie będa musieli tyle biegać.
2
@borys27 zaczeliśmy grać po angielsku, tak jak piszesz, zamiast klepać bułe w poprzek, to długie piłki na wolne przestrzenie, to zmusiło sroki grać w ustawieniu na swojej połowie.
0
@MirusAmisz na razie sie wydarza bo angole odrabiają straty
0
@MirusAmisz a obie drużyny były niżej w tabeli od nas ?
0
Kto lepszy dla nas Atleti czy Tottenham ?
4
Wojtek sie rozkręci to jeszcze do kadry wróci za kontuzjowanego Skorupy.
0
Co sie stało w drugiej połowie, że sroki nie atakowały, chodzi o nasz długie piłki do skrzydłowych i zmianę taktyki przez Flicka ?