7

Może na napadziora Oyarzabal ?

5

Myślę, że ta zagrywka klubu z Rashem z tymi lewoskrzydłowymi i posadzenie go dłużej na ławce ma za zadanie wymusić na MU wypożyczenie na kolejny rok.

0

@MesQueUnClub_87 Narracja Lapka zmienia się ze względu na rozwój naszej drużyny, łatwo się teraz tym bronić, a jakbyśmy grali padokę, ty by było cały czas Messi wróć.

0

De Jong z tymi swoimi kułeczkami powinin zająć się tańcem albo jazdą figurową na lodzie.

0

@Pustelnik pamiętaj, że jest jeszcze Negreira.

0

@Roni1990 W sumie głupio skonstruowany tytuł dla klik baitów, to i głupie komentarze.

1

@Pustelnik do dupy mamy sztab od przygotowania fizycznego, bo kilku zawodników ma ciagle problemy z dwójkami.

4

Niech klub sie zastanowi do jakich kontzuji ostatnio dochodziło i wyprostuje albo podziękuje sztabowi od przygotowania fizycznego zawodników w klubie.

0

@ZuczekFCB1899 w ćwierćfinale

7

Super sie ich ogląda, kiedyś była Brazylia, a od 2 dekad jest Spain.

6

Deco rozbił namiot na stadionie Interu.

0

Ale się mecz rozkręcił w końcówce od 80 tej minuty, szkoda, że tylko doliczyli 7 min.

1

@PatrychoO raczej jutro z soboty na niedzielę, a dokładnie w niedzielę 29 marca.

2

Wiedziałem o tej kontuzji zanim ją ogłoszono, wywalic ten sztab od przygotowania fizycznego, jeszcze jest czas, żeby zmienić ich przed ważnymi meczami.

0

@Szczygiel06 po 40 zaczyna psuć sie organizm, a starzeć po 50

1

Wy...ebać sztab od przygotowania fizycznego, połowa składu ma te same problemy.

0

We wtorek skończy się pompowanie balonika naszej drużyny i Urban będzie miał czas, żeby przygotować drużynę i z nią popracować przed LN. Chyba, że te dziady z pzpnu go wywalą.

4

Pewnie tylna taśma i zgaduję, że dwójka.

0

Tam przed golem był spalony przy wrzuceniu piłki do napastnika, dlaczego nikt tego nie sprawdził ?

0

Rózga to powinien być po przeganym meczu.

0

Drugi raz berło wyszło w wyniku, stąd ta pomyłka.

7

A teraz drogie dzieci z Włoch pocałujcie uszatka w dupę, bo go nie oddamy.

9

A strary nie pokazał 20% swojego intelektu do tej pory.

3

Kolejny faul z cyklu, jak ci przypie...dolę i wstaniesz, to nic sie nie stało.

0

A jak się ma drapanie po nosie do tego faulu, może papierowemu dać zawieszenie na jedną połowę, bo sie odwołali.

9

Po co Deco tam lata skoro z nimi nie rozmawia, ja też jestem kilka razy w miesiącu w Bieszczadach, ale z sołtysem jeszcze nie rozmawiałem.

0

@Pustelnik ma jeszcze 3 miedzy udami, może to na MRI wyszło.

0

On miał iść w rozliczeniu za Alvareza.

3

U nas jest podobnie, wiekszośc kontuzji to tylna taśma szczeóglnie dwójki piłkarzy, takie dziadostwo powinni pogonić, bo przez to klub ma gorsze wyniki i cierpia piłkarze.

0

Za wcześnie te rozważania, bo Płotka odbuduje sie na kadrze i zacznie strzelać, to Lewus pójdzie w odstawkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?