Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Może na napadziora Oyarzabal ?
5
Myślę, że ta zagrywka klubu z Rashem z tymi lewoskrzydłowymi i posadzenie go dłużej na ławce ma za zadanie wymusić na MU wypożyczenie na kolejny rok.
0
@MesQueUnClub_87 Narracja Lapka zmienia się ze względu na rozwój naszej drużyny, łatwo się teraz tym bronić, a jakbyśmy grali padokę, ty by było cały czas Messi wróć.
0
De Jong z tymi swoimi kułeczkami powinin zająć się tańcem albo jazdą figurową na lodzie.
0
@Pustelnik pamiętaj, że jest jeszcze Negreira.
0
@Roni1990 W sumie głupio skonstruowany tytuł dla klik baitów, to i głupie komentarze.
1
@Pustelnik do dupy mamy sztab od przygotowania fizycznego, bo kilku zawodników ma ciagle problemy z dwójkami.
4
Niech klub sie zastanowi do jakich kontzuji ostatnio dochodziło i wyprostuje albo podziękuje sztabowi od przygotowania fizycznego zawodników w klubie.
0
@ZuczekFCB1899 w ćwierćfinale
7
Super sie ich ogląda, kiedyś była Brazylia, a od 2 dekad jest Spain.
6
Deco rozbił namiot na stadionie Interu.
0
Ale się mecz rozkręcił w końcówce od 80 tej minuty, szkoda, że tylko doliczyli 7 min.
1
@PatrychoO raczej jutro z soboty na niedzielę, a dokładnie w niedzielę 29 marca.
2
Wiedziałem o tej kontuzji zanim ją ogłoszono, wywalic ten sztab od przygotowania fizycznego, jeszcze jest czas, żeby zmienić ich przed ważnymi meczami.
0
@Szczygiel06 po 40 zaczyna psuć sie organizm, a starzeć po 50
1
Wy...ebać sztab od przygotowania fizycznego, połowa składu ma te same problemy.
0
We wtorek skończy się pompowanie balonika naszej drużyny i Urban będzie miał czas, żeby przygotować drużynę i z nią popracować przed LN. Chyba, że te dziady z pzpnu go wywalą.
4
Pewnie tylna taśma i zgaduję, że dwójka.
0
Tam przed golem był spalony przy wrzuceniu piłki do napastnika, dlaczego nikt tego nie sprawdził ?
0
Rózga to powinien być po przeganym meczu.
0
Drugi raz berło wyszło w wyniku, stąd ta pomyłka.
7
A teraz drogie dzieci z Włoch pocałujcie uszatka w dupę, bo go nie oddamy.
9
A strary nie pokazał 20% swojego intelektu do tej pory.
3
Kolejny faul z cyklu, jak ci przypie...dolę i wstaniesz, to nic sie nie stało.
0
A jak się ma drapanie po nosie do tego faulu, może papierowemu dać zawieszenie na jedną połowę, bo sie odwołali.
9
Po co Deco tam lata skoro z nimi nie rozmawia, ja też jestem kilka razy w miesiącu w Bieszczadach, ale z sołtysem jeszcze nie rozmawiałem.
0
@Pustelnik ma jeszcze 3 miedzy udami, może to na MRI wyszło.
0
On miał iść w rozliczeniu za Alvareza.
3
U nas jest podobnie, wiekszośc kontuzji to tylna taśma szczeóglnie dwójki piłkarzy, takie dziadostwo powinni pogonić, bo przez to klub ma gorsze wyniki i cierpia piłkarze.
0
Za wcześnie te rozważania, bo Płotka odbuduje sie na kadrze i zacznie strzelać, to Lewus pójdzie w odstawkę.