1

Jest tak pięknie, że w klubie zapomnieli o optymizmie.

4

@BonusKiller Chyba jesteś odklejony, raczej Lewy jest gnojony i w ojczyźnie brak szacunku dla jego osiągnięć.

6

Ta sama zaraziła ich rzeżączką.

2

"... zdobywania bramek we krwi" komuś kto pisał te wypociny chyba krew odpłyneła z mózgu.

12

Zapraszamy na mecze reprezentacyjne na nowe CN, wtedy Yamal nie będzie musiał nigdzie jeździć i będzie szansa na to, żeby 100 tys. kibiców mogła wygwizdać tę łysa pałę.

1

@xavi890 bo Robert jest bardziej hiszpański niż polski ;)

0

@sokot na wiosne będzie mecz Argentyny z Hiszpanią w ramach Finallisima w czerwcu albo lipcu.

0

Pewnie Robercik przy okazji załatwi sobie posadkę kopacza w Juesej.

0

Przy tym zarządzie w tej kadencji Leo się nie pożegna z nami na CN, choć w następnej nie ma gwarancji, czy Lapek znów nie wygra, nawet mimo poparcia przez Leo konkurenta, więc Leo musi być ostrożny i rozegrać wszystko dyplomatycznie.

1

@RoberDzik Ładunki to on wysadzi w naszej koszulce przeciwko śmietankowym.

0

A tu kasa jest dla Leo, tak napisali u góry, więc szykują transfer, czy nie ;)

0

@StevenGastonMartin99 a Bernal jest jeszcze Christi? Kounde, niech sobie odpocznie.

0

Typy na nastęny mecz, środek : ????

3

Podobał mi się Yamal w obronie i człowiek w masce, Lewuś miodzio, zrobił swoje i pokazał rekinowi jak sie wchodzi po kontuzji. FDJ te 2 kartki z d..py.

7

4 zawodników Celty grało w naszym klubie.

0

Te ręczniki po tęczowej zarazie zostały.

1

Solidnego prawego obrońcy dla Kounde, żeby była konkurencja, bo jak Jul jest bez formy, to leżymy praktycznie w każdym meczu.

1

Czemu nie sprawdzili spalonego przy pierwszej bramce ?

0

Biedny klub, nie stać ich na kupno dodatkowych dwóch wózków dla potrzebujących, ech ....

1

I po 3 błędach w meczu wymiana sędziego.

1

A co trenuje agent Olmo ?

0

Po operacji mózgu, czy miał rozmowę z Yamalem i dostał zbyt mocno.

8

Magia Yamala była w mediach społecznościowych i siedziała na trybunach w długich włosach. Jak ten gość nie skupi się na piłce, to nic z niego nie będzie.

1

Śmietankowi, jak przyczajony kot, któremu mysz skacze po głowie, zaprosił Barcę na swoją połowę, żeby zadać w odpowiednim momencie zabójczy cios.

1

Raczej zerowego konta u Wojtka nie widzę, prędzej czerwoną kartkę.

2

Szczena dzisiaj na czerwo idzie.

0

Na treningu wszyscy robia spektakularne rzeczy, ale jak przychodzi mecz i piłka leci na prawe skrzydło, to nawet piłki nie potrafia przyjąć, bo wyleci na aut, albo odbije sie od zawodnika i przejmuje ją przeciwnik.

1

Ooo Tebas tego nie lubi i śmietankowych też.

0

Z kim śmietankowi przegrali w zeszłym sezonie LM u siebie 1-3 z Juve, czy niemiecką drużyną ?

1

Jak się spisze Fati z Tottenhamem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?