0

@kpiarz raczej Balde niż Cuba

1

Karny w tym przypadku prawidłowy, bo zawodnik powiększył obrys swojeg ciała i wystawił rękę. Było wiadomo przed ddecyzją sędziego. Balde zagrał generalnie słaby mecz. Może przez te ustawienie z przodu. Flik się nie popisał taktycznie w tym meczu i za późno wpuścił Kounde.

0

@Pawlak1992 ciekawe, tutaj lepiej pasowałby Yamal.

0

Kto tutaj jest 3 rozgrywającym ?

0

Stegena pożegnają zimą i stadion sie wybuduje, więc będzie wszytko ok. Oby Wojtek z nudów nie popadł w nowy nałóg.

0

Wypożyczenie lepsze rozwiązanie niż grzanie ławy u nas w klubie, a sprzedaż za te 30 baniek, on jest więcej warty. Girona ok., bo zostanie w Barcelonie. W kazdej chwili możemy go ściągnąć do siebie jak Erika.

0

@VeB 1899 Na tym polega okienko transferowe :) a węższą kadrę mamy w obronie po odejściu Inigo niż w pomocy.

0

@VeB 1899 Jaki jest Twój pomysł na rejestrację i sprzedaż ?

0

@Lokusekpl Co to za pytanie, przeciez podzielam to co napisałeś.

1

Czas na lockout, niech kluby postawią się jebasowi, tym bardziej, że śmietankowi są przeciwko niemu i złożą skarge zbiorową do federacji LL o usunięciu typa, który utrudnia uprawianie sportu piłkarzą i trenerom.

0

@Gary ogól żonę i ugotuj będzie elegancko.

0

Dziura w środku śmietankowych, my mamy nadmiar, a oni potrzebują naszych zawodników, gdyby nie historia zwaśnionych klubów, to mozna byłoby im odpalić np. Casado za 60-80 baniek.

1

@sidi12843 Espaniol grał od początku bardzo dobrze, tworzyli bardzo dynamiczne i przemyślane akcje, więc Espaniol nie był taki cienki, jak piszesz. Jeśli chodzi o trenera, to pełna zgoda.

0

To wygląda jak mural, a nie koszulka.

1

A i tak nie zdobędzie teraz balona, bo jest za młody i dostanie go pacjent z play station.

4

Te godziny meczu w takim okresie, te całe sędziowanie i zarządzanie rozgrywkami, to jakies z d..py.

0

@th@les twardziel na boisku i dobrze gra zdziwienie, potrzebujemy takiego aktora i herkulesa.

1

W przeciwnieństwie do Wojtka, Joan sprokurował swoją grą 2 kartki u rywali, czerwoną i żółta, te ostatnią po wyrzucie piłki do Raphy, a czerwo to wiadomo.

0

@David_Martin a po co miał przerywać grę jak padł gol, to gra się sama przerwała.

1

@pasquda poślizgnał się

0

0

Czyli Wojtek dopiero zimą wskoczy do składu, jak wyrejestrują Stegena.

0

Rashford zarejestrowany ? a Kounde pewnie znowu się spóźnił.

7

La Liga made in Jebas startuje, tylko silnik się zatarł.

22

Flick wdał sie w bujkę z Gavim i Ferminem, stąd kontuzja, krzyczą madryckie gazety.

1

Yamal nie wygra, bo jest za młody i jeszcze wszystko przed nim, a game boy z play station u schyłku kariery lekarskiej musi to wciągnąc, w koncu jest żabojadem, którzy rozdają tę nagrodę.

4

a Garcia to kot

0

@th@les dymali nas przez kilka lat finansowo na transferach, zaoszczędzili, więc jest jak jest.

1

PSG wstąpiło na ścieżkę realu i w końcówce rozstrzygają losy meczu.

0

W tym przypadku dobrze zrobił Jebas, że zablokował transfer, dzięki temu możemy szybciej wrócić do 1-1. Gruby zawsze stawia klub ponad wszystko, więc powino być ok. to co zrobił ten madrycki knur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?