Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kpiarz raczej Balde niż Cuba
1
Karny w tym przypadku prawidłowy, bo zawodnik powiększył obrys swojeg ciała i wystawił rękę. Było wiadomo przed ddecyzją sędziego. Balde zagrał generalnie słaby mecz. Może przez te ustawienie z przodu. Flik się nie popisał taktycznie w tym meczu i za późno wpuścił Kounde.
0
@Pawlak1992 ciekawe, tutaj lepiej pasowałby Yamal.
0
Kto tutaj jest 3 rozgrywającym ?
0
Stegena pożegnają zimą i stadion sie wybuduje, więc będzie wszytko ok. Oby Wojtek z nudów nie popadł w nowy nałóg.
0
Wypożyczenie lepsze rozwiązanie niż grzanie ławy u nas w klubie, a sprzedaż za te 30 baniek, on jest więcej warty. Girona ok., bo zostanie w Barcelonie. W kazdej chwili możemy go ściągnąć do siebie jak Erika.
0
@VeB 1899 Na tym polega okienko transferowe :) a węższą kadrę mamy w obronie po odejściu Inigo niż w pomocy.
0
@VeB 1899 Jaki jest Twój pomysł na rejestrację i sprzedaż ?
0
@Lokusekpl Co to za pytanie, przeciez podzielam to co napisałeś.
1
Czas na lockout, niech kluby postawią się jebasowi, tym bardziej, że śmietankowi są przeciwko niemu i złożą skarge zbiorową do federacji LL o usunięciu typa, który utrudnia uprawianie sportu piłkarzą i trenerom.
0
@Gary ogól żonę i ugotuj będzie elegancko.
0
Dziura w środku śmietankowych, my mamy nadmiar, a oni potrzebują naszych zawodników, gdyby nie historia zwaśnionych klubów, to mozna byłoby im odpalić np. Casado za 60-80 baniek.
1
@sidi12843 Espaniol grał od początku bardzo dobrze, tworzyli bardzo dynamiczne i przemyślane akcje, więc Espaniol nie był taki cienki, jak piszesz. Jeśli chodzi o trenera, to pełna zgoda.
0
To wygląda jak mural, a nie koszulka.
1
A i tak nie zdobędzie teraz balona, bo jest za młody i dostanie go pacjent z play station.
4
Te godziny meczu w takim okresie, te całe sędziowanie i zarządzanie rozgrywkami, to jakies z d..py.
0
@th@les twardziel na boisku i dobrze gra zdziwienie, potrzebujemy takiego aktora i herkulesa.
1
W przeciwnieństwie do Wojtka, Joan sprokurował swoją grą 2 kartki u rywali, czerwoną i żółta, te ostatnią po wyrzucie piłki do Raphy, a czerwo to wiadomo.
0
@David_Martin a po co miał przerywać grę jak padł gol, to gra się sama przerwała.
1
@pasquda poślizgnał się
0
@Tomek54321 thx
0
Czyli Wojtek dopiero zimą wskoczy do składu, jak wyrejestrują Stegena.
0
Rashford zarejestrowany ? a Kounde pewnie znowu się spóźnił.
7
La Liga made in Jebas startuje, tylko silnik się zatarł.
22
Flick wdał sie w bujkę z Gavim i Ferminem, stąd kontuzja, krzyczą madryckie gazety.
1
Yamal nie wygra, bo jest za młody i jeszcze wszystko przed nim, a game boy z play station u schyłku kariery lekarskiej musi to wciągnąc, w koncu jest żabojadem, którzy rozdają tę nagrodę.
4
a Garcia to kot
0
@th@les dymali nas przez kilka lat finansowo na transferach, zaoszczędzili, więc jest jak jest.
1
PSG wstąpiło na ścieżkę realu i w końcówce rozstrzygają losy meczu.
0
W tym przypadku dobrze zrobił Jebas, że zablokował transfer, dzięki temu możemy szybciej wrócić do 1-1. Gruby zawsze stawia klub ponad wszystko, więc powino być ok. to co zrobił ten madrycki knur.