1

@Values będzie szykował lód do drinków ;)

1

Do świńskiego ryja nic i nikt nie pasuje.

0

Z jednej strony cieszy, że mamy wspaniałego bramkarza, a z drugiej martwi brak solidnej obrony po odejściu Inigo. Trzeba zrobic transfer zimą jakiegoś doświadczonego obrońcy, tylko czy taki się znajdzie w zimie.

5

Dzięki Lewemu cos drgneło w kadrze po zmianie trenera.

0

Znowu przeciążenie dwójek.

6

Czyli jest szansa, że w następnym stuleciu sprawa trafi do sądu po przesłuchaniu wszystkich świadków, jeszcze krewni, rodzina, sprzątaczki stadionowe itd. ważne, żeby był rozgłos medialny, że dzieje się coś w klubie niedobrego.

4

Wyjeli nam z obrony bosa Inigo, a wstawili w bramce pająka, dzięki temu bedzie miał więcej spektakularnych interwencji, zanim Flick poukłada obronę i załata dziurę po Martinezie, trzeba w okienku zimowym kupić jakiegoś doświadczonego obrońcę.

1

@Cyzix sfaulował go w polu karnym i odebrał szanse na kontynuowanie tej akcji w polu karny

5

Obrońca uderza w kolano Yamala i w ten sposób uniemożliwia mu kontynuowanie akcji w polu karnym.

1

@Cyzix to nie uważaj, tylko zabacz ten film u gory

5

Obejrzyjcie te ujęcie u góry, co zrobił obrońca z kolanem Yamala w tej akcji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC4BARCA Isi Palacios zjada Yamalka w ataku.

0

Wydaje mi się, obym nie miał racji, żę Fermin jest zdecydowany odejść, ale ciągnie tę telenowelę do końca, żeby klub mógł jak najwiecej na nim zarobić, bo skoro ma zarabiac 4 razy więcej i mieć gwarancję gry i jego otoczenie twierdzi, że powinien odejść, to pewnie tak sie stanie.

0

@Coveta możesz się jeszcze pomazać jak nasz selekcjoner powoła Lewego

0

@PioteK mu już nikt nie szuka roboty, bo sam musi sobie znaleźć pracę

2

Przede wszystkim, to City z angielskich ma najłatwiej na papierze.

2

Dobrze nęcą tymi kwotami, ryby z wysp juz zaczynają powoli brać i to nie jedna.

1

Fajnie że gramy z PSG, szkoda, że City nam nie wpadło, byłoby po katalońsku. Bayern, Real i Borussia trafili silnych rywali, a City ma najłatwiej puki co na papierze. Oby nam Varciniak nie sędziował, to powinno być ok.

0

@torondirn chyba za 60 dni absencji w sezonie

0

City PSG jeszcze jakby te dwie się nie trafiły to Inter potem Monaco rewanże za przegrane mecze i rozgrywki.

0

@Pedryrodryges a widziałeś nagranie z trybun co sie stało z Pedrim przy tej bramce dającej Interowi dogrywkę ? Varciniak spieprzył ostatnia LM wyrzucając 2 hiszpanskie kluby.

2

@Madrista80 to nie jest stadion, tylko skaner do białego papieru :D :D :D

1

@delordione podobnie jak my wczoraj

2

CZyli sędzia nie ma prawa się poprawić w Hiszpani, bo będą mu wypominać wcześniejsze źle podyktowane sytuacje, a jakby niepodyktował ewidentnego karnego, to nikt niczego by mu nie wypomniał.

0

Czyli sedzia sie poprawil od tamtego karnego i teraz dobrze zinterpretował sytuację.

0

He he, wczoraj krytykowałem Yamala po jego stratach, ale jak dostał piłkę, to mu kibicowałem, żeby szedł do przodu w drybling dalej próbował, bo jest w tym najlepszy, nawet jak mu się kilka razy nie udało, to swoje zrobił w meczu.

1

@Comentateiro a mógł ominąć i grać w innym miejscu

0

@kpiarz raczej Balde niż Cuba

1

Karny w tym przypadku prawidłowy, bo zawodnik powiększył obrys swojeg ciała i wystawił rękę. Było wiadomo przed ddecyzją sędziego. Balde zagrał generalnie słaby mecz. Może przez te ustawienie z przodu. Flik się nie popisał taktycznie w tym meczu i za późno wpuścił Kounde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?