Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Values będzie szykował lód do drinków ;)
1
Do świńskiego ryja nic i nikt nie pasuje.
0
Z jednej strony cieszy, że mamy wspaniałego bramkarza, a z drugiej martwi brak solidnej obrony po odejściu Inigo. Trzeba zrobic transfer zimą jakiegoś doświadczonego obrońcy, tylko czy taki się znajdzie w zimie.
5
Dzięki Lewemu cos drgneło w kadrze po zmianie trenera.
0
Znowu przeciążenie dwójek.
6
Czyli jest szansa, że w następnym stuleciu sprawa trafi do sądu po przesłuchaniu wszystkich świadków, jeszcze krewni, rodzina, sprzątaczki stadionowe itd. ważne, żeby był rozgłos medialny, że dzieje się coś w klubie niedobrego.
4
Wyjeli nam z obrony bosa Inigo, a wstawili w bramce pająka, dzięki temu bedzie miał więcej spektakularnych interwencji, zanim Flick poukłada obronę i załata dziurę po Martinezie, trzeba w okienku zimowym kupić jakiegoś doświadczonego obrońcę.
1
@Cyzix sfaulował go w polu karnym i odebrał szanse na kontynuowanie tej akcji w polu karny
5
Obrońca uderza w kolano Yamala i w ten sposób uniemożliwia mu kontynuowanie akcji w polu karnym.
1
@Cyzix to nie uważaj, tylko zabacz ten film u gory
5
Obejrzyjcie te ujęcie u góry, co zrobił obrońca z kolanem Yamala w tej akcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC4BARCA Isi Palacios zjada Yamalka w ataku.
0
Wydaje mi się, obym nie miał racji, żę Fermin jest zdecydowany odejść, ale ciągnie tę telenowelę do końca, żeby klub mógł jak najwiecej na nim zarobić, bo skoro ma zarabiac 4 razy więcej i mieć gwarancję gry i jego otoczenie twierdzi, że powinien odejść, to pewnie tak sie stanie.
0
@Coveta możesz się jeszcze pomazać jak nasz selekcjoner powoła Lewego
0
@PioteK mu już nikt nie szuka roboty, bo sam musi sobie znaleźć pracę
2
Przede wszystkim, to City z angielskich ma najłatwiej na papierze.
2
Dobrze nęcą tymi kwotami, ryby z wysp juz zaczynają powoli brać i to nie jedna.
1
Fajnie że gramy z PSG, szkoda, że City nam nie wpadło, byłoby po katalońsku. Bayern, Real i Borussia trafili silnych rywali, a City ma najłatwiej puki co na papierze. Oby nam Varciniak nie sędziował, to powinno być ok.
0
@torondirn chyba za 60 dni absencji w sezonie
0
City PSG jeszcze jakby te dwie się nie trafiły to Inter potem Monaco rewanże za przegrane mecze i rozgrywki.
0
@Pedryrodryges a widziałeś nagranie z trybun co sie stało z Pedrim przy tej bramce dającej Interowi dogrywkę ? Varciniak spieprzył ostatnia LM wyrzucając 2 hiszpanskie kluby.
2
@Madrista80 to nie jest stadion, tylko skaner do białego papieru :D :D :D
1
@delordione podobnie jak my wczoraj
2
CZyli sędzia nie ma prawa się poprawić w Hiszpani, bo będą mu wypominać wcześniejsze źle podyktowane sytuacje, a jakby niepodyktował ewidentnego karnego, to nikt niczego by mu nie wypomniał.
0
Czyli sedzia sie poprawil od tamtego karnego i teraz dobrze zinterpretował sytuację.
0
He he, wczoraj krytykowałem Yamala po jego stratach, ale jak dostał piłkę, to mu kibicowałem, żeby szedł do przodu w drybling dalej próbował, bo jest w tym najlepszy, nawet jak mu się kilka razy nie udało, to swoje zrobił w meczu.
1
@Comentateiro a mógł ominąć i grać w innym miejscu
0
@kpiarz raczej Balde niż Cuba
1
Karny w tym przypadku prawidłowy, bo zawodnik powiększył obrys swojeg ciała i wystawił rękę. Było wiadomo przed ddecyzją sędziego. Balde zagrał generalnie słaby mecz. Może przez te ustawienie z przodu. Flik się nie popisał taktycznie w tym meczu i za późno wpuścił Kounde.