Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny no comment
0
Są pieniądze, to i są zgody, proste.
0
@Ziemny Sam sobie przeczysz, bo Twoje pierwsze zdanie ni jak się ma do drugiego jeśli chodzi o "kanciarzy".
0
A co ma trener do jakiś płatności, zostają jeszcze żona, dzieci trenera i prezesa. Proponowałbym w pierszej kolejności przesłuchac ich rodziców i dziadków zanim zejdą z tego padołu.
0
@IamBeauty Ale za to jest jeden zajadły polityczny ułom.
3
Mają ból dupy, bo mieli okazję zarobić na Nico, pewnie Bayern albo inny klub z PL dałby im więcej, ale Barca dogadała się z Nico i teraz Atletic próbuje to unieważnić.
3
No to już śmietankowi będą teraz wygrywali rozgrywki krajowe.
0
Takie mściwe dziady, jak te z ossasuny.
0
Te wyceny to pojęcie względne, rok wcześniej inne kwoty za tych samych zawodników, a teraz juz inne, wystarczy dobry trener weźmie bata do ręki i od razu podkręca kwoty zawodników. Skoro te kwoty są na ten moment, to śmieszy mnie kwota za Lewego te klikanaście mln. skoro jest wydajny jak Mbappe, a wieku tutaj nie należy brać pod uwage tylko formę w danym momencie jak pokazują te statystyki, więc to wszystkie naliczania wartości nie mają żadnego sensu.
0
@Gregor1899 a Leglet ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarFan Inne wytłumaczenie to strefa wpływów dla USA, chcą położyć łapę na złożach ropy i przejąć ten rynek, a atom to ściema, podobnie jak dla ruskich nacjonalizm na Ukrainie a chodziło o złoża ziem rzadkich.
0
Jak widać cięzki sezon odbił sie Atletico.
0
@NeroTFP1 Ja też, kupiłem w Biedrze na promocji łososia pacyficznego 1,2 kg za niecałe 80 zł i sobie dobrze przyprawiłem i upiekłem w piekarniku, bo po co jeść źle przygotowaną rybę za miliony.
0
@Tasde Dobra ryba, nie była surowa albo spalona, dobrze przyprawiona ?
7
A mogli mieć BArce zamiast stolicy.
0
@Kubsoleon Podobno nie działały prysznice na stadionie.
0
@Douglas Skoro naszego wspaniałego kapitana nie można było ruszyć, to co z takim szklanym grajkiem jak Bellingham.
0
@Douglas nowy transfer taki jak u nas Garcia
2
Rzeczywiście, stylem łapania kontuzji pasuje do naszego klubu.
0
@Douglas Chciał się pokazać przed nowym trenerem, bo mógłby wypaść ze składu jak Ter Stegen u nas.
0
Siano sie przyda, bo trzeba Nico ściągnąć, więc Araujo out, Christi zostaje, z resztą sam Flick jego transfer zastopował.
3
@Lucyffffer1922 franek kimono " king bruce lee karate mistrz" Papa dance "monaliza", Disco polo " Mydełko Fa "
0
Więcej emocji i ładne akcje niz w nasze drepsze.
0
@Macior79 Tah to wóz z węglem do Araujo sprintera nie ma podjazdu.
0
Czyli upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu, Nico in i Araujo out.
1
Yamal to Marokańczyk a nie Katalończyk.
0
Trochę podobny do Kotleta, dobrze, że już go nie ma u nas.
0
@prodigy Prędzej by Ci cyc urósł i zostałbyś Pamelą Anderson.
1
I tak Jebas nas załatwi, żeby nie było 1-1.