0

@Ziemny no comment

0

Są pieniądze, to i są zgody, proste.

0

@Ziemny Sam sobie przeczysz, bo Twoje pierwsze zdanie ni jak się ma do drugiego jeśli chodzi o "kanciarzy".

0

A co ma trener do jakiś płatności, zostają jeszcze żona, dzieci trenera i prezesa. Proponowałbym w pierszej kolejności przesłuchac ich rodziców i dziadków zanim zejdą z tego padołu.

0

@IamBeauty Ale za to jest jeden zajadły polityczny ułom.

3

Mają ból dupy, bo mieli okazję zarobić na Nico, pewnie Bayern albo inny klub z PL dałby im więcej, ale Barca dogadała się z Nico i teraz Atletic próbuje to unieważnić.

3

No to już śmietankowi będą teraz wygrywali rozgrywki krajowe.

0

Takie mściwe dziady, jak te z ossasuny.

0

Te wyceny to pojęcie względne, rok wcześniej inne kwoty za tych samych zawodników, a teraz juz inne, wystarczy dobry trener weźmie bata do ręki i od razu podkręca kwoty zawodników. Skoro te kwoty są na ten moment, to śmieszy mnie kwota za Lewego te klikanaście mln. skoro jest wydajny jak Mbappe, a wieku tutaj nie należy brać pod uwage tylko formę w danym momencie jak pokazują te statystyki, więc to wszystkie naliczania wartości nie mają żadnego sensu.

0

@Gregor1899 a Leglet ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarFan Inne wytłumaczenie to strefa wpływów dla USA, chcą położyć łapę na złożach ropy i przejąć ten rynek, a atom to ściema, podobnie jak dla ruskich nacjonalizm na Ukrainie a chodziło o złoża ziem rzadkich.

0

Jak widać cięzki sezon odbił sie Atletico.

0

@NeroTFP1 Ja też, kupiłem w Biedrze na promocji łososia pacyficznego 1,2 kg za niecałe 80 zł i sobie dobrze przyprawiłem i upiekłem w piekarniku, bo po co jeść źle przygotowaną rybę za miliony.

0

@Tasde Dobra ryba, nie była surowa albo spalona, dobrze przyprawiona ?

7

A mogli mieć BArce zamiast stolicy.

0

@Kubsoleon Podobno nie działały prysznice na stadionie.

0

@Douglas Skoro naszego wspaniałego kapitana nie można było ruszyć, to co z takim szklanym grajkiem jak Bellingham.

0

@Douglas nowy transfer taki jak u nas Garcia

2

Rzeczywiście, stylem łapania kontuzji pasuje do naszego klubu.

0

@Douglas Chciał się pokazać przed nowym trenerem, bo mógłby wypaść ze składu jak Ter Stegen u nas.

0

Siano sie przyda, bo trzeba Nico ściągnąć, więc Araujo out, Christi zostaje, z resztą sam Flick jego transfer zastopował.

3

@Lucyffffer1922 franek kimono " king bruce lee karate mistrz" Papa dance "monaliza", Disco polo " Mydełko Fa "

0

Więcej emocji i ładne akcje niz w nasze drepsze.

0

@Macior79 Tah to wóz z węglem do Araujo sprintera nie ma podjazdu.

0

Czyli upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu, Nico in i Araujo out.

1

Yamal to Marokańczyk a nie Katalończyk.

0

Trochę podobny do Kotleta, dobrze, że już go nie ma u nas.

0

@prodigy Prędzej by Ci cyc urósł i zostałbyś Pamelą Anderson.

1

I tak Jebas nas załatwi, żeby nie było 1-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?