0

@Bogan Dokładnie , to samo miałem napisać, dwaj średniacy, więc nie ma co jednego wywyższać nad drugim.

0

Po tytule wystraszyłem się, że Dani Olmo kontuzjowany, mimo, że widziałem mecz. Cięzko napisać, ze uraz Rodrigeza.

0

@lukkobe Araujo, Lewy, Gavi, właśnie porównałem. W dyscyplinach biegowych i lekkoatletyce należy ćwiczyć dwójki, żeby zapobiec dysbalansu mięśniowego powodującego różne uraz powięziowe, bo to najczęściej zaniedbywane i słabo rozwiniete mięśnie.

0

Kolejne dwójki lecą, a sztab nie reaguje, a podobno taki profesjonalny.

0

Pech, bramka z d..py i kontuzjowany Dani.

0

już strzelili z karnego po zagraniu ręką

0

@kaamil1910 Stegen wyłapał wszystkie komentarze ;)

0

Jak jego mental będzie taki jak MJ'a i jego talent jeszcze bardziej wystrzeli, to pobije wszystkie mozliwe statystyki i zostanie legendą, ktorej nikt już nie przebije.

5

Nie czytam skróconych wywiadów.

0

Aspas puszcza oczko do śietankowych, pewnie szykuje sie jego transfer ;)

4

@PatrychoO Widok z drona robi robote z tego wzgórza jest kapitalny widok na miasto i na zatokę.

0

Jak leci strzał na bramkę i nie koniecznie w światło bramki, a bramkarz swoja interwencją rękami kieruje piłkę do bramki, to jest samobój, czy gol dla strzelającego ?

2

@KaammiilM1206 Michael Jordan

0

@kinioo nie, on ma ponad 190 to nie musi

0

@Lewangoooolsky Im więcej ich zawodników blisko naszego pola karnego tym gorzej, bo mają lepsze warunki fizyczne, więc to co proponujesz nie jest dobre dla naszego zespołu, bo do wtorku nie urosną 20 cm.

2

Do wtorku nasi obrońcy muszą urosnąć co najmniej 20 cm.

0

Fatum tych dwójek, powinni wzmacniać i ćwiczyć, bo równowaga musi być zachowana. Kto biega i nie ćwiczy dwójek ma kontuzje.

8

Szkoda że ten 2 rajd z poprzeczką Jamala nie wpadł do bramki.

0

@lithotripter W jaki sposób ?

0

@lithotripter w państwowych wymieniają i na uczelniach, takie życie.

0

Karzełki kontra wielkoludy, taki Pedri między nogami tych tyczek zrobi slalom i dobrą akcję bramkową.

0

@Mankind Ktoś kto głosuje na daną partię polityczną, to chce widzieć ludzi tej partii, a nie innych osób na stołkach. Czystki zawsze były i będą, bo tylko wtedy mozna sprawnie rządzić krajem i brać za to odpowiedzialność.

0

Carlo nie bądź frajer, gumy z wielbłąda czekają na ciebie.

0

@dziku77 Nawet, jak wygramy LM, to Dembuś może zgarnąć balona, bo głosy się rozłożą wśród naszych piłkarzy.

0

@YamineLamal z Arsenalem byli mocni tylko przez 20 min.

1

@Coutinho007 też mam taką nadzieję, wczoraj mieli siłę presować tylko przez 20 minut, a ta bramka Dembele to przypadek.

0

Ale zagrają na nosie żółwikowi, jak psg wygra LM.

11

To co odwalił ten sędzia w 42 minucie, kradziez Arsenalu z akcji bramkowej i jeszcze ta żółta z d..py.

1

@CZAJUN_119 po wyleczeniu odbedzie, chyba że z realu, to pewnie inne przepisy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?