Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@antymadrista1 idąc tym tokiem myśłenia to mam obawy o cały skład.
1
Vinny i skupienie, dobre.
0
Fajnie, jakby sie ułożyło, że po El Clasico papierowi graliby już o pietruszkę w LL.
1
Papierowi mieli trochę pecha, niewykorzystany rzut karny vinnego, poprzeczka, ale grają bez polotu i pomysłu, więc zasłużyli na przegraną, karma wróciła do nich po pajacowaniu po meczu z Atletico.
2
Ma hemoroidy to nie powinien siedzieć na ławce tylko grać.
0
@Uukasz_93 Pwinna byc służba zdrowia wyłącznie albo prywatna albo państwowa, bo inaczej wałki będa robić i blokowac dostep do lekarzy, żeby chodziło się prywatnie. Z drugiej strony nie ma prawdziwych lekarzy, bo leczenie objawowe nie przynosi żadnego skutku, a powinno być przyczynowe, jednak takie leczenie jest ścigane i odbiera sie prawdziwym lekarzom prawo do wykonywania zawodu jak np. prof. Frydrychowski.
0
@Pustelnik A Lewy złapał się za nos i cyk kilka meczy
0
No cóż, trzeba zakasać rękawy i wygrywać wszelkie rozgrywki i gromadzić kase na kontrakty zawodników.
2
@MesQueUnClub_87 oni sie tam nie nadają, bo im var nie podpowie ile mają przewieść ładunku na widłach.
0
Niech założą szkółkę edukacji sędziów i uczęszczają na zajęcia praktyczne w innych ligach z top5, bo to co odwalają na boisku podczas meczy, to jest chore.
0
@Roobo Ale masz wieczorną odklejkę, idź do okulisty, bo chyba inny mecz oglądałeś, za to zabłysłeś tutaj.
1
O kim jest to ostatnie zdanie Pedriego ?
5
Mi sie podobało, że wreszcie zawodnik łapiący za koszulke dostał żółta kartkę, to jest piłka nożna, a nie MMA.
0
Pierwsza połowa ok. ale w drugiej, jakby wszyscy siadli i ogarnęlo ich zmęczenie.
0
Lapek, są jeszcze loże na Montjuic, do dzieła.
0
A ta blondynka z Polski Żuk, czy jak mu tam, to on nie gra przypadkiem w Juvenilu ?
0
Będziemy zlewać się z trawą, czyli gra z partyzanta w tej zieleni, sędzia nie dopatrzył sie faulu, bo to trawa faulowała, dobrze, że koszulki nie są w kratkę.
0
Co za bzdura, to nie audytor, czy Tebas ma decydować o sposobie księgowania, tylko prawo hiszpańskie dotyczące księgowości. Jeżeli chce kupic karnet na mecz Barcy na 5 lat do przodu, a Lapek chce mi go sprzedać, to mogę mu z góry zapłacić i on księguje przychód w danym momencie i w roku bierzącym, więc nie rozumiem tych wojenek z naszym klubem. Wpłyneł ok. 60 mln, a Olmo tyle kosztował, więc wszystko finansowo sie zgadza i klub musi wygrać ten spór.
0
Czyli podobny zabieg, jak wczoraj real zrobił z Mapetem.
0
Znowu indyk za mikrofonem gol gol gol ...............
0
Real cały czas sie ślizga ostatnio na pograniczu odpadnięcia i przegranej, nie wiem, czy to przypadek, czy doświadczenie, założenia taktyczne i ekonomiczny tryb grania, bo zawsze wiedzą kiedy przycisnąć, żeby strzelić bramkę więcej i przechylić spotkanie na swoją korzyść.
0
Dobrze, że papierowi się wykrwawili w dogrywce, niech grają z nami wszystkie finały i dostają lanie na jakie zasłużyli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ZuczekFCB1899 A jutro my ;), lepiej żebyśmy z papierowymi awansowali do finału PK i LM i tam ich pokonali, no i w LL, najlepiej w El Clasico.
0
Jeszcze nam karne wpadną i Wojtek zrobi robotę, jak nie zapomni stanąć w bramce po meczu.
0
@Metalowy14 A ja myślę, że Lewy jest inteligentnym napastnikiem i chce dobrze współpracować z podającymi, podobnie jak miało to miejsce w Bayernie.
3
To weźmy już tego Piątka, jak ma być polska kolonia w Barcelonie.
0
A zawodnik z pola dostał czerwo ?
0
Na szczęscie to nie dziennikarz decyduje kogo chce się oglądać najbardziej w meczu i kto jest najbardziej spektakularny, to publiczność często krzyczała jego imię i nie jest to Lewy ani Jama.
0
Biali muszą grać do końca, żeby trafić na Barcę, czy to w PK, LM no i do klasyku w lidze. Niech się wykrwawiają w każdym meczu.