0

jakie to city jest nudne.
gdyby nie fajna gra united to byl na tym meczu spał ziomowym snem niedzwiedzia.

3

@Janiama taka sama jak busquetsa przy golu messiego w polfinale LM na bernabeu (0-2)

0

@Hiacynk zwlaszcza w LM

0

@AmigoBlancos nie zesraj sie z podniecanie, daj mu zlota pilke jak wy dajecie kazdemu mlodemu. aha, jesczze daj zlota pilke dla valverde buehahahahaha

prawda jest brutalna : obaj brazylijczcy to przecietniacy jakich dziesiatki. razem wydano na nich 130mln euro bueahahahaha

0

@CatalanVeBFCB dlaczego nazywasz czlowieka ktory w strukturach klubu jest wiecej lat niz ty zyjesz na swiecie, nieudacznikiem? mozesz to wyjasnic?

0

@jacobFCB chwila, przeciez okresliles barce tito "gigantem taktycznym", wiec rozumiem ze tez byla " jednym z najlepszych zespołów w historii futbolu" ? bo jak inaczej rozumiec pojecie "giganta taktycznego"? wiec musisz sie zdecydowac czy byla gigantem taktycznym ktory dostal 0-7 od innego giganta czy jednak nie byla gigantem taktycznym?

4

@jacobFCB Barca (...)Tito była gigantem taktycznym.
przewaznie ta wielkosc pokazali w dwumeczu z Bayernem stajac sie pierwszym i jedym klubem ktory w polfinale LM przegral w dwumeczu 0-7.

0

jesli dzis druzyna w ktorej wychowal sie ter stegen wygra na wlasnym stadionie, zrobi sie w tej lidze bardzo ciekawie z racji dosc okazalej straty aktualnego mistrza do sensacyjnego lidera.

0

@Coutinho007 nie mowie stricke o napastnikach, ale o inwestycji finansowej. wydanie 20 czy 30mln na haalanda to wyrzucanie kasy w bloto. lepiej przeznaczyc to na inne cele.

1

@jacobFCB manchester city co tydzien po wygranych z wielkimi newcastlami się oglasza.

0

Co do Haalanda, moja opinia pokrywa sie z tym co napisał MD. zreszta to samo myslalem o joviciu, to nie jest typ napastnika na numer 9 dla Barcy.
Zdecydowanie bardziej wolabym aby Barca skupila sie na brazyliskich talentach o ktorych jest ostatnio glosno: Veron i Reinier bo oni dwoch madryckich binicio-rodrygow talentem przebijaja o kilka dlugosci.


0

@hefaj6 ale z kolei nie umiescic w 11 wszechczasow takiego Zico to zbrodnia :)

0

@Kidd hiszpania epoki barcelonskiej jest numer 2 swiata wszechczasow. 1. brazylia.

2

@Janiama pytanie czy zamiast lato nie powinien byc brychczy. lato raczej znalazl sie tutaj za zaslugi na mundialu bo pilkarsko brychczy to byl owczesny top europy (real robil podchody wielokrotnie pod niego)

0

@Danny Gaucho porownanie jest wysmienite. wrecz wyborne. bo dotyczy obu klubow, aktualnej i owczensej sytuacji w kadrze oraz mozliwosci transferowej.

1

@Danny Gaucho jedyne jakie przychodzi mi do glowy. zabrali wowczas najlepszego napastnika w klubie. wiec teraz nalezy zrobic dokladnie to samo w druga strone.
znasz lepsze?

1

kiedys inter zabral barcelonie ronaldo.
teraz czas na rewanz. nalezy podebrac im lautaro.

0

@macio_944 real cakira i mallenco - to byl najlepszy real

0

Komentarz usunięty

1

@Fenriss sedziowanie na korzysc liverpoolu tez kosmos.

0

@BarcaInfo 17 latek i juz ulepaszanie kontraktu. bo zagrał dwa mecze na krzyż. ja prdl bartomeu odejdz juz.

0

@PrinceDamon roznica taka ze madryt nie patrzyl sie na kibicow i gdy tylko mogl to pchnał przecietniaka jese za 25mln. a barca w tym czasie bala sie swoich kibicow-debilkow ktorzy krzyczeli: wychowanki! zniszczysz la masie jak sprzedasz munira!!

ps. tak samo dzis krzycza gdy klub moglby sprzedac przecietniakow alenow ale nie, wychowanki!! zniszczysz la masie! a madryt w tym czasie sprzedal kolejnego przecietniaka llorente za 30mln i nie patrzyl ze wychowanek.

4

dodam jesczze cos do posta "sarrizmo"
otoz PIERWSZYM kserobojem, pierwszym ktory dostrzegl ze nowoczesny futbol pojdzie w kierunku tego co proponuje FC Barcelona byl wenger. to on byl pionierem w kopiowaniu stylu gry barcy. niestety dla niego, do odniesienia wielkich sukcesow zabraklo mu wybitnych strzelcow (poza henrym) oraz oddolnej wiedzy w klubie o katalonsko-holenderskim sposobie gry.
po wengerze lawina kserobojow potoczyla sie niczym klocki domina, w dojczalndzie wprowadzono w calym kraju szkolenie mlodziezy dokladnie w takim stylu jak to robiono w barcelonie, pozniej katalonsko-holenderski styl gry dokonal niemozliwego: najpierw wyparł z anglii kopnij biegnij - a na trybunach brzydcy, rudowlosi brytole krzyczą "ole!" (to jest dopiero cyrk!) - co wydawaloby sie rownie mozliwe jak upadek komety na wieś dolne lipki w wielkopolskim, a pozniej stala sie rzecz jesczze bardziej nieslychana: italiance, ktore przez 100 lat nie mysleli o nim innym niz defensywa, zapragneli rowniez pieknego katalonskiego futbolu!

barcelona i jej styl gry dokonal rewolucji w swiatowej pilce na skale niespotykaną i wrecz niemozliwą do wykonania. a jednak. dzis nawet kibic milanu chce grac podaniami! kto by w to uwierzyl 15 lat tamu?

2

sarrizmo
smiesza mnie te nazwy ktore przypisuje sie kolejnym kserobojom katalonsko-holenderskiej mysli szkoleniowej.
to cale sarrizmo to nic innego jak zdominowanie rywala przez posiadanie pilki (atak pozycyjny) , oparte glownie na wielu podaniach. jednym slowem, wypisz wymaluj to co zaproponowal johan crujff w roku 1989(a stosowal to wczesniej w ajaxie). ale oczywiscie trzeba to nazwac sarrizmo, chociaz to zwykla kalka gry klubu FC Barcelona przez ostatnie 30 lat.

12

@BarcaInfo roznica miedzy roberto a semedo jets taka ze semedo przy takiej akcji stalby sobie na wlasnej polowie.

1

@ShowMe w zadnym glosowaniu z hiszpanii w ZP nigdy nie umieszczona messiego na 1.miejscu. tyle chyba wysatarczy.
przypomne tez ze w najsmieszniejszym europejskim trofeum pilkarza miesiaca dla la liga, messi byl na 1 miejscu przez te wszystkie lata raptem... 2 razy.

hiszpania to stan umyslu, franko ciagle zywy. jak znam zycie teraz beda promowac przecietniaka odergeja z san sebastian bo to nowy ulubieniec pierdeza.

2

@itmustbejoke i jaki z tego morał? trzeba oddac zlota pilke? to tylko oznacza ze skoro glosy rozlozyly sie na kilku wiec zaden pojedyczno nie zasluszyl. i tyle.

0

@SHIBA najwiekszym zbrodniarzem w historii byl marszalek zwiazku radzieckiego Gieorgij Konstantinowicz Żukow. przez jego bledy oraz niebywale rozkazy (chocby dzien przed atakiem niemiec na zsrr wydanie slynnej dyrektywy nr 1: zakaz strzelania do wroga), w czerwcu 1941 roku , armia radziecka poniosla najwieksze straty w historii wojen na calym swiecie.
na domiar zlego, kompeltnie przemilczany fakt, ze w latach 50tych zrzucil bombe atomową na wlasne wojsko w celech doswiadczalnych.

1

@KamQiX nic nie trzeba naklejac. rozpoznaja paczke po wprowadzonym kodzie / nr telefonu

0

@Messibestplayerintheworld chocby z tego powodu ze przelozony mecz gra sie w najszybszym mozliwym terminie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?