0

tyle było placzu ze nie ma terminu dla rozegrania GD.
a co widze? mamy wlasnie tydzien wypoczynku w hiszpanii. czemu nie zrobiono GD w srodku tego tygodnia?

1

@rainyy z niego taka zlota pilka jak swego czasu z cannavaro. chorwat i wloch to najgorsze zlote pilki od kiedy powstala ta nagroda.

0

@damianex10 barcelona nie generuje im swietnych graczy to przeciez wspaniala duma hiszpanow real madryt tego robil nie bedzie :)

5

Coś aby sie dobrze usmiac:

Jorge Mendes na dzisiejszej gali Calcio: „Cristiano Ronaldo jest najlepszy w historii"

Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu: „Cristiano zasłużył na Złotą Piłkę. Zawsze to mówiliśmy”.

tak mysle czy oni tam podpisujac kontrakt nie maja obowiazku tego mowic, a SERIE A nie zostala zmuszona wrecz do przekazania tej kuriozalnej nagrody najlepszego gracza sezonu 18/19 (SIC!) dla CR.

1

@jedrek7000 real prawie polowa tych ZP zawdzecza pilkarzom ktorzy zdobywali je za gre w innych druzynach na wiosne.

0

@Denissuarez Jeden z glupszych filmow, nachalnie pompowany przez tak zwane media. zreszta film rownie glupi jak ksiazka.

0

@koksik2700 jednym slowem: nie ma zadnego klubu w europie ktory jest mocny. bo zgodnie z twoim tokiem rozumowania przeciez nie moze nim byc ani bayern ani juventus ani barca ani atletico ani real ani city ani psg ani liverpool. co za czasy, same ogory w europie.

0

@IronSanHybrid masz racje, mozna odpasc 3-4 a mozna tez jak guardiola 1-5 rok wczesniej. albo odpasc z europejskim ogorem totenhamem ktory na dokladke gral bez 6 czy 7 pilkarzy z podstawej 11

0

@koksik2700 idac twoim tokiem rozumowania, zaden klub w europie nie jest silny. bo kazdy odpadl w LM (w ostatniej edycji tylko liverpool nie odpadł - wszyscy inni polegli)

2

@Gibbon_FCB ta fala nienawisci pojawia się z prostego powodu: ludzie (tak ich umownie nazwijmy ) nie lubia mądrzejszych od siebie, dlatego tak czesto jest atakowany @Janiama ktory przewyzsza interpretacją meczow, czy ogolnie futbolu 99,99% userow z tej strony (jedynym wyjatkiem ktory jest ponad nim jestem ja).

4

Wczoraj kapitalny mecz (glownie w 2. polowie) Roberto. Świetnie otwieral przestrzenie w grze, oraz doskonale kontrolował pilke.
Zbliza sie GD, wiec Roberto wchodzi na swoj najlepszy poziom.

5

@Janiama głąby uwazaja ze jak nie ma 5-0 to znaczy ze grali slabo. a dzis byl kapitalny mecz sam w sobie oraz swietna postawa barcy. fantastyczne widowisko.

3

Fantastyczne widowisko, swietny mecz Barcy! Brawo!

0

@koksik2700 no i city jest wiekszym faworytem do wygrania LM niz barca. a dlaczego? bo tak. innych argumentow nie znajdziesz.

1

@AmigoBlancos bredzisz, jak zwykle. gdyby barca nie dala mu szansy trenowania najlepszego pokolenia w historii to dzis trenowalby, ale drugoligowy klub w hiszpanii. to on ma dlug wobec barcy a nie barca wobec niego.

1

@DonMatteo901 oblak - trent, van dijk, de ligt, robertson - fabinho, bernardo, de jong - messi, mane, lewandowski

0

@FafitFCB A ja nie, wrecz przeciwnie, klub ktory wykradal z Barcy mlodych pilkarzy niech gnije najlepiej w 2 lidze.

0

@Kidd ja juz praktycznie zrezygnowalem z ogladanie ligi europy przynajmniej do wiosny (kiedys za czasow pucharu uefa ogladlaem wszystko co bylo mozliwe do ogladania). w ciagu ostatnich 2-3 sezonow nie pamietam abym obejrzal w calosci chociaz jeden mecz w grupie LE. jedynie urywkami cos czasem, i to wylacznie hiszpanow.

0

@Rewolucja123 o arthurze i jego "dziwnych problemach" to pisali katalonscy dziennikarze na twiterze, wystarczy poszperac i znajdziesz

0

@Rewolucja123 taki dajmy na to fabregas zawsze o sobie mowi: jestem canterano barcy. mimo ze gdyby trzmac sie wytycznych przepisow fifa to on jest ... "wychowankiem" arsenalu.

inny przyklad, wg fify naszym wychowankiem jest dennis suarez. ale cala hiszpania (barcelona tez) mowi o nim: canterano celty.

0

@Rewolucja123 fifa stworzyla taki sztuczny przepis aby ujednolic wysokosc kwot jakie trafiaja do bylych klubow.
natomiast slowo wychowanek jest uwarunkowane od kraju. w hiszpani nie ma slowa stricke wychowanek ale CANTERANOS, czyli pilkarz ktory gral w mlodziezowych (canterze) sekcjach danego klubu.

0

@kulek22 co lepsze przy 0-2 juz grali w dziesieciu

0

@ViscaBarca123 inna sprawa ze, wygrana w LM nic nie znaczy. sklad barcy z 2014 zwycieskiego sezonu: Ondoa, Godswill, Riera, Quintillà, Ortega, Enguene, Munir, Tarin, Kaptoum, Moha, Adama. pozostawie go bez komentarza. juz lepiej wyszla benfica ktora mecz przegrala, ale tam gral Guedes. pozostali - dzis nonenejmy

0

@ViscaBarca123 z drugiej strony pisanie o "lidze" jest nie do konca prawdziwe i troche zalatuje manipulacją - bo mlodziezowe druzyny graja jedynie w rozgrywkach regionalnych. to nie jest "liga hiszpanska" ale "liga katalonska".

0

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos pikeny skad, z takim skladem walka o 6 miejsce w lidze jak amen w pacierzu.

15

@AmigoBlancos kogo obchodzi jakis nedzarz footrol, wczoraj moj znajomy na spotkaniu z christo:
- Christo, czy miales kiedys problemy zwiazane z tym ze atakowales czesto madryt?
- Nie, bo place podatki w Bulgarii

3

pokazal ze moze na niego liczyc? lol przeciez firpo gral wczoraj okropnie, fatalnie wyprowadzal pilke, praktycznie same straty w aut, w ataku tez nic nie pokazal. przy golu krycie na radar. dla mnie najslabszy na boisku wczoraj po stronie barcy.

2

spoko, gdy hazard zlapal kontuzje bylo: niech wroci! niech druzyny wystapia w najsilniejszych skladach! a ja napisalem: barca malo kiedy grala GD w najsilniejszym skladzie - w przeciwienstwie do realu, niech wreszcie oni poczuja co to znaczy brak waznych pilkarzy!
dembele juz wypadl. wiec barca znowu nie bedzie miala najsilniejszego skladu. myslicie ze kibice realu placza z tego powodu jak tu plakano o hazarda? wrecz przciewinie, nasmiewaja sie z demebele.

1

liverpool ma noz na gardle bo bez punktow dzis, moga miec w ostatniej kolejce mecz o zycie z salzburgiem na wyjezdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?