EmilZatopek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktos wyniki ogladalnosci meczow barcy/serieA i lig ang z ostatniego weekendu?
5
nasz 16letni Pedri znowu strzela dla Las Palmas
0
@dariooo swietny bo biegł na 100 metrow sam przez pol boiska?
0
wielka szkoda bo slavia byla dzis zdecydowanie lepsza w tym meczu, a niemcy nastawili sie na kontre, co zreszta nie dziwi, bo tak graja druzyny favra. niestety slavia marnowala na potege swoje okazje.
0
@Borneo sam sie przyznal do tego, gdy wyrzucili go z ławki. byl tu nawet news o tym.
0
@PatrykBarcelona To Simeone drze morde do swoich pilkarzy ktorzy siedza na lawce: "wypierdalaj!" ? pierwsze slysze
0
valdes na lawce barcy to jest jedno wielkie nieporozumienie.
raz ze jego zachowanie to jest kryminał, dwa, awans na trenera juvenilu dostal chyba tylko dlatego ze gral w zlotej jedenastce
0
@FCBeSeM city to co najwyzej 1/8, moze 1/4 jesli dobrze wylosuja, a ze losuja zawsze dobrze to pewnie 1/4 i jak zwykle lomot.
0
@Colon bayern heycensa byl o krok od odpadniecia z arsenalem, pewnie nie pamietasz wiec ci przypomne ze w rewanzu tylko cud uratowal ich od wypadniecia z lm.
0
@Encore no masz racje, historia city pokazuje ze strach sie bac w LM
0
@kuz no mial jaja, bo sciagnal bramkarza ktory mial problemy z wymiotami. jaja jak skurczybyk.
2
gdyby barca wyrownala w 88 minucie u siebie na stadionie z grajacac w 10 bruggia to jutro na druzynie nie zostalaby sucha nitka. z realu natomiast marka i as zrobia wielkiego ducha juanito, wspaniala walke o honor.
0
@AmigoBlancos nie ma w tym nic kontrowersyjnego. jedynie czysta głupota. witamina G.
0
@Katalończyk 99 to tabela ulozona przez czlowieka po polrocznym pobycie w zakladzie psychiatrycznym? bo na nic innego mi to nie wyglada.
2
@Janiama albo w liverpoolu gdzie dostał 3-0 :)
1
@Coutinho007 co ma szacunek do tego ze ta liga jest wspolczesnie nedzna sportowo?
1
@Chwytliwy napisalem, juventus i nikt wiecej. liga jednego klubu od dekady. nedza i bieda na poziomie francuskiej, z ta roznica ze we francji szkolenie jest na swiatowym poziomie.
3
@Coutinho007 "kiedys" to nottingam forest wygral puchar europy.
2
@Chwytliwy racja, wspanialej. tak wspanialej ze zaden klub, poza juventusem, od dekady nie awansowal do polfinalu juz nie mowie lm, ale chocby LE. wspaniala liga.
0
@Chwytliwy zadnych pilkarzy z nedznej serie A. no moze poza chiesą.
3
@Kamilos84 aha, czyli to wina milanu ze piatek jest cienki? a nie wapdles na to ze moze to wina cienkich pilkarzy jak piatek ze milan gra jak gra.
2
@Suzu przypomina mi troche Beguiristaina, bardzo jednowymiarowy pilkarz. watpie aby w Barcelonie się sprawdzil. druga rzecz: FATI. jesli ktos ma przyjsc dzis na lewe skrzydlo to tylko Neymar, jesli nie, mamy Fatiego.
19
niektorzy pisza: jak to, gracz takiego formatu jak Griezmann powinien dac sobie rade wszedzie. Naprawde? wiec ci co pamietaja, niech sobie przypomną dlaczego praktycznie nigdy Iniesta nie wystepowal na prawym skrzydle. a jak juz wystepowal to wygladal dokladnie tak jak Griezmann dzis na lewym. Pamietacie pierwszy sezon Henrego w Barcelonie gdy ustawiono go na prawej stronie (bo na lewej byl R10)? Pamietacie nedze jaka gral Franzuz i jakie byly wielkie watpliwosci czy on w ogole pasuje do Barcy? I co sie stalo pozniej gdy poszedl na swoja naturalna lewą strone gdy odszedl R10? Wiec macie odpowiedz co oznacza taka niby mala korekta jak zmiana skrzydla dla pilkarza.
i od razu dodam: tak, to wina tylko i wylacznie trenera ze sam wytraca sobie argumenty z reki ze podczas nieobecnosci Messiego ustawia takiego pilkarza na zlej pozycji.
0
@Arkon jak lubisze szkocka to ogladaj. w hiszpani kazdy moze wygrac z kazdym, o wiele ciekawsza liga.
0
@amanter dla dembele tez
1
@YouShouldListenToMe raczej taka liga jest druga hiszpanska.
3
@Hushovt a "lepszy od neymara" dembele ciagle w szpitalu
1
@Commando masz racje, taki liverpool wygral z barca 4-0 glownie po bledach obrony.
0
@Konias4318 slabo w 1 polowie, dobrze w 2.
0
@BigShaq mimo wszystko wloska liga nie ma startu do angielskiej