0

ma ktos wyniki ogladalnosci meczow barcy/serieA i lig ang z ostatniego weekendu?

5

nasz 16letni Pedri znowu strzela dla Las Palmas

0

@dariooo swietny bo biegł na 100 metrow sam przez pol boiska?

0

wielka szkoda bo slavia byla dzis zdecydowanie lepsza w tym meczu, a niemcy nastawili sie na kontre, co zreszta nie dziwi, bo tak graja druzyny favra. niestety slavia marnowala na potege swoje okazje.

0

@Borneo sam sie przyznal do tego, gdy wyrzucili go z ławki. byl tu nawet news o tym.

0

@PatrykBarcelona To Simeone drze morde do swoich pilkarzy ktorzy siedza na lawce: "wypierdalaj!" ? pierwsze slysze

0

valdes na lawce barcy to jest jedno wielkie nieporozumienie.
raz ze jego zachowanie to jest kryminał, dwa, awans na trenera juvenilu dostal chyba tylko dlatego ze gral w zlotej jedenastce

0

@FCBeSeM city to co najwyzej 1/8, moze 1/4 jesli dobrze wylosuja, a ze losuja zawsze dobrze to pewnie 1/4 i jak zwykle lomot.

0

@Colon bayern heycensa byl o krok od odpadniecia z arsenalem, pewnie nie pamietasz wiec ci przypomne ze w rewanzu tylko cud uratowal ich od wypadniecia z lm.

0

@Encore no masz racje, historia city pokazuje ze strach sie bac w LM

0

@kuz no mial jaja, bo sciagnal bramkarza ktory mial problemy z wymiotami. jaja jak skurczybyk.

2

gdyby barca wyrownala w 88 minucie u siebie na stadionie z grajacac w 10 bruggia to jutro na druzynie nie zostalaby sucha nitka. z realu natomiast marka i as zrobia wielkiego ducha juanito, wspaniala walke o honor.

0

@AmigoBlancos nie ma w tym nic kontrowersyjnego. jedynie czysta głupota. witamina G.

0

@Katalończyk 99 to tabela ulozona przez czlowieka po polrocznym pobycie w zakladzie psychiatrycznym? bo na nic innego mi to nie wyglada.

2

@Janiama albo w liverpoolu gdzie dostał 3-0 :)

1

@Coutinho007 co ma szacunek do tego ze ta liga jest wspolczesnie nedzna sportowo?

1

@Chwytliwy napisalem, juventus i nikt wiecej. liga jednego klubu od dekady. nedza i bieda na poziomie francuskiej, z ta roznica ze we francji szkolenie jest na swiatowym poziomie.

3

@Coutinho007 "kiedys" to nottingam forest wygral puchar europy.

2

@Chwytliwy racja, wspanialej. tak wspanialej ze zaden klub, poza juventusem, od dekady nie awansowal do polfinalu juz nie mowie lm, ale chocby LE. wspaniala liga.

0

@Chwytliwy zadnych pilkarzy z nedznej serie A. no moze poza chiesą.

3

@Kamilos84 aha, czyli to wina milanu ze piatek jest cienki? a nie wapdles na to ze moze to wina cienkich pilkarzy jak piatek ze milan gra jak gra.

2

@Suzu przypomina mi troche Beguiristaina, bardzo jednowymiarowy pilkarz. watpie aby w Barcelonie się sprawdzil. druga rzecz: FATI. jesli ktos ma przyjsc dzis na lewe skrzydlo to tylko Neymar, jesli nie, mamy Fatiego.

19

niektorzy pisza: jak to, gracz takiego formatu jak Griezmann powinien dac sobie rade wszedzie. Naprawde? wiec ci co pamietaja, niech sobie przypomną dlaczego praktycznie nigdy Iniesta nie wystepowal na prawym skrzydle. a jak juz wystepowal to wygladal dokladnie tak jak Griezmann dzis na lewym. Pamietacie pierwszy sezon Henrego w Barcelonie gdy ustawiono go na prawej stronie (bo na lewej byl R10)? Pamietacie nedze jaka gral Franzuz i jakie byly wielkie watpliwosci czy on w ogole pasuje do Barcy? I co sie stalo pozniej gdy poszedl na swoja naturalna lewą strone gdy odszedl R10? Wiec macie odpowiedz co oznacza taka niby mala korekta jak zmiana skrzydla dla pilkarza.
i od razu dodam: tak, to wina tylko i wylacznie trenera ze sam wytraca sobie argumenty z reki ze podczas nieobecnosci Messiego ustawia takiego pilkarza na zlej pozycji.

0

@Arkon jak lubisze szkocka to ogladaj. w hiszpani kazdy moze wygrac z kazdym, o wiele ciekawsza liga.

0

@amanter dla dembele tez

1

@YouShouldListenToMe raczej taka liga jest druga hiszpanska.

3

@Hushovt a "lepszy od neymara" dembele ciagle w szpitalu

1

@Commando masz racje, taki liverpool wygral z barca 4-0 glownie po bledach obrony.

0

@Konias4318 slabo w 1 polowie, dobrze w 2.

0

@BigShaq mimo wszystko wloska liga nie ma startu do angielskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?