0

@MasterOne tak, a Serri powinien grac w Barcelonie. Wypowiedzi Xaviego znamy dobrze.

2

@Jakchcesz gdy gral na swojej to Reus wyszedł z jego flanki sam na sam. jak widac nie przeszkadza mu pozycja.

0

panowie, jak tam wczoraj zagral Semedo, pilkarz az o 40milionow euro drozszy od Roberto. Czy znowu udowodnil (ktory to juz raz? 20, 30?) ze jest wlasnie o tyle, 40mln euro wiecej wart od wychowanka?

0

@MSDCbrzdyk pewnie postawili tez kupony na dortmund wieczorem. i beda pisac: jesczze jeden!

3

"kibice" barcelony piszacy tutaj "jeszcze jeden" w stosunku do interu- jednego glownych rywali barcelony w grupie- to jakis wyzszy pioziom absurdu. ale coz, tacy juz sa kibice barcelony, wiekszosc to jakies dziwolagi.

0

@SuperPatsonFCB dac możliwość oglądania dwóch świetnych meczów dziennie

a ktore to sa te "swietne mecze" o 18:55?

0

@cules100pro niech sie ten madrycki dziennikarzyna borek martwi o swojego viniciusa bo swego czasu obwolal go juz zlota pilką

1

kolejny ktory myslal ze bedzie gwiazdorem. owszem, bedzie. w drugiej lidze hiszpanskiej. hahahahah
nastepny do kolekcji bedzie robert navarro, bernabe i garcia z city. wszyscy skonczą co najwyzej w sredniakach.

2

szkoda, myslalem ze wsadzi hat tricka madrytowi w GD i pobije Leo

12

@PatrickoBarca jesli przegrywasz u siebie z realem 0-4 nie mozesz miec zadnych rozszen

0

@wpwelement to jest definicja fifowska ktora jedynie pomaga okreslic status pilkarza w trakcie zgloszen do rozgrywek lub przy transferach. innymi slowy jest to suchy przepis. natomiast calkwiocie inna definicje ma wychowanek w hiszpanii - CANTERANOS. poczytaj to sie dowiesz.

0

@Katalonik97 przewaznie to swietne ustawienie pokazał przy golu dla Valenci

1

@Chaoss a co jak przyjdzie liverpool i bedzie 3-0? bo 3-0 przeciez bylo.

0

@Gall doskonale pamietam Xaviego w wieku Arthura i uwazam ze Xavi nie byl az tak przekonujacy jak jest dzis Arthur. Xavi zrobil ogromny skok jakosciowy po ME w szwajcarii, ten turniej spowodowal ze pamietamy Xaviego jako wybitnego pilkarza. to byl przełom w jego karierze. ale przed turniejem w szwajcarii Xaviego nikt nie wymienial w czolowce powiedzmy 5 najlepszych pomocnikow swiata.

64

ARTHUR to jest k.... PAN PILKARZ.
jesli na swiecie jest gdzies klon Xaviego to jakims niewyobrazalnym cudem jest on w Barcelonie i nazywa sie ARTHUR MELO

0

@myscooter POKOLENIE STATYSTYKOW.

0

na nowym anoeta klasyczny mecz dla atletico.
oni nie istnieją, rywal bombarduje ich sytuacjami, oblak dokonuje cudow, albo napastnicy nie trafiaja z metra do bramki. wynik 0-0 i wiele wskazuje na 0-1.

0

oblak juz zaczyna spektakl , co za bramkarzysko! najlepszy bramkarz od czasow casillasa.

1

nowa Anoeta jest bardzo głosna, jakze inaczej wyglada ten obiekt od swojego poprzednika

0

@Khajio dortumd jest klubem z nizszej polki niz bayern, barcelona, juventus, madryt. to oczywiste.

0

w dortmundzie 1-0 do przerwy ale patrzac na sama grę wyrownany pojedynek zeby nie powiedziec ze to Leverkusen przez wieksza czesc 1 polowy wygladalo fajniej (bardziej po barcelonsku). dortmund to jednak taka druzyna typowo na kontre, defensywka i konterka, styl mourinho. bedzie arcytrudny mecz z nimi wlasnie z tego powodu, oni nigdy sie nie otwieraja, nawet na wlasnym stadionie.

1

@Ratamahatta zrobil z niego prawie takiego kozaka jakiego zrobil z Mahreza

1

sterling, niesamowita bestia....
a potem przyjdzie mecz w LM z Totenhamem grającym bez polowy skladu i z pilkarzem w reka w gipsie i bestii nie ma.

0

Komentarz usunięty

0

@Odesseiron wiadomosc z LGdS wiec po prostu domniemania dziennikarzy, nic ponadto. mozesz to wsadzic sobie w buty, bedziesz wyzszy.

0

historia lengleta pokazuje dobitnie ze w dzisiejszym futbolu bez problemu mozna zastapic dobrego obronce ktory nawet przez niektorych co glupszych byl juz uwzany za wybitnego - a wybitnych obroncow nie ma. dobrych obroncow jest cala masa. nie ma miedzy czolowka obroncow zadnej wiekszej roznicy, wszystko kwestia odpowiedniego wkomponowania do druzyny.

natomiast zupelnie czyms innym jest kwestia napastnika. tutaj jestes albo slaby albo dobry albo wybitny, ale tylko ci wybitni ustalaja kto wygrywa trofea i puchary. bo futbol od dekady jest nastawiany na atakujacych. wygrywaja ci co maja wybitnych napastnikow. nigdy inaczej. im masz ich wiecej tym wieksze szanse na sukces (no chyba ze masz sedziow jak real). dobrych i slabych napastnikow są dziesiatki, podobnie jak dobrych i slabych obroncow (wybitnych nie ma).

1

@hen0x "ma fantastyczny strzał z dystansu."
tak? a ile tych goli z dystansu strzelil? 2 czy 3?

0

@kejdzi mniej niz real.

11

niestety obecne pokolenia maja ogromny problem z czytaniem

wiec wytlumacze wielkimi literami najkrocej:

TO JEST MAKSYMALNA ILOSC PIENIEDZY JAKIE KLUB MOZE PRZEZNACZYC NA PENSJE (DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKOW).

ale TO NIE OZNACZA ze klub tyle wydaje.

a skad sie bierze limit? limit ustala sie zazwyczaj (chociaz nie zawsze) na podstawie statutu klubu. jeden klub moze przeznaczyc maksymanlnie 60% budzetu, inny 80%. Barcelona ma limit ok 73%, jesli go przekroczy moze to spowodowac wybory prezydenckie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?