1

jeden z twiterowych guru barcelonismo, @RafaelH117 o Griezmannie:

"Griezmann jest niezmordowany, pomaga w defensywie, w grze kombinacyjnej jest jednym z najlepszych napastników świata, ponadto jest po prostu wyjątkowy w interpretacji wydarzeń na boisku."

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Janiama nie tylko w programie, odpuscila tez weekendowe mecze w ekstraklasie. z żelka sie nasmiewali gdy byl chyba w krakowie, paule tez czeka nie lada przygoda z kibicami

0

@kerouac napewno nie odpadlismy ani z liverpoolem a ni z romą przez to ze alba zamiast do X podal do messiego.

0

@kerouac pewnie strzelilibysmy 200.
niektorym sie wydaje ze gdyby 50 pilek do messiego z ktorych padlo np. 20 goli, alba posłał nie do messiego ale do innego X to ten ktos strzeliby rowniez 20? otoz nie strzeliliby. w madrycie jest na to odpowiedz. im tez sie wydawalo ze gole strzelane przez CR sa takie rposte bo tylko doklada noge i kazdy to zrobi. tylko ze on doklada noge BO TAM JEST. innego by tam nie bylo. alba kiedys powiedzial: podaje do messiego bo wiem ze on daje nam najwieksze szanse na gola.
gdyby strzelanie goli bylo proste to kazdy by strzelal po 40 goli w sezonie. a jakos nikt tego nie robi.

0

@Transu96 takie dwie 11 to max jeden sezon. pilkarze tacy jak arthur, umtiti i suarez nie beda siedziec dluzej na lawce.

0

@hoeniker a kto podarowal wczoraj gola na 0-1 betisowi?

1

Po dzisiejszym meczu w barcelonie zadebiutowalo dwoch 16latkow w calej historii.
Dla porownania w realu - jeden.

0

@MarioVeB! i po jednej podal betisowi zeby strzelili gola

1

@insp1re powiedz to kloppowi i jego bocznym obroncom :)

11

tymczasem mija 135 minut bez ofensywnej akcji prawego obroncy klubu FC Barcelona, Semedo.

0

@Coutinho007 perez to swiezak niemal debiutant wiec go oszczedzam w tej wyliczance.

0

kto dzis bedzie najgorszy na boisku?

odpowiedz na to pytanie jest banalnie prosta: jak zwykle, SEMEDO.

0

@Janiama albo z tak grajacym piatkiem to milan za wielu goli nie strzeli.

1

@olej3012 wiele razy czytalem te jego porcje statystyk z dopiskami "swietny" (glownie dotyczyly mlodych pilkarzy z barcy B). a potem sie zastanawialem, zaraz ten facet na pewno ogladal mecz ? to co tu prezentuje jest kolejnym dowodem na to ze pojecie to ma, ale jak wkejac statystyki. "odegaard swietny" kon by sie usmiał.

1

@ViscaBarca123 piszesz "świetny" a potem okazuje sie ze nawet meczu nie ogladales.
ja widzialem 1 polowe i mecz byl nudny a zeby napisac o kims ze byl swietny to musialbym z koniem na łeb sie zamienic.

11

@AmigoBlancos szef FIFA (w trakcie gdy urzedował) "honorowym członkiem Realu Madryt" czy trzeba cos wiecej dodawac?

0

@ViscaBarca123 ogladalem 1 polowe i byl marny.
ps. ogladalem w TV a nie statystyki.

0

Komentarz usunięty

2

@BarcaInfo to moda kibicow sukcesu. Ja osobiscie sie ciesze ze nie ogladają dzieki temu plew jest oddzielony od ziarna.

0

@Odesseiron to ty sie podnieciłeś swoim nieomylnym France 2. Masz tak slaba pamieć ze nie kojarzysz co pisales kilka godzin temu?

1

@Warkret10 dziecinne jest pisanie o Romero ze jest naćpanym podajac jako kontrę "nieomylne" France 2.

4

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo spoko, wazne ze @Odesseiron ma najlepsze swoje zrodla z France 2 ktore mowily cos innego, a Romero sie naćpał

1

Komentarz usunięty

0

@LuisSalvano juventus obecnie ma problem z dopieciem budzetu, ich pensje przekroczyly 75%, na dobra sprawe musza sprzedac ze 4 zawodnikow. nie maja szans na neya.

0

@LuisSalvano PSG nie sprzeda neymara ponizej tego co kupili - tak jak united nie byl zainteresowany sprzedaza pogby ponizej tego co zainwestowali.
220mln to koszt minimalny tej operacji i trzeba to przyjac do wiadomosci.
wg mnie, transfer moze dojsc do skutku przy takiej ofercie: przykladowo 40/50+170/160 - tylko nie wiem jak to 170/160 rozwiazane zostanie, barca pewnie chce na dwa lata rozbic.

1

@LuisSalvano ogolnie rzecz biorac to facet pisze dokladnie to co ja napisalem jakis czas temu:
neymara interesuje transfer wylacznie do barcy, gdyby byl zainteresowany madrytem to juz dano prowadziliby z nimi negocjacje a nic takiego nie ma. druga rzecz, omar pisze tam ze po tym jak przebiegaja negocjacje mozna z duzym prawdodpobienstwem powiedziec ze neymar bardzo mocno naciska na transfer.

0

@Fabik87 z tego co tam widze chodzi o zaproponowanie dembele psg

0

@Grzesior667 czlowieku ty chcesz grac 16latkami? wez puknij w glowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?