EmilZatopek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kunmateo93 co ty czlowieku opowiadasz? coutinho zawsze gra blizej lewej strony, wsadzenie go na prawa ma tyle samo sensu co gdybys chcial z iniesty zrobic prawego pomocnika. coutinho w bayernie rowniez gra na lewej stronie, tak samo jak gral w barcelonie. tylko ze poziom bundesligi jest o wiele slabszy niz hiszpanskiej wiec i latwiej sie gra.
0
@damianex10 ter stegen uczyl sie hiszpanskiego juz jak gral w mgladbach
0
@D10SLEO oby nie, przede wszystkim wczesniej nigdy tu niepowienien trafic.
2
@DeAGie czyli tam gdzie nie ma w barcelonie takiej pozycji
0
@MiczenS obaj sredniej jakosci. Arthur ich dwoch razem wzietych bije na glowe w kazdym elemencie pilkarskiego rzemiosła.
1
@barteq za 70mln to moga co najwyzej przecietniaka zielinskiego kupic. ruiz to bedzie 150mln znajac prezesa neapolu.
0
po co takie bzdurne artykyuly tlumaczyc?
napoli za przecietnego kulibaliego krzyczalo sobie 150mln, odrzucili oferty united rzedu 100mln. to wyobrazmy sobie ile beda chcieli za pomocnika, ruiza. zobaczycie ze ruiz zostanie tam na wiele lat bo nikt nie bedzie w stanie go wykupic (a bedzie to tez 150mln)
0
@Mathew86 Fati dwa lata temu przez rok nie gral w pilke z powodu podwojnego zlamania nogi
0
dwa nabytki barcy , pedri i emerson na poczatku seoznu co wygladaja ciekawie. zobaczymy czy bedzie cos z nich w przyszlosci.
0
@Worny mial okazje trafic do barcy to sam osobiscie wybral city. wiec niech tam gnije.
1
@fajny_football 16latek z giwerą w reku, nic tylko pochwalic.
1
@BarcaInfo fatalnie to wyglada. zaden tego typu "gwiazdor" ktory zamiast skupic sie na futbolu zaczynal kombinowac nie osiagnal sukcesu. idealnym przykadem jest pogba. miał material na najlepszego pomocnika na swiecie ale postanowil zostacpseudo raperem. teraz jest sredniakiem jakich wielu. czy ktos widzial takie cuda w wykonaniu messiego i cristiano? ano nie. jesli sie nie ogarnie to za dwa lata po talencie zostaną wspomnienia.
0
@BarcaInfo pewnie chce wyprowadzic jeszcze kogos ze szkolki La Masia, na tym wieksza kasa od anglikow pod stolem niz na dyrektorskiej pensji.
0
Komentarz usunięty
0
@TheMazixX stek bzdur
0
@bias wh whoscore luiz (ten z arsenalu) byl najlepszym pilkarzem mundialu w brazylii takze ten tego
0
@ViscaBarca123 syn legendarnego Frana
dla mnie Nico jest jednym z tych nielicznych pilkarzy la masia, ktorzy beda grac w pierwszej druzynie. i beda w niej gwiazdą.
Natomiast Ilaix to tylko siła, to go wyroznia na tle rowiesnikow w cudzyslowie rowiesnikow, bo on wyglada jak 30latek, z kazdym kolejnym sezonem bedzie coraz bardziej przecietny.
0
@Hushovt tylko jak przyjdzie marcelonho nie placz potem ze graja tak jak za valverde. bo marcelinho to trener dokladnie taki sam. i nie pisz potem marcelinho out.
0
@Leooo a boski semedo?
0
Komentarz usunięty
8
@CuleB trener z jajami bo krzyczy wypierdalac do wlasnych zawodnikow (18latkow?) - to znaczy miec jaja?
11
szczerze od samego poczatku jak przeczytalem wywiad z nim gdzie gadal niemozliwe glupoty typu: pozwalam moim pilkarzom na popelnianie bledow, od razu stwierdzilem ze z niego bedzie taki trener jak z koziej dupy trąba.
a samo zachowanie jest niczym nowym, w trakcie karery zawsze byl nieogarniety.
i jeszcze cos: nie wiem czy widzieliscie jak tlumaczyl sie z ostatniej czerwonej kartki. mianowicie powiedzial ze krzyczał: wypier...alac nie do sedziego ale... uwaga! do swojej lawki rezerwowych! mourinho by sie nie powstydzil takiego zachowania.
1
@Azi jest jesczze cos: za pepa nigdy nie trafilismy tak trudnych grup jak dwie ostatnie u valverde
9
@kenneth99 on jest chyba tylko wypozyczony. wiec poki co pilkarz wciaz psg
0
@NGTRX widzialem. kilka dni temu, w Norwich.
1
@Janiama hahah DOKLADNIE!!
1
@Barcelismo valverde bez messiego rozbil real 5-1 jesli nie pamietasz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@David_VeB teoretycznie jeszcze Messi mial w osttaniej akcji meczu niezla sytuacje. a Suarez to mial w 2 polowie gdy minał Hummelsa i byl sam na sam z bramkarzem
0
@PatrykBarcelona najwazniejsze to sprzedac semedo.