EmilZatopek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu kilka dni temu zagral w sparingu Castylii przeciwko 3-ligowcowi. przegrali 0-3 i kubo byl najgorszy na boisku
0
@konrad1661 CAD SER, ESPN - to NIE sa zrodla to sa STACJE. mowimy o dziennikarzach. CAD SER, ESPN popelniaja dziennie kilkadziesiat niusow z ktorych 90% to bujda na resorach.
1
@konrad1661 Fabrizio Romano ten sam co oglaszal SMS i Dybale w United? Naprawde ten sam? hahahahahaha
0
ja sie tylko chcialem sie zapytac, skoro Romero nie jets juz wiarygodny prosze podac mi wiarygodne zrodlo.
0
@Sniety a moze nauczysz sie jezykow i dowiesz sie wtedy ze to co tu wkleil to nie jest wiadomosc od PU ale przeklejenie przez PU wiadomosci z AS-a
0
@Suzu nie, ty rozwiazales watpliwosc. szejk kocha real i marzy o tym aby oddac im neymara i dorzucic jeszcze mbappe. o niczym innym psg nie marzy.
0
@kewin co jasne? pokaz mi te dowody milosci psg do madrytu. jakos ich nie widze nigdzie. a za podchody pod mbappe to szejk by łeb urwał perezowi najchetniej
0
jesli komus sie wydaje ze PSG nienawidzi Barcelony a kocha madryt to powinien sie w glowe punkac. a niby za co PSG ma kochac madryt? za to ze okradli ich w LM? a moze za to ze perez co okienko robi podchody pod ich najwieksza gwiazde Mbappe? szejk NIENAWIDZI madrytu jeszcze bardziej niz Barcelony.
0
@tbas pokaz te wiadomosc na profilu ParisUnited
za rozsylanie nieprawdziwych informacji powinien byc ban
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
do tej pory mialem pelny ubaw z transferow realu.
hazard gosc ktory potafi caly sezon byc obrazony na trenera i grac przeciwko swojej druzynie, to jest hanba miec takiego antysportowca w kadrze, ale pasuje tam jak ulał, taki klub tacy pilkarze
jovic, jednosozowy drewniak ktory poza dostawianiem nogi niewiele wiecej umie , a i tak dostawic umie jedynie w mocno sprzyjajacych warunkach
militao kolejny szrot wcisniety przez portugalczykow za grube miiliony silnej europejskiej marce
mendy, przecietny lewy obronca ktory nawet w slabej lidze francuskiej nie blyszczal na tyle aby lequipe wsadzila go do 11 sezonu
i jesli dodamy do tego pseudotrenerzyne ktory zostal pozbawiony jedynego atutu, czyli braku VAR, oraz kilku mocno przecietnych przehajpowanych pilkarzy typu kroos, isco czy carvajala lub modricia, mamy obraz nedzy i rozpaczy.
jednak oto kupuja van de beeka. to gosc ktory wyglada jak mlody Gullit, cholernie niebezpieczny w polu karnym, pojawia sie tam doslownie znikad, do tego oczy dookola glowy, dla mnie obok Ziyecha najlepszy pilkarz ajaxu zeszlego sezonu. bezdyskusyjnie najlepszy obok Ziyeha.
To wreszcie mocny transfer realu.
Barca musi odpowiedziec teraz transferem ktory powali zniedoleznianego pereza na dechy - NEYMAREM.
0
Ktos zapyta: czym sie rozni De Jong od Van de Beeka?
Odowiem:
Tym czym Busquets od Lamparda.
Pierwszy chodzi w kole srodkowym, drugi jest decydujacy i ładuje gole.
A kto zostanie przez historie zapamietany jako gracz wybitniejszy? Dla mnie jest oczywiste, że Anglik. A wy sami sobie odpowiedzcie.
Dodam tylko: Nieprawdodpobnych liczb Lamparda przed kilka dekad nikt nie wymarze.
3
@mesi8191 sarkazm? nie ma kszty sarkazmu. ten profil nalezy do najlepszych profili TW nawet gdybysmy wzieli pod uwage wszystkie kluby swiata. to jest top3 swiata jesli chodzi o informacje z klubu.
2
Paris United, najwazniejsze, najrzetelniejsze zrodlo paryskie nie pozostawia zludzen: Neymar tego lata odejdzie z PSG.
https://parisunited.fr/nos-informations/thomas-tuchel-une-preparation-sans-neymar/
0
@Image nie rozsmieszaj mnie, to sa sparingi. dwa lata temu milan prał wszystkich po 4-0 w sparingach (bayerny i inne). a potem przyszla powazna pilka w sezonie.
atetlico bedzie sie bilo ale o 4 miejsce.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Komentarz usunięty
5
@szkutnik91 za takie fejki powinien byc ban
0
@socha chelsea za hazarda wziela 148mln - BBC
3
@socha chyba Eriksen +60mln za Rakiticia
0
@ArterkHD "Ćma Barowa" czyli BARFLY Scotch And Soda, ale w PL niedostepna. nie znajdziesz na swiecie nic lepszego.
9
@format1977 lepiej isc po lige hiszpanska niz niemiecką
1
@BarcaInfo kibice barcelony sa dzis nr1 na swiecie jesli chodzi o nie bojmy sie tego slowa: imbecylstwo. wyprzedzili juz kibicow realu.
2
DOSKONAŁE wyniki, klub pod wzgledem finansowym jest prowadzony PERFEKCYJNIE.
4
@liberoFCB nie rozumiesz jak funkcjonuje klub socios taki jak Barca czy Athletic Bilabo. To jest wrecz DOSKONALE ze zysk jest tak maly bo to dowodzi tylko temu ze srodki sa INWESTOWANE. Barca to nie jest wlasnosc szejkow czy amerykanskich żydkow ze wlasciciel chowa kase do wlasnej kieszeni. wlasnie mega podejrzane bylby gdyby zysk wynosil 30-50mln bo wowczas nalezaloby zadac sobie pytanie: dlaczego te pieniadze nie sa inwestowane w klub? czyzby prezydent inwestowal pieniadze w wlasne interesy? (tak jak czyni to perez).
te wyniki sa po prostu GENIALE. Finansowo Barca jest najlepiej zarzadzanym klubem swiata.
4
@barcelonaLM notatnik to ci dalej bedzie wmawial ze ramos zarabia najwiecej w klubie 12mln :)) bo tak powiedzial perez, dziwne ze perez inne rzeczy rpzekazuje do UEFA a inne mowi na konferenacjach :)
anglicy pisza ze Hazard zarabia 24mln netto, ze Bale 20mln netto. na nottatniku przeczytasz ze hazard gra z milosci za darmo :)
masz dane z UEFA czyli dane oficjalne, nie dane zmianipulowanych dziennikarzy. madryt placi najwyzsze pensje na swiecie. ich pilkarze zarabia ogromne pieniadze, wieksze niz w barcelonie. nalezy tez pamietac ze barca wydaje wiecej na podatki a i tak summa summarum placi mniej... wyobrazcie sobie zatem ile sie placi sie netto w madrycie...
16
niecaly rok temu UEFA przekazala oficjalne dane dotyczace roznych wynikow finansowych europejskich klubow. Wszystkie kluby musza przesylac swoje wyniki finansowe do UEFA w zwiazku z FFP.
MARCA opublikowa te dane w swoim artykule.
Wrzucam dla przypomnienia, aby niektorzy mieli pojecie jak zmanipulowane potrafia byc przekazy wychodze z realu madryt, ktory czasami wysla klamliwe infiomacje ze tak malutko placi swoim pilkarzom.
dane za rok 2017:
Kluby ktore przeznaczaja najwiecej na pensje:
1. Real Madryt 406mln euro (jedyny klub ktory przekroczyl 400mln)
2. Barcelona 378mln euro
3. ManCity 334mln euro
wazna informacja. to sa dane za rok 2017, wowczas w madrycie gral jesczze CR, natomiast w Barcelonie Iniesta. Obaj odeszli wiec mozna przypuszczac ze troche sie tutaj zwolnilo, jakies 20mln wdol u jednych i u drugich.
Nastepne oficjalne dane, za rok 2018 pojawia sie znowu na jesieni.
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/01/18/15478180746123.jpg
link do artykulu:
https://www.marca.com/futbol/2019/01/18/5c41cae846163f70298b45b4.html
mozna tam zobaczyc inne ciakawkstki jak np. taka ze to wcale ze barca ma najbardziej przeciazony pensjami budzet (58%), ze madryt ma bardziej (60%).
1
@ViscaBarca123 strata garci, navarro i moreno to byla bolesna ale chyba dla nich samych, bo na pewno nie dla barcy. kazdy z nich wlasnie mialby szanse grac od nowego sezonu w barcelonie B (garcia kto wie czy nie dostalby powoli szans w glownej kadrze) a tak wlasnie beda zacznac swoja psuedokarierki ktore szybko ugrzezną w szarzyznie, jeden gdzies w championszip, drugi w rezerwach athletic bilbao bo juz doszlo do jego pustego lba ze monacko ma w gleboko wd... jego promowanie, a trzeci w kolejnych rezerwach jakies cytadelii czy innej wloskiej przecietnosci. kazdy z nich zaliczyl ogromny regres w ciagu jednego roku ood kiedy odeszli z barcy. jak 99% wszystkich ktorzy odeszli.
0
"Frenkie de Jong wykonał w meczu z Chelsea 42 podania ze 100% skutecznością. [FC Barcelona]"
problem w tym ze zadne z tych podan nie bylo, juz nie mowie, otwierajace droge do bramki, ale zadne nie mialo cech asysty drugiego stopnia.
De Jong to moze byc troche taki Busquets, pilkarz bez asyst i goli, co zreszta widac tez bylo juz w Holandii. Dzis ceni sie przede wszystkim "ludzi z golem". Tak jest zbudowany wspolczesny futbol. Daltego osobiscie bardziej cenie Van De Beeka.