1

@Khajio tak, w tamtym sezonie wiele razy mowil o tym Urban z Eleven, ze Havertz jest fanem Barcy

0

@kewin i od razu petarda z dystansu

0

Chiesa trezba uwaznie obserwowac, jego i Havertza. to dwaj najbardziej elektryzujacy mnie dzis mlodzi pilkarze swiata.

0

@LuisSalvano i tak juz malo ktory chce isc. musza sie zadowalac sredniakami typu sarabia czy herrera. dybala, cou im odmowili.

0

@Copernicus gdyby przyszedl pogba to by przestali grac fajna pilke. z tym przecietniakiem nie da sie grac fajnej pilki.

0

dziwie sie ze united nie sprzedal pogby. mogli za pieniadze z tego przecietniaka kupic ze dwoch powazniejszych graczy.

1

@MasterOne kupic betancura za 60mln , odpuscic rabiota za darmo.

1

@Janiama to chyba drugi mecz z rzedu.

0

@kewin to sa tez barwy psg :)

1

@kibicsportu nudzisz kibicu madrytu

11

@Fabik87 takich bramek pada miliony kazdego dnia na kazdym boisku treningowym, od barcelony przez kołobrzeg a skonczywszy na kamczatce.

1

@Gaucho lequipe pare dni temu pisalo ze delegacje realu poleciala do paryza :)))) okazalo sie to kompetna bzdurą

ta gazeta juz z dekade temu stracila swoj dawny blask. teraz to tabloid.

0

@ViscaBarca123 problem w tym ze on ma ze 24 lata juz. dlatego jets taki swietny w juniorach. w seniorach zginie tak samo szybko jak jego poprzednicy, etocki, dongou, kaptumy

0

@pero1983 nie ma klubu ktory zaplaci im 150mln w gotowce tego lata.

0

@Mathew86 la masia w pigułce

0

@Boro79 dokladnie tak

0

@Bobo25 teraz w realu gra hazard ktory zarabia ponad 25mln euro netto. jovic zarabia 20mln netto. i to sa spekulacje z gazet ang i serbskich.
ale wg asika i marki hazard zarabia 8mln a jovic 3mln.

a potem wychodza takie kwiatki ze to real placi najwiecej, bo okazuje sie ze hazard jednak zarabia 25 a jovic 20.

0

@Bobo25 i co z tego? a w barcelonie gral iniesta.

ale to sa ostatnie oficjalne dane, innych nie ma. wiec ja ci mowie o tym co jest pewne a nie spekulacjach.
nastepny raport uefa udostepni pod koneic roku, i beda to dane za rok 2018.

poki co masz dane, jedyne prawdziwe, i na nich sie mozesz opierac. a nie wymyslac 77%.

8

@barteq kłamstwo
w realu na płace idzie 60%, w barcelonie 58%. to sa ostatnie oficjalne dane ktore posiada UEFA. nie ma innych.

0

@klopx jak nie pasuja niusy Romero to po co je do diabla czytasz i komentujesz? skup na innej czynnosci. jak mnie nie interesuje to co pisze Roncero to nie czytam i nie komentuje tego.

0

@Gacork w takim razie udostepniajmy od ciebie.

0

@Catalanian1991
"większość francuskich mediów (czyt. tych które są najbliżej paryskiego klubu) podkreśla, że Neymar prędzej odejdzie do Realu aniżeli wróci do Barcelony."

KŁAMSTWO. zadne francuskie media tego nie piszą.
jedyne artykuly o tym to "WG HISZPANSKIEGO AS-a" i tyle.

0

Komentarz usunięty

0


W tym momencie PSG znalazlo sie w slepym zauku przez swoja chorą ideologię (sprawa Rabiota, czy nawet Neymara), dzis zaden gwiazdor nie chce do nich przyjsc obawiajac sie "zlotej klatki". Obecnie moga liczyc tylko na odpady takie jak Herrera czy Sarabia, czyli pilkarzy w gruncie rzeczy srednich. Nawet Dybala ma powazne watpliwosci czy podpisac kontrakt w złotej klatce. Coutinho tez dał im kosza.

Tego lata Neymar odejdzie albo do Barcy albo zostanie w PSG. Przypuszczam ze zostanie w PSG wlasnie dlatego ze nie moga nikogo kupic w zastepstwie.

Nic innego sie nie zdarzy.

2

pamietam tego goscia (Cuellara), kiedy przychodzil do Barcy to byl jedna z najwiekszych objawien hiszpanskich boisk. i w pierwszym meczu urwał sobie noge na caly sezon (ogladalem ten mecz na TVE). potem juz sie nie podniosl nigdy po tej starsznej kontuzji.

2

@ViscaBarca123 jak ktos odpuszcza ogladanie meczow "bo Valverde" to jest gowno nie kibicem. czyli to oznacza ze z Barca jest tylko jak są sukcesy? smiechu warte.

0

@Darshan1010 aha, swietnie, wiec tak samo traktuj wiadomosci od Romero. To nie wina Romero tylko pana X, Y, Z.

0

podnieciliscie sie jak szczerbaty na suchaty ze madryt negocjuje z psg.
kolejne bzdury wyssne z palca. zdementowane juz nie tylko przez Romero ale tez przez Pedrerola w ELC TV ktory godzine temu wrecz szydził z Marki.

A prawda jest taka ze madryt nie ma ani pieniedzy ani zgody Neymara na transfer dlatego siedza skuleni i modla sie aby Ney nie wyladowal w Barcelonie. Gdyby mieli pieniadze i zgode Neymara to uczestniczyliby mocno w tej grze bo Neymar jest ich obsesją.
natomiast Barcelona nie chce przeplacac.
jest jeszcze PSG ktore najchetniej Neymara zostawiloby na kolejne sezon.


1

pamietajcie, romero to nic warte zrodlo, bo podaje informacje typu: barca negocjuje z psg.
natomiast podziwiany tutaj fabrizio romano jest zajebisty, on jak cos poda to na pewno tak jest.
oto dowod (pierwszy z brzegu a mozna znalezc miliony innych)



teraz zagwozdka. czym sie roznia informacje od romero i od romano?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?