1

@Szicek10 to oczywiste, z totenhamem to tylko frajerzy z city mogli przegrać.

0

@BarcaInfo najlepszy klasyczny srodkowy pomocnik swiata (obok verattiego)

3

Komentarz usunięty

3

@MiczenS wg mnie to nie tylko barcelony ale juz dzis najlepszy lub jeden z dwoch najlepszych srodkowych pomocnikow swiata. bo kto na tej pozycji (klasyczny rozgrywajacy) jest od niego lepszy? tylko veratti moze z nim konkurowac.

1

@FC1899Barca za rzadow gomułki tez sie żyło i panstwo nie zbankrutowało, prawda? tylko co sie stało potem to odczuly to nastepne pokolenia.

2

@MESSIah16 modric hahaha

0

@masq jesli mowimy stricte o pozycji Arthura to jedynym pilkarzem porownywalym jest Veratti. mozna dorzucic tez Sensiego i Pijanicia ktorzy maja dobry sezon w italii. glownie tego pierwszego.

4

dla tych co nie kumaja dlaczego mowi sie absencji dembele w GD.
nie chodzi o to ze bezposrednia czerwona to kara jednego meczu. ale o to ze w przypadku gdy czerwona kartka jest za obraze sedziego, czyli nie za zwykly faul, ta kara wynosi od 2 do 4 meczow. co wiecej, jesli komisja zakwalifikuje slowa: "jestes zły" jako powazna zniewaga to dembele moze odpaczac nawet `12 meczow :)) teraz pozostaje kwestia interpretacji, czy komisja ligi uzna słowa dembele za zwykla zniewage i beda 2 mecze czy za powazna i od 4 do 12 :) oczywiscie moga tez uznac ze to nie jest zniewaga i dadza 1 jak przy normalnej czerwonej.

1

@Gaucho jak kiedys dembele zagra chociaz w dwoch meczach z rzedu tak slabo jak messi wczoraj, bedzie mozna powiedziec ze transfer zaczyna sie splacac. bo poki co to jego najlepsze wystepy sa wlasnie takie jak wczorajszy slaby messiego. tylko ze to jest jeden mecz a potem kontuzja. albo czerwona kartka.

przemyslalem i znam juz odpwoiedz: najgorszy byl jednak dembele. w 2 polowie nie zanotowal zadnego udanego podania.

0

zastanawiam sie kto byl wczoraj najgorszym pilkarzem barcy. dembele czy todibo.

0

@norbi77 kartka z dupy bo pojechal po achillesach rywalowi...

0

@sebo939 0-5 z bayernem przecieko realowi. odpadl z twarzą hahahah

0

@Quahoo
masz racje, dostac 1-5 z liverpoolem nie jets kompromitacją, ale 3-4 juz jest. masz racje, odpasc z monaco nie jest kompromitacją.
masz racje, odpasc z totenhamem ktory gral w obu meczach bez 5 czy 6 pilkarzy a w pierwszej 11 wyszedl chlopak ze zlamana reką, a z lawki typ ktory nie gral od pol roku bo nie mieli kogo juz wystawic, nie jest kompromitacją.

0

@Mns21 zgadza sie, jeszcze wiele punktow straci city.

2

@Quahoo nie ma zadnej roznicy. obaj wygrali swoje ligi i obaj rownie kompromitujaco odpadali z LM.

1

nowy lamps !!! i 2-0

1

ABRAHAM znowu! brawo!

3

@Bruttal i slusznie. nudnego city nikt nie oglada. o wiele ciekawiej gra Chelsea Lampsa.

5

PEDRI znowu gol! co chlopak jest w gazie!

1

Komentarz usunięty

2

@Pamel w jaki sposob wstawial sie za kolegow? co robil? bil piesciami rywali? czy co dokladnie?

1

@ViscaBarca123 pamietaj ze ta liga to tylko regionalna liga. w tej lidze barca wygrywa 90% meczow czy to za valdesa czy bez valdesa. czy dzis czy wczoraj czy dekade temu.

6

zatrudnego tego czlowieka to byl ogromny blad, pisalem to od samego poczatku. jego fatalny charakter nie pasuje do bycia trenerem.

1

@adambądkowski93 hmm a ty w ogole zrozumiales tamta wypowiedz? powiedzial ze w szatni rzadza pilkarze. sens tej wypowiedzi byl taki ze tak sie dzieje wszedzie zawsze i na kazdej szerokosci geograficznej. chcialbys zeby w szatni kto rzadzil? sprzataczka?

1

United bez strzalu celnego w meczu z Alkmaar

0

@Vhaeraun tak, w 100%. oczywiscie o ile wysylasz do zaufanej osoby :)

0

@Mesi12 tvp podalem akurat z debatą dla kontrastu

5

ogladalnosc z ostatnich dni, wybralem kilka ciekawszych/lub mniej ciekawych wydarzen dla kontrastu:

Debata wyborcza: TVP1 - 1,2mln
Barcelona - Inter TVP1 - 2,4mln
Atletico- Real Madryt ELEVEN - 153tys
Preston - Manchester City ELEVEN - 3tys
Milan - Fiorentina ELEVEN - 176tys
Manchester United - Arsenal C+ - 72tys

0

@MT7 to city ktore jest roztrzeliwane przez byle totenham?

15

tak, zasluzyliscie na wygraną, a barcelona zasluzyla na 10LM w ostatnich 15 latach i co mam na to poradzic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?