2

co do arthura pojawilo sie osttanio duzo glosow z katalonii ze arthurowi zaczekla odbijac palma , lub jak kto woli, sodowa. i jego nieobecnosc w ostatnim czasie zaczyna to potwierdzac.

0

@MarioVeB! jak siądą w swoim stylu na inter to z italiancow moze nie zostac dzis kamien na kamieniu.

4

@Litman z zespolu ktory kilka lat temu wygral mlodziozowa LM zaden pilkarz nie zrobil nawet pol kariery, pokolenie Munirow, Sandrow i Kaptoumow. tyle warte sa wnioski po sukcesach w mlodziezowej pilce.

1

@VamosRakieta Ogladalem Slavie z Interem(wyjazd), Borussi(u siebie) no i z Barca 2x.
w kazdym z tych meczow zaprezentowali sie WYBORNIE - co ciekawe najlepiej chyba z Dortmundem mimo ze przegrali 0-2. Najgorsze 45 min to zdecydowanie pierwsza polowa z Barca u siebie gdzie wyraznie byli mocno przestraszeni.

1

Slavia ma 2pkt.
Dortmund 7pkt.
dzis Slavia wygrywa z Interem , a Dortmund przegrywa z Barcą i ostatni mecz w Dortmundzie (Borussi ze Slavią) może być meczem o 2 miejsce w grupie? Dobrze liczę?

0

@Mathew86 widac ze NIE ZNASZ zasad VAR i co mowila o podejmowaniu decyzji w sprawie VAR FIFA. otoz VAR nie moze zmieniac decyzji sedziego jesli sedzia wyraźnie widzi akcje, a w tym wypadku sedzia w trakcie gry stwierdził że popchnięcie nie miało wpływu na Marcelo i puscil gre. wg wytycznych VAR nie moze interweniowac w takim wypadku.

3

Czy to prawda ze kibice reialu madrid wyslali zadanie do wladz UEFA aby przyznano im juz teraz puchar LM za sezon 19/20 poniewaz oglosili sie moralnymi zwyciezcami po spektakularnym sukcesie w postaci remisu z PSG grającym na pol gwizdka (i ten remis tez tylko dlatego bo portugalski (sic!) sedzia okazal sie tchorzem i nie podtrzymal decyzji o karnym z 1 polowy).

0

@JohnA jesli sie trafia do silnej grupy to i o gole jest ciezko. w sezonie 17/18 gdy real madryt w grupie trafil na dwa silne kluby: dortmund, i totenham. wiesz ile strzelili goli tym dwom rywalom w czterch meczach? 6. statystyki poprawili sobie tylko dlatego ze mieli cypryjski apole. wiesz jak sie skonczyl tamten sezon w LM? jak masz trudna grupe to musisz sie liczyc z tym ze i o gole jest trudne, nikt sie rpzed toba nie polozy.

0

@ViscaBarca123 przeciez ten Alejandro Balde to gra chyba tylko dlatego ze podpisal taki kontrakt ktory wymusza jego gre. nie ma innego wytlumaczenia ze taki przecietniak gra w juvenil A.

0

@Katalończyk 99 to zjedz sobie na dol, tam jest mnosto placzu. la rambla jest tak zbudowana ze szukanie teraz wpisow z 12 czy 13 jest udrędką.

0

@ViscaBarca123 zle sie wyrazilem, rocznik w sensie SEKCJA wielu z tych pilkarzy zostanie w juvenilu na nastepny sezon.

1

dwie rzeczy:
1. smiech pusty mnie ogrania jak widze zale tutejszej gawiedzi dlaczegoz to barca nie ma +30 w bramkach w grupie LM. a teraz przypomnijcie sobie chwile przed losowaniem LM la ramble. 90% userow pisalo : dawac silnych rywali przynajmniej nie bedzie nudnych meczow po 5-0". jako jedne z nielicznych ostrzegalem: dobra chcecie trudnych to k...wa nie placzcie potem ze nie wygrywa sie po 5-0! a teraz nagle obudzili sie ze latwiej i przyjemniej jest grac w grupie z dwoma-trzema ogorami jak bayern (przypomne, barca z totenhamem grala rok temu i wsadzila im nie 6 wprawdzie ale 4 gole na wembley). ale co tam bayern, ciekawe jakby sie tu czyuli fanatcycy pepa gdyby barca ledwo ledwo wygrywala u siebie z ogorem zagrebiem i remisowala z szachtiarem i atalantą. radze sobie uswiadomic ze barca gra w najtrudniejszej grupie calej edycji. nie wygrywa sie tutaj po 6-0 jak w innych grupach smiechu.
2. la masia i ich odpadniecie z dzis. niektorym sie chyba wydaje ze dzis odladapa cala la masia! nie! to odpadl ROCZNIK. jeden rocznik. akurat w TYM roczniku wg mnie jest tylko jeden pilkarz wart uwagi: NICO. i nikt inny. zadne konrady zadne ibaixy. to sa sredniaki z ktorych nic nigdy nie bedzie. ten rocznik jest przecietny powiedzialbym nawet ze najslabszy z calej la masia, chociaz paradosklanie jest tam pilkarz (NICO) ktory byc moze posiada najwiekszy potencjal wsrod 16-20 latkow w barcelonie.

0

@kamil9040 tak, w tym sztuczne umowy reklamowe z firmami z arabi saudyjskiej. przypomne ze dostali juz za to kare chyba 40 czy 60mln euro. ten klub NIGDY nie bedzie generowal wielkich przychodow bo to malutki klubik z kibicami wylacznie lokalnymi.

3

i dobrze, to mega przecietniak

0

@Pilka_jest_okragla Eduardo Inda, fanatyczny kibic realu, wielokrotnie obrazajacy barcelone gdy byl szefem marki. dziekuje, postoję.

0

@IronSanHybrid brawo Panie PREZYDENCIE! won z takimi "biznesmenami z koziej wolki" jak stanowski. Kupi Marymont a potem postawi tam pomnik kawalera z zoliborza. do tego jest zdolny. Marymont NIE DLA STANOWSKIEGO!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid stanowski to pisowski aparatczyk , oplacany przez starego kawalara z zoliboza, od wielu lat atakujacy druga strone barykady skad to zdziwienie?

3

Komentarz usunięty

0

@Encore Brzeczek > Zidane

0

@Encore Ronaldo-65 bramek w tym 45 ze spalonych przed epoką VAR

0

@IronSanHybrid dokladnie tak samo wyglada ten nasz ibaix. nigdy nie powinno kupowac sie murzynow ponizej 20 roku zycia.

2

@BarcaInfo takie sztuczki to robia dzis na treningu pilkarze warszawskiej legii. w grupie mlodziezowcow

6

rozmowa Krawczyk vs Norek
- Karol, ty nie masz twarzy, ty masz gębę.
- A ty masz morde!

2

@ArdoFCB on "tylko" potracil i poszkodowana miala zlamane żebro, ale normlanie wrocila do zdrowia, a prdl.. zawisza z PIS to spowodowal taki wypadek bez prawa jazdy ze kobieta została kaleką do konca zycia i tez mu nic nie zrobili.

2

@Danny Gaucho zdecydowana wiekszosc to totalne niewypaly w seniorskiej pilce.

0

@TheNekro94 tak samo przedluzą jak rabiot przedluzyl.

0

@itmustbejoke tak tak lepszy. ich projekt nawet sie nie zaczal i za chwile sie skonczy. wystarczy ze w ciagu dwoch lat straca neymara i mbappe. zeby zastapic takich pilkarzy, sportowo i marketingowo, nie wystarczy kupowac sarabie. zaden crak nawet nie spojrzy dzis w ich kierunku. w normalnych okolicznosciach , gdyby ten klub dzialal jak bog przykazał, to taki pogba czy griezmann powinni byc wiecej niz zainteresowani gra w paryzu.

26

mbappe odmawia przedluzenia kontraktu z psg
neymar odmawia przedluzenia kontraktu z psg

tak sie konczy strategia ktora obral psg i zlota klatka.
radze zauwazyc ze do nich nie chce trafic juz zaden prawdziwy crack, dybala, eriksen, rakitic czy nawet nasz dembele im latem odmowili. psg moze kupowac juz wylacznie albo polsrodki typu herrera albo niechcianych psudogwiazdorow typu icardi. to jak potraktowali rabiota odbilo sie szerkim echem wsrod zawodowych pilkarzy. na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?