Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HolyGoalie97 No co ty.Wziałbym swoich swirów z rambli to by padali jak muchy
2
Gdyby był trochę wyższy to by go naj3bał.Szkoda ale z wątraby dał
0
Teraz dobrej liryki nie opłaca się robić dlatego lepiej taki trap.Sprzedaje się...sprzedaje się :v
0
@format1977 No miała coś w sobie
1
@format1977 https://i.ytimg.com/vi/iw4kjRR3Whc/maxresdefault.jpg
3
@El Ronaldinho Nie ma takiej opcji.To w metinie nauczysz się prawdziwego życia.
7
Metin 2 najlepszą grą w historii.
0
ona już nie da więcej
0
@Transu96 kruszwil wygra z mini
0
@cules100pro Z ferrarim
12
Typowo.Zróbić dymy,wziać hajs,dostać wpiernicz i zgoda xD
2
Nie żeby coś ale ten Olejnik wydaję się taką . hmm
8
Moja babcia by naj****** tą Esmeralde
ale cringe
2
taktyka na leżąco nie zadziałała i dupa
1
tak to jest jak sił starcza na pierwsze 15 sekund
0
@kuz mi to obojętnie ale wydaje mi się że Krycha wygra.
1
@jedrek7000 bana dostałes za caps looka a nie za valverde out
0
oo kurła tak to ja w tekenie robiłem
0
@Commando takie niusy to nie musisz nawet podawać
2
@Socjopata mi sie wydaje że go obali i oklepus najman się załaczy
2
@Socjopata wyjasnij go
2
@Transu96 Chcą dodać sił bonusowi
1
@SHIBA No bo ty jestes od tych kosmicznych ciekawostek :D
0
Niby wszyscy się smieja ale i tak oglądaja :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Wolałbym Mbappe no ale Lautaro też fajny grajek.
2
Szkoda że Heynen nie widzi Bednorza w kadrze.Grać w pierwszej 6 Modeny to naprawde jest osiagniecie.
3
Komentarz usunięty
25
@Zieliniak Hmm...nie
0
@Socjopata mini majk bez szans jak dla mnie byku