Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Kapitan hawk pisanie klubów i piłkarzy z małej litery
0
@snoopdegie No niestety a szkoda.
1
@MacieG Wszyscy myśleli że po West Hamie wyląduje w top6 w Angli a tu nic.
0
@ViscaBarca123 A szczególnie zobaczyć mecz z Realem.
2
@kolomen2 hiszpański.Łatwy i fajny
1
@ViscaBarca123 Popieram w 100%.Każda drużyna potrzebuje kogoś takiego jak Marco.
4
@kerouac Wiadomo że chciałbym by zagrał w Barcelonie ale jakoś go widze w białej koszulce z numerem 7 :[
6
@kerouac Tak szczerze to on pasuje jakoś bardziej do Realu xD.
0
@T_TG Akurat w tej sprawie moze byc przydatny Dembele.Jakby nie było to jest jego big friend.
0
@kerouac A mi on przypomina Nazario :D
1
@kerouac Ja cenię u niego najbardziej pewność siebie i luz.
0
@KSSniper +mundial na koncie.
1
@KSSniper No to jakie on cyfry kręci to inny poziom.
1
@insp1re On jak jest w formie to top 3 na świecie wsród pomocników.
0
@tombard Ja oglądałem pierwsze dwie kwarty ale odpalam Nets bo zaraz zaczynają.
7
Świetnie Mbappe wrócił po kontuzji.
0
Durant wybrał najlepszych zawodników z jakimi grał.To że nie dał Westbrooka to raczej się spodziewałem ale bez Stepha o.o
https://probasket.pl/wp-content/uploads/2019/10/Zrzut-ekranu-2019-10-26-o-09.14.53.png
23
Zibi już nie pamięta :c
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75332783_2495274350708156_7789630920302002176_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkgyrUiIDe7YW9BI1JWWd_3nnlPGovpMIh9ScAblojOpVDoAg-E7mqbwTRhrjibbe0&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=a542637ea8e6420726045d7f01e0322e&oe=5E5EDAB4
3
Coś czuję że to będzie bardzo ciezki sezon dla GSW.Play offy będą ale czy coś się uda ugrać więcej to wątpie.
3
@pride98 slim shady
4
@Tomek_TF zdecydowanie Fati.
1
Ale piękna akcja United. 3:0 Martial
0
@SeeleyBooth Bo to bestia.
0
United..nie poznaje.
0
@Showman No ja sam myślałem że po wylosowaniu będe 2 w tej grupie ale coś nie idzie.
2
@Chwytliwy Oni nie muszą nic w tej LM.Ważne że w lidze top 4.
0
Szykuje się kolejny genialny sezon Atalanty.
4
Może pierwszy raz od dawna wejdzie handi na napoli.
#go Milik
0
@student97r Oglądam teraz skrót Atalanty Hawks i niezłe show dał Trae Young :D
Jest niesamowity :v
0
@student97r Westbrook uratował mecz a Harden sabotowal.