Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aj szkoda trochę Dallas ale duet AD&LeBron pozamiatał.
0
Brooklyn wygrywa z Rockets 123:116.Świetnie się oglada Nets gdy nie ma lidera a gra cała drużyna.
7
@kenneth99 on jest geniuszem.Wykorzystuje max potencjał
1
@kenneth99 Moi ulubieni zawodnicy *.*
1
@Hushovt mi się robią po gorącej herbacie:d
0
Houston jak poprawi tą obronę to będzie dużym faworytem do mistrza bo w ofensywie dużo mają mocy.
0
@MarioVeB! I tak wygrają ligę więc mogą przegrać.
1
@damianex10 no diesel w miare git
0
@snoopdegie Akurat te szejki już od dawna się przymierzają na United.Problem w tym że obecni wlasciciele United tak srednio są chętni.
0
Możliwe że już niedługo nie tylko City będą szejkami :v
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75264896_2375158825943425_1656429054816944128_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQnm6gdQST8Y6QxD36a8UH6AVaCUYHCnrwKAED0Xnfbk2FfOwZ-XYaTAsBDWXtV9mX4&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=931755d2fbdbdbb17734ed6b45dfc7d4&oe=5E214D1C
2
Jak ktoś się będzie nudził póznym wieczorem to jest meczyk między Nets a Rockets w c+ o północy.
2
@MESSIah16 to były czasy.
0
@edi81 No takie kwoty tak naprawdę zmieniają wszystko.
1
@Janiama Szczerze to nawet nie wiem jaka by była moja pierwsza reakcja.Nie wiem co bym zrobil :d
0
@Janiama Widze w jackpocie jutro 280mln.Taka kwota to chyba by mnie zniszczyła od srodka
2
@Janiama No powiem ci czułem te 250k :d Nie widziałem ich ale czułem :d
0
@koksik2700 No czy ja wiem.W bukmacherce tak srednio to idzie.Chociaż ostatnimi czasami jest dużo na + a lotek to kwestia farta i tego nie za bardzo lubie xD
0
@koksik2700 No moja babcia też wygrała.Nie 250k ale też fajną sumkę :p
0
@koksik2700 Znaczy 1 numer to wciąz jest daleko...a tak mówie ja tych toto lotków nie zabardzo lubie :d
0
@Janiama Niby wkur**** lekkie jest ale trzeba uszanować ten 1000 :d
11
Aż musze to opowiedzieć.Wracam z bratem z cmentarza i widze toto lotka.Szczerze to wgl nie gram w to bo jednak wole mecze obstawiać ale mówie puszcze se cos dla jaj.I patrze jakies kaskady po 2zł no to wziałem sobie.Tam trzeba miec chyba 12 numerow i losowo ci dobiera.Sprawdzam to losowanie przed chwilą i tak patrze na te moje liczby i idzie niezle bo mam 23,22,20,19,17,16 i tak sobie mówie pewnie chu** z tego będzie bo tam trzeba miec 12 liczb zeby wygrac 250 000 zł.Patrze dalej 15,14,13 i nie wierze że to wszystko wchodzi potem 10,11 i serce napiernicza mocno i ostatni numer ja mam 3 a była 16.... za 11 liczb jest 1000zł także nie jest to mało ale takie 250 000 ja pierdziele.A tak jak mówie wgl nie gram w tego lotka.
7 osób co wygrało własnie tak jak ja 1000zł ale głównej wygranej nikt nie zgarnął.
I tak to się żyje ^>^
edit mialem 3 a nie 16
3,8,10,11,13,14,15,19,19,20,22,23 i zabrakło tej 16 :c
0
@potrojnakorona nawet z currym było ciężko.
0
@Pitera27 kogoś z LA.
0
@Pitera27 Mistrzowskie gsw by odrobiło ale to obecne wątpię.Bardzo słabo grają a w obronie to już wgl.
0
@Pitera27 oglądam ten meczyk i może być ciężko : d
0
@Pitera27 to dopiero początek meczu ale jak szybko suns odskoczy to będzie powtórka z Oklahomy czyli rezerwy na druga polowe.
0
@Pitera27 No ten mecz to 50/50
0
@Pitera27 już grają w sumie.
0
Zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie.Beal i Harden pokazali kawał dobrej koszykówki.
0
@Pitera27 Zagra.