Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rockets za chwilę wygrają swój mecz z Bulls a Harden zalicza kolejny swój normalny dzień w robocie czyli 42 pkt,10zbiórek i 9 asyst.W końcu te trójki wpadają na fajnym procencie bo o ile się nie myle. (9/18)
Bulls vs Rockets 94:117
3
@SHIBA Moja babcia ma album z takimi własnie starymi zdjęciami i czasem fajnie sobie przejrzeć te dawne lata :d
1
@SHIBA A no czasem bywa i tak :D
0
Ale świetnie się ogląda Dončića.Niesamowicie szybko progresuje.
0
@WisniaKala oczywiście :v
0
@SHIBA od ciepłej herbatki z cytrynką
0
@SHIBA Zostaliśmy sami.Co proponujesz?
9
@FDJ Wiadomo że zawodnik wybitnie lewonożny a takim jest Griezmann musi grać gdzies po prawej stronie bo na lewej się bedzie dusić bo zwyczajnie nie ma co zrobić gdy ma słabą prawa noge,drybling też sredni a no i szybkosc nie powala.
2
@student97r Ten to ma pecha.Zaczął grac ostatnio wyśmienicie a tu pyk.A to jest naprawde dobry zawodnik...
1
@student97r Niby Durant w najlepszej drużynie był ale on jako zawodnik był i w sumie nadal jest kompletny.
0
@Arkadio90 Ten kurs z kartkami w City to sam sobie wezme :p
6
@PopekMonster Nie bedzie wyglądać słabo.Chodziło o to by Messiego delikatnie ograniczyć i by inni mogli bardziej wpływac na tą drużynę.By Messi nie musiał strzelac,rozgrywac,asystowac i robic innych 1000 rzeczy na raz.Messi jest geniuszem i każdy to wie ale czasem za bardzo chce sam decydować o losach meczu.
1
@student97r Nie przypadkowo ta 3 dostała mvp finałów :D
Zresztą mvp finałów
2012 LeBron James
2013 LeBron James
2014 Kawhi Leonard
2015 Andre Iguodala
2016 LeBron James
2017 Kevin Durant
2018 Kevin Durant
2019 Kawhi Leonard
2
@Kapitan hawk może i tak :v
8
@MikeBajson A jak nie wygramy niczego to co będziesz robił?
0
@Danny Gaucho Szczerze to Beckham ma mało tych wolnych :D
0
@student97r Łatwiej jest grać w zajebistej drużynie niż tyrać cały sezon samemu.Szczerze ci powiem ja o tym ,,mvp'' dla Giannisa się z tzw mediów dowiedzialem bo normlanie dla mnie James był poza konkurencją.I nie mówie dlatego że nie lubie Greka bo wręcz przeciwnie bardzo lubie go oglądac i imponuje z rok na rok ale to był sezon Hardena.Zresztą było i minęło.Nie ma co ciągnac dalej tego :D
0
@student97r Harden grał w drużynie rozwalonej,pełnej kontuzji,wygrywa sam praktycznie mecze,notuje serie 32 meczów z rzędu z 30 ptk+ !,wprowadza w pojedynke Houston na to 4 miejsce które i tak jest dobre tymbardziej że jest to konferencja zachodnia.
0
@student97r Wybór był taki że Harden zanotował kosmiczny sezon a wygrał go Giannis bo miał pare zwyciestw więcej i był wiekszy hype na niego
7
@Hushovt On w tych strongmanach gwałcił konkurencje cała.
2
Pudzian z 2007
0
@budel17 Niestety go okradli w tamtym roku z mvp ale i tak jest bestią.
1
@amanter Nie wiem ale mam wrażenie że co by nie zrobił Messi to ci odrazu piana z pyska leci.
0
@amanter po meczu z Celtą dosyć ambitne wnioski
2
Pewnie Messi powiedział że chce Suareziaka i jest Suareziak.
1
@Tasde Ronaldo to drewno XD.
0
@bixmix kto teraz walczy?
0
Jakie ratowanie posady Valverde?Jeszcze sie nie nauczyliscie że porażki tu nic nie zmieniają.
1
I to dzięki Valverde są te bramki bo to on wystawił Messiego.
szach mat
0
@Katalonbar 101