1

Eh klasyczny Brooklyn póki co w tym sezonie.Wygrywają i kontrolują mecz i w koncówkach oddają mecz.A rzuty wolne to istny terror dla Nets.
Detroit vs Brooklyn 113:109

1

@Socjopata Simeone przy tym co miał i to co osiągnął i to co jest teraz to łoo panie
klasa

0

@student97r Czy GSW własnie zaczęło tankowanie?

4

@Socjopata Pamiętaj że Valverde gra bez Neymara

0

@Kapitan hawk A ja mimo wszystko wybieram samego Cristiano Ronaldo

0

@tristan87 Po co jak można odgrzewac ten sam kotlet 3 lata.

0

@student97r dziś oglądasz cos?Ja chyba Nets i tyle w sumie

1

Leon na zagrywce to jest po prostu szef.

2

@svensonFCB wiadomo że Cristiano.

2

Ale piękny blok Bednorza.

0

Jak ktoś chce obejrzeć troche siatkóweczki to na polsat sport Modena vs Perugia.
Są akcenty Polskie bo jest Bednorz,Wilfredo i nasz trenejro Vital.

0

@4drian0 tactic

10

@kempnou to się nazywa charakter i gra do końca.

7

Tak naprawdę te wyniki Barcelony były zbyt zajebiste.Z Dortmundem mega fart i nieudolnośc Reusa,z Inter mega trudny mecz i ledwo wygrany a ze Slavia fart życia i tak to się żyje.

0

Niezła koncówka.Liverpool 1:1 Robertson

4

City 2:1 KYLE WALKEEER.

2

Levante w 7 minut strzelilo Barcelonie 3 bramki ! 3 BRAMKI ! Bez komentarza.

9

Neymar by sam rozwalił to Levante w pojedynke.
:v

1

@Kapitan hawk Oj będą niespodzianki.. :D

0

Mam wrażenie że od 3 lat jest wciąz odgrzewany ten sam kotlet.On już nie smakuje i w sumie nigdy jakoś bardzo nie smakował ale wciąż jest odgrzewany.

7

Barcelona jest na swój sposób niesamowita.Taki skład i grac taki syf.

0

@Barwindg już 3:1 xD.

2

@Kapitan hawk City pewnie wyciągnie to razem z Liverpoolem ale reszta wątpie :v

1

Lipsk 50 minuta i już 7:0 xD

0

@masq Bo Vidal jest idealny ze zmiany a nie na 1 skład.

5

Lewy powinien sobie ogarnac koszulke z napisem ,,Why Always Me ? '' i po każdej bramce pokazywać ją.

0

Szykują się baty dla Bayernu.

1

@student97r Tymbardziej że on nie muśi grać po te 35minut.Lakers mają fajną kadre tymbardziej że teraz Kuzma wrócił.

1

@student97r To doświadczenie dużo pomaga LeBronowi.W każdej sytuacji ma praktycznie przewage.Bardzo dobrze przewiduje ruchy przeciwników.Do tego ta inteligencja o której wspomniałes.Po prostu LeBron James.

0

@student97r Oglądałem wczoraj Warriors i praktycznie tylko Russel grał :C

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?