Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eh klasyczny Brooklyn póki co w tym sezonie.Wygrywają i kontrolują mecz i w koncówkach oddają mecz.A rzuty wolne to istny terror dla Nets.
Detroit vs Brooklyn 113:109
1
@Socjopata Simeone przy tym co miał i to co osiągnął i to co jest teraz to łoo panie
klasa
0
@student97r Czy GSW własnie zaczęło tankowanie?
4
@Socjopata Pamiętaj że Valverde gra bez Neymara
0
@Kapitan hawk A ja mimo wszystko wybieram samego Cristiano Ronaldo
0
@tristan87 Po co jak można odgrzewac ten sam kotlet 3 lata.
0
@student97r dziś oglądasz cos?Ja chyba Nets i tyle w sumie
1
Leon na zagrywce to jest po prostu szef.
2
@svensonFCB wiadomo że Cristiano.
2
Ale piękny blok Bednorza.
0
Jak ktoś chce obejrzeć troche siatkóweczki to na polsat sport Modena vs Perugia.
Są akcenty Polskie bo jest Bednorz,Wilfredo i nasz trenejro Vital.
0
@4drian0 tactic
10
@kempnou to się nazywa charakter i gra do końca.
7
Tak naprawdę te wyniki Barcelony były zbyt zajebiste.Z Dortmundem mega fart i nieudolnośc Reusa,z Inter mega trudny mecz i ledwo wygrany a ze Slavia fart życia i tak to się żyje.
0
Niezła koncówka.Liverpool 1:1 Robertson
4
City 2:1 KYLE WALKEEER.
2
Levante w 7 minut strzelilo Barcelonie 3 bramki ! 3 BRAMKI ! Bez komentarza.
9
Neymar by sam rozwalił to Levante w pojedynke.
:v
1
@Kapitan hawk Oj będą niespodzianki.. :D
0
Mam wrażenie że od 3 lat jest wciąz odgrzewany ten sam kotlet.On już nie smakuje i w sumie nigdy jakoś bardzo nie smakował ale wciąż jest odgrzewany.
7
Barcelona jest na swój sposób niesamowita.Taki skład i grac taki syf.
0
@Barwindg już 3:1 xD.
2
@Kapitan hawk City pewnie wyciągnie to razem z Liverpoolem ale reszta wątpie :v
1
Lipsk 50 minuta i już 7:0 xD
0
@masq Bo Vidal jest idealny ze zmiany a nie na 1 skład.
5
Lewy powinien sobie ogarnac koszulke z napisem ,,Why Always Me ? '' i po każdej bramce pokazywać ją.
0
Szykują się baty dla Bayernu.
1
@student97r Tymbardziej że on nie muśi grać po te 35minut.Lakers mają fajną kadre tymbardziej że teraz Kuzma wrócił.
1
@student97r To doświadczenie dużo pomaga LeBronowi.W każdej sytuacji ma praktycznie przewage.Bardzo dobrze przewiduje ruchy przeciwników.Do tego ta inteligencja o której wspomniałes.Po prostu LeBron James.
0
@student97r Oglądałem wczoraj Warriors i praktycznie tylko Russel grał :C