0

@masa11 To była piękna akcja Costy a nie fuks.

1

@Forza_Juve Zwinna bestia.Douglas zawsze imponował tą lekkością.

34

A mi tam się Dembouz podobał.Odważny i treściwy bo jakieś sytuacje wykreował.Straty chyba są normą dla zawodnika ofensywnego.

0

@student97r Hayward jak za najlepszych lat przed kontuzją.
Dobrze go widzieć w takiej dyspozycji.

4

Conte co odmienił Inter.. i nie musiał wydać pierdyliand euro.

1

Gerrard Zizou Pique

1

@Kapitan hawk wtedy mówisz że kibicujesz sociedad

0

Cała hala drze się i gwiżdze na Hardena a ten gasi ich jak pety jednym rzutem.Pięknie James.Rockets wygrywają z Memphis.

4

@takisobiektos Spadnie do b klasy

0

@FCB24 Niby tak ale wątpie by Dallas było w czubie tabeli :V

1

@student97r Oj nie 5 tylko 4 xD.No wprowadził się swietnie.

0

@student97r Howard tak dobrze trenował że wgl nie schodził.A ta 5 kwarta cudowna w jego wykonaniu.Masa pracy w obronie.

0

@student97r Giannis/AD/Harden Ktoś z tej 3.

0

@student97r No wiadomo :D Teraz to aż sie chce ich oglądać.Nawet bym pokusił się o to że AD zdobędzie mvp :v

0

@student97r Oglądam Lakers i widze Snoop dog wziął się za komentowanie meczów xD

0

Ładny rzut Westbrooka na koniec 3 kwarty.Pytanie czy Rakiety odrobią aż 28 pkt.Wydaje się że nie ale kto wie :v
Chyba jednak po gierce 110:73

0

@student97r Ale podoba mi się ten projekt Miami.Im brakowalo własnie takiego zawodnika jak Jimmy.On jest jak młody Wade :D

0

@student97r Chyba że Harden odpali tryb boga alę wątpie bo coś mu dziś słąbo idzie.

0

@student97r Już jest po meczu także nie musisz wlaczac xD

0

@student97r Jimmy Bucket rozdaje karty. :D

2

@Kapitan hawk tyle samo pkt co Barca:v

0

@NeroTFP Ale chyba Mou chce jednak jakiś angielski zespół.

0

@Skaramuczi Na Mbappe+Sancho.

1

,,W defensywie był raczej "cichą myszką", która ani niczego nie zepsuła, ani nie wyszła przed szereg''. + karny= 3 od użytkowników xD.

0

@Ratamahatta Tylko pseudo fani Messiego tego nie zrozumią.Gdyby Messi robił swoją robotę a nie ograniczał pomocników wyglądało by to inaczej.

1

@student97r No tak i to nawet nie tak pozno że 4:30....

5

@Kapitan hawk razem z Realem i wtedy klasyk w 2 lidze

0

@student97r Naszczęscie są streamy :D

0

@student97r Nie wiem czemu c+ nie wybrało Miami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?