Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk Ale do Cb się przyzwyczaiłem :v
1
@Kapitan hawk hah dobry przykład :v
0
@Kapitan hawk chodziło mi bardziej o tego crisa :D A na 99% celowo napisał mała ^^
1
@Chwytliwy Ja akurat bardzo lubie owego użytkownika @Kapitan hawk i wiem że mimo go nie lubi to tyci tyci go szanuje :v
2
@masq Albe i Suareza szanujesz?
1
@Grzesior667 O to mi chodzi.Możesz go nie lubieć,nienawidzic,pluć,hejtować za to co czasem odawala na boisku ale szacunek jako własnie piłkarza jest dla mnie rzeczą normalną.
0
@FDJ i to pisanie z małych liter w 2k19
1
@Chwytliwy Jaka kochana?XDD Jakie zmuszanie? ja j3bie.
0
@PatrychoO Mordo jaki Ramos?Ronaldo to jeden z najlepszych w historii,dla niektórych nawet najlepszy (nie dla mnie żeby nie było) i wydaje mi się że jakiś szacunek mu się należy za to zrobił bo nie jest łatwo zapier**** na poziomie nieosiągalnym dla nikogo prócz Lio przez 10-15 lat.
11
@masq Myśle że za osiagnięcia i za to co zrobił dla futbolu to wypada.
1
@Hawajczyk Myślę że on jest zły na siebie że zagrał padake kolejny raz a nie na trenera czy kogoś tam innego.
3
@Kamiloza91 jutro nie ma misji
0
Komentarz usunięty
0
@damianex10 Mane za skromny.Takich tam nie lubią. :C
1
@FC1899Barca A ja bym chciał w 3 Sterlinga/Bernardo.
0
@Kapitan hawk On myśle że wie że zagrał słabo i bolało go pewnie to że nic z tym nie może zrobić.Ze zawodzi siebie ale przedewszystkim zespół.Mysle że sama zmiana go nie bolała ale bolało go to że po raz kolejny zawiódł.
1
@Kapitan hawk Z Ronaldo mam wrażenie że jest teraz tak że on nie może zaakceptować tego że jeszcze w co raz słabszej formie.Już nie będzie iśc w góre a tylko w dół i to widać w wielu meczach gdzie zawodzą u niego najprostrze elementy typu przyjecie pilki,podanie czy strzały w trybuny.Ma chorą ambicję i to w sumie dobrze ale będzie musiał z czasem przyjąć że to nie jest to samo co kiedyś i będzie co raz więcej takich momentów gdy bedzie zmieniany.
1
@Kapitan hawk Oczywiście.Obu szanuję i lubię ale mam wrażenie że tego drugiego traktuje się jak jakiegos zwierzaka :v
5
@Criss18Barca pójdzie na siłownie pompować
0
@Kapitan hawk No to w El Clasico Ronaldo zazwyczaj błszczał (ma chyba 20 bramek) :v
0
@Kapitan hawk No ludzie pamiętają najbardziej finał LM czy finał mistrzostw europy lub mistrzostw świata a nie np mecz z Celtą.Tylko o to chodzi Kapitanie :v
0
@RedKorsak Zawsze tak było że się pamięta te najważniejsze momenty i w nich akurat Ronaldo zazwyczaj wychodził zwycięstwo.Czy to z repką czy z Realem czy z United.
1
Paulooooo Dybalaaa. Najlepszy *.*
0
@Kapitan hawk jak był trenerem w finale :v
0
@Kapitan hawk pewnie ta o wygranym turnieju z reprezentacją
3
@SkN Czy ja wiem.Juve nigdy nie grało jakiegoś spektaklu.Oni po prostu mają wygrywac.
0
O kurde.Ronaldo zmieniony? o.o
0
@Cave Wieku nie oszukasz.On może czuć się młodo ale to już nie jest ten sam Ronaldo który zachwycał.
0
@gorgota hmm to może sobie nawet dzis jeszcze wejde :V
3
@Messibestplayerintheworld Naśladuje Suareza