Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@viscajasiek Ale tam ma bardzo dobry skład.
0
@student97r No właśnie.Tymbardziej że to jest naprawdę dobry zawodnik.Nie wiem jak będzie u niego z formą ale jeśli chociaż pokaże połowe tego co kiedys to będzie fajnie :d Stare czasy się przypomną :p
0
@student97r No w sumie tak.Każdy myślał że Melo już nie wróci... :D
0
@student97r Desperacja Blazers?
0
@Colon Rashford z meczu na mecz wspina się.Dobrze się go ogląda :dd
3
@MarioVeB! Przydały by się sparingi z taką Anglią/Chorwacją czy nawet Rosją.
0
@tobiasson92 Weryfikacja będzie na Euro co ta drużyna potrafi.
1
Lewy jakby był bardziej decydujący w LM to by pewnie było top 3 a tak to raczej ciężko będzie.
0
Na Euro nie będzie Izraelów :C
0
@Veb1233 Myślę że wiele nauczył się po United a Tottenham będzie dla niego dużą szansą.
1
@Veb1233 To że nie poszło z United nie oznacza że jest to zły trener.Zna ligę jak mało kto,doświadczenie jest i chęc bycia topowym trenerem pewnie tez jest.
0
@Veb1233 Idealny wybór jak dla mnie.
0
A miał szanse Poche na United to wolał siedziać w totkach.W sumie mu się nie dziwie bo było fajnie ale się skończyło.
0
@Rewolucja123 Więcej goli w repce,w LM,ogólnie,więcej hat trickó,więcej rzutów wolnych.To wszystko nad czym góruje Cristiano Ronaldo !
zamykam temat :v
2
@Kapitan hawk Life is brutal :D
1
@Colon Rafa
0
@Rewolucja123 Pele>Messi
1
@Rewolucja123 pewnie będzie bo wspiera mocno Furie a ekipe Fallena tez zna i lubi.
0
@student97r Możliwe ale dopóki jest Giannis i Harden będzie mu mega ciężko.
0
@student97r Doncic bez szans na mvp jak dla mnie bo ma słaba drużynę.Skoro Broda rok temu nie dostał bo miał słaby bilans to Doncic tymbardziej
1
@Rewolucja123 Furia i MIBR zadowoleni pewnie.Trochę się ruszy ten brazylijski cs.
0
@Rewolucja123 To o ile się nie myle 1 raz będzie
0
@Rewolucja123 ta w Rio
0
@Rewolucja123 major w Brazyli :D EDIT operacja na+
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Kompleks?xD
0
@KapiFCB W dobrym zespole jest bo wszystko grane pod niego.Można go uznać spokojnie za lidera tego zespołu a ma dopiero 20 lat.
0
@EmilZatopek Tak napewno było.Ja ci wierze.
0
@Rewolucja123 Brzęczek>Valverde
2
Bramki w LM po fazie grupowej :
-Ronaldo-65 bramek
-Messi -43 bramki
:v
Liczby,liczby i jeszcze raz liczby.