Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eden Hazard *.*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kolo123 Bożydar
0
@Bamek94 No nie jest gotowy na cały mecz.
0
Mbappe trochę chory podobno także pewnie zagra z połowę i brazol za niego.
3
@itmustbejoke Gdyby gdyby gdyby.
0
@T_TG Odważne słowa.
1
@student97r To też otwiera szansę i nadzieję dla innych Europejczyków że można jeśli będzie się cieżko pracować.
0
@student97r Bogu dziękowac że Giannis trafił do NBA.On już w tym wieku jest gwiazdą ligi.Masakra.
1
@Socjopata Mam podobn do was.Łatwo wyglądaja te mecze..aż za łatwo.
will see :v
0
@student97r Kyrie ma coś z barkiem i ma wrócić po meczach z Bostonem.O dziwo Nets lepiej grają bez niego :v
13
@Elnuum On nawet bez formy potafi zrobić coś z niczego.
1
@GlowixZiom de bruyne sezon z kontuzjami.
3
Według L’Équipe i Le Parisien Neymar dziś zaczyna na ławce.
Oby nie. :c
3
@itmustbejoke Neymar będzie wciągać koks z Messim
0
@Kengo Oby dziś odpalił swoje turbo i strzelił pare bramek.
1
@xVENUMx Oj nie.Ten mecz trzeba omijać z daleka.
0
@kerouac Ten Real mnie ciekawi.Są w niezłej formie ale Paryż w full składzie.Kursy podobne na oba.Ciężka decyzja.
1
@kerouac Chociaż w sumie...może i masz racje :P
4
@Kwasiak98 Specjalnie bo i tak wygra Ronaldo.
0
@kerouac ten Lokomotiv tak srednio
0
@Amicus_Fidelis Myślimy że nic nie myślimy.
0
@Bykunn Mam podobne.Ogólnie wydają się dobre mecze bo Ajax,Inter i Chelsea po kursie ponad 2.Zawsze można dorzucic na handi Bayern i Totki.
4
@Kubox Lepiej jakbyś kupił kibel bo oni grają w sumie kibel.
3
@Rewolucja123 Kogo niszczyła ? Real który od kilku już lat gra padake w lidze? Czy może Atletico które jest fajnym zespołem ale tylko fajnym i to tyle a na reszte nie patrzę.
1
@barteq Tak mówisz kto ma gonić Live i City.A jak myslisz dlaczego Barcelona wygrała ostatnie dwa mistrzostwa?Wygrała tylko dlatego ze liga jest słaba i nie miała godnego rywala przez 2 ostatnie lata.
0
@PatrykBarca Co nie zmienia faktu że grają świetnie.
3
@barteq Kto ma ich gonić a już ci mówie
-świetna Chelsea
-Leicester w formie niczym z mistrzowskiego sezonu
-Tottki już po zmianie trenera
0
@NeroTFP Dembele będzie dobry zawodnikiem ale nie na poziomie Neymara czy już wgl Lio.
0
@student97r Carmelo co odpalił :D