0

@bixmix Brama Benza i win Realu :v

1

#black friday


0

@Pablopicasso27 no to zrobił to VVD

2

@Arnold1234 Real,handi city,totki,handi live

5

@bixmix Przecież to Wichniarek.On ma swój świat.

2

4

@macio_944 Ja jakoś od początku za nim nie przepadałem.Czy w roli komentatora czy jakiegoś eksperta.

0

@student97r Portland w końcu gra naprawdę dobrze.

0

@Avada Kedavra w 1/8 z Tottenhamem

0

@koksik2700 i tak naprawdę pierwsze trzy sezony Bale'a były dobre bo strzelał i asystował i był kluczowy a dopiero później kontuzje które go trochę zniszczyły.Za to Dembouz od początku nie może złapać rytmu i nie wiem czy się po tym podniesie.To już 3 rok jego.

6

@koksik2700 Tylko ile dał Realowi Bale a ile Dembele Barcelonie.

7

@Janiama ty ale Cristiano proszę nie obrażać

1

@student97r No niestety tak ale i tak go będe oglądał dopóki nie skończy kariery.

0

@student97r Ale szkoda mi było jak Kyrie się już na koncu przytulał z zawodnikami Celtów.Przykro się ta jego kariera potoczyła w Bostonie.

0

Ale ładnie dziś gra Brooklyn i to bez Irvinga.Dinwiddie niczym Luka :D

0

@student97r James najlepszy *.*

1

@gorgota było do dt zanieść

4

@Kengo Solskjæra zwolnią po meczu z Mou.

1

Ostatni mecz Arsenal wygrał 24 pazdziernika i to z jakimiś ogórami z Portugali.

2

@Socjopata Ciepłe croissanty i mecze angielskiej Ligi

1

@Socjopata kupiłbym Arsenal Londyn

1

@Avada Kedavra @student97r Ale z tego co widzę to kibice Arsenalu cieszą się jakby wygrali mistrzostwo :v

0

Szczerze to nie wiem kto będzie chciał objąć Arsenal.Strasznie ciężki klub do prowadzenia.

0

@bixmix chyba się uda :v

0

@bixmix taaa.przerabialem ten temat xD masakra

1

@Hushovt też już nie gram:v

2

@bixmix ta wielka szansa na flashscore nie raz prawie do zawału mnie doprowadziła

1

@Hushovt arianea pada hah

1

Jak dobrze ze tylko 2zł dziś zainwestowałem w United.

1

@FDJ Zostaw już Lusito :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?