17

Trochę szkoda bo dla Lewego to 3 miejsce byłoby pewnie mega wyróżnieniem i napewno by się ucieszył a tymczasem Ronaldo który nie przyjechał nawet na gale i ma pewnie wyj3bane że zajął jakieś tam 3 miejsce.

3

@lucas/catalan Alisson zasługuje 250%.

4

Złota piłka dla Drogby dziś.

2

Piękny Kylian Mbappe

2

Ten łysy w kurtce adasia wjechał na galę.

0

@PopekMonster mordzix nadal nie kumasz że to są tzw jaja?świrujemy

17

@PopekMonster A co ty jestes 1 dzien na rambli?my nie ogladamy tej gali dla samej gali

0

@itmustbejoke Gdzie tam.Najprzystojniejszy jest potężnie zbudowany VVD

1

@BarcaInfo Ale ten garniak sredni.Ojoj

0

A gdzie jest gwiazda Brazyli?Miał być podobno.

0

@Hushovt Gusta guściki.Obie bardzo ładne.

2

@shaun Puchar Afryki zrobił tu robotę.

8

@PatrychoO To akurat trochę dziwne że Leo tak słabo ogarnia angielski.

0

@BarcaInfo Uuuuu

0

Ale klasa basenik


3

@XaviHeart No dziwie się bo Benzema indywidualnie wyglądał dobrze.W ten sezon wjechał bardzo dobrze.

4

@Socjopata Liczby też solidne+trofea

0

Firmino przez cały rok strzelił 11 bramek i pyk top 20.

0

@Bovciek pewnie za puchar Afryki

0

@Veb1233 Sonnny zasłużenie.Jak dla mnie to najlepszy grajek Totków.

3

@bixmix ten hat-trick ze Szwajcarią zrobił robote

7

Bramki i asysty bez reprezentacji w 2019 :
Benzema :
Goals -33
Assists - 11
Ronaldo :
Goals -20
Assists - 5
https://pbs.twimg.com/media/EKy6B0cWkAAmsug.jpg:large

16

Benzema po naprawdę dobrym roku dopiero 26.Ciekawe co za gwiazdy są w top 20.

2

@xVENUMx #tjmmnw

1

@Kamiloza91 ta bo policzyli po kursie 1

0

@SithRM A co ci się nie podoba w niej jesli moge zapytac? :D

13

@BarcaInfo Ale ta jego Girl jest urocza.

4

@socha A Messi był rok temu?

1

@Avada Kedavra Za dużo kontuzji.Szczególnie pierwsze pół roku.

1

@kerouac Tymbardziej że Lewy pierwsze pół roku miał dobre ale nic poza tym.W tym sezonie mocno wystrzelił ale to top3 i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?