Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Trochę szkoda bo dla Lewego to 3 miejsce byłoby pewnie mega wyróżnieniem i napewno by się ucieszył a tymczasem Ronaldo który nie przyjechał nawet na gale i ma pewnie wyj3bane że zajął jakieś tam 3 miejsce.
3
@lucas/catalan Alisson zasługuje 250%.
4
Złota piłka dla Drogby dziś.
2
Piękny Kylian Mbappe
2
Ten łysy w kurtce adasia wjechał na galę.
0
@PopekMonster mordzix nadal nie kumasz że to są tzw jaja?świrujemy
17
@PopekMonster A co ty jestes 1 dzien na rambli?my nie ogladamy tej gali dla samej gali
0
@itmustbejoke Gdzie tam.Najprzystojniejszy jest potężnie zbudowany VVD
1
@BarcaInfo Ale ten garniak sredni.Ojoj
0
A gdzie jest gwiazda Brazyli?Miał być podobno.
0
@Hushovt Gusta guściki.Obie bardzo ładne.
2
@shaun Puchar Afryki zrobił tu robotę.
8
@PatrychoO To akurat trochę dziwne że Leo tak słabo ogarnia angielski.
0
@BarcaInfo Uuuuu
0
Ale klasa basenik
3
@XaviHeart No dziwie się bo Benzema indywidualnie wyglądał dobrze.W ten sezon wjechał bardzo dobrze.
4
@Socjopata Liczby też solidne+trofea
0
Firmino przez cały rok strzelił 11 bramek i pyk top 20.
0
@Bovciek pewnie za puchar Afryki
0
@Veb1233 Sonnny zasłużenie.Jak dla mnie to najlepszy grajek Totków.
3
@bixmix ten hat-trick ze Szwajcarią zrobił robote
7
Bramki i asysty bez reprezentacji w 2019 :
Benzema :
Goals -33
Assists - 11
Ronaldo :
Goals -20
Assists - 5
https://pbs.twimg.com/media/EKy6B0cWkAAmsug.jpg:large
16
Benzema po naprawdę dobrym roku dopiero 26.Ciekawe co za gwiazdy są w top 20.
2
@xVENUMx #tjmmnw
1
@Kamiloza91 ta bo policzyli po kursie 1
0
@SithRM A co ci się nie podoba w niej jesli moge zapytac? :D
13
@BarcaInfo Ale ta jego Girl jest urocza.
4
@socha A Messi był rok temu?
1
@Avada Kedavra Za dużo kontuzji.Szczególnie pierwsze pół roku.
1
@kerouac Tymbardziej że Lewy pierwsze pół roku miał dobre ale nic poza tym.W tym sezonie mocno wystrzelił ale to top3 i tyle.