13

@krzychu1526 Dlatego lepiej być wolnym strzelcem i świrować z każdą

3

@Colon Wzruszyłem się.

5

@ksobi ten wywiad z pudzianem już jest legendą.Takie coś odj3bać.Klasa

2

@Hushovt zmień bo głowy nie widać całej

1

@Pablopicasso27 a może i byłem,nawet nie wiem

27

@l0Messini Albo złotego dzbana dla tego co miał najwięcej banuf.

1

@8Iniestazo8 O ile się orientuje oni nie narzekają na niego ze wzgledu twitera i tego że wstawia dużo infooo.

1

@LeoMessi1994 Przy Suarezie by się zmarnowali bo on pogra jeszcze z 2-3 lata.

2

@student97r No nie można miec wszystkiego :D

4

@4drian0 na sts jest to samo :v

1

@student97r James o pięknej godzinie i z polskim komentarzem.Czy moze byc lepiej?

2

@kerouac Kiedyś piłem bo chcialem sprobowac ale teraz juz praktycznie wgl nie pije. :v

1

@SHIBA ooo sa i świąteczne ciekawostki o.o

3

@SeeleyBooth Bo to Don.On może wszystko

1

@Socjopata hahahahah

0

@Pablopicasso27 Jest faworytem ale może być ciężko.

0

@student97r Lakers za pózno...

0

@Grzesior667 Wgl ta gala wygląda solidnie bo są tez Whyte i Sasza Powietkin.I nawet Polak Rodak.Jak obstawiasz Wach vs Whyte?

0

@Chwytliwy Rashford zrobił mecz ale reszta słabo.

0

2

@Janiama Mane na lewym to marzenie.Ma wszystko bestia z Senegalu.

2

Nie ujmuje nic Alliemu bo zrobił to zajebiscie ale ta obrona United to jakiś dramat.

1

Rashford jest wyjątkowy.

0

@MarioVeB! Oj wątpie United to ostatnio ma problem ze wszystkimi.Bardzo słabo grają.

3

@ksobi No wiek robi swoje.Chyba już 23 na liczniku.

0

@Witekk10 Alli w formie od kiedy jest Mou także jakaś brameczka czy asysta pewna od niego.

2

United :De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Young, McTominay, Fred, James, Lingard, Greenwood, Rashford
Tottenham : Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Sissoko, Winks, Moura, Alli, Son, Kane

9

@juliacicha dobra dam wam tego suba ale wzamian już nigdy nie dostane bana?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Hushovt Franklin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?