Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@krzychu1526 Dlatego lepiej być wolnym strzelcem i świrować z każdą
3
@Colon Wzruszyłem się.
5
@ksobi ten wywiad z pudzianem już jest legendą.Takie coś odj3bać.Klasa
2
@Hushovt zmień bo głowy nie widać całej
1
@Pablopicasso27 a może i byłem,nawet nie wiem
27
@l0Messini Albo złotego dzbana dla tego co miał najwięcej banuf.
1
@8Iniestazo8 O ile się orientuje oni nie narzekają na niego ze wzgledu twitera i tego że wstawia dużo infooo.
1
@LeoMessi1994 Przy Suarezie by się zmarnowali bo on pogra jeszcze z 2-3 lata.
2
@student97r No nie można miec wszystkiego :D
4
@4drian0 na sts jest to samo :v
1
@student97r James o pięknej godzinie i z polskim komentarzem.Czy moze byc lepiej?
2
@kerouac Kiedyś piłem bo chcialem sprobowac ale teraz juz praktycznie wgl nie pije. :v
1
@SHIBA ooo sa i świąteczne ciekawostki o.o
3
@SeeleyBooth Bo to Don.On może wszystko
1
@Socjopata hahahahah
0
@Pablopicasso27 Jest faworytem ale może być ciężko.
0
@student97r Lakers za pózno...
0
@Grzesior667 Wgl ta gala wygląda solidnie bo są tez Whyte i Sasza Powietkin.I nawet Polak Rodak.Jak obstawiasz Wach vs Whyte?
0
@Chwytliwy Rashford zrobił mecz ale reszta słabo.
0
@aleksandrowielki EjDżej
2
@Janiama Mane na lewym to marzenie.Ma wszystko bestia z Senegalu.
2
Nie ujmuje nic Alliemu bo zrobił to zajebiscie ale ta obrona United to jakiś dramat.
1
Rashford jest wyjątkowy.
0
@MarioVeB! Oj wątpie United to ostatnio ma problem ze wszystkimi.Bardzo słabo grają.
3
@ksobi No wiek robi swoje.Chyba już 23 na liczniku.
0
@Witekk10 Alli w formie od kiedy jest Mou także jakaś brameczka czy asysta pewna od niego.
2
United :De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Young, McTominay, Fred, James, Lingard, Greenwood, Rashford
Tottenham : Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Sissoko, Winks, Moura, Alli, Son, Kane
9
@juliacicha dobra dam wam tego suba ale wzamian już nigdy nie dostane bana?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Hushovt Franklin