Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 Pewnie wygrają ale z 1:0 czy 2:0.
5
@Janiama Dlatego pisałem by się wstrzymać z krytykowaniem ich :D
0
@kamiVeB 1:0
0
Fajny ten skład Tottenhamu na dziś.Może wejdzie handi po kursie 22 :v
1
Skusił się ktoś na Tottenham czy wszyscy Bayern?
0
@FC1899Barca nie stać ich.
0
@gurales a masz Opla?
0
@Kapitan hawk ja ostatnio zbijalem pione z Cristiano
0
@Janiama Ale też trzeba pamietąc że Inter również grał bez swoich ważnych zawodników.U nas nie takie całkowite rezerwy bo Grizi,Lenglet,Samu,Vidal czy Rakieta grali.
5
@zodiak_10 póki co to trzeba tam najpierw dojść
0
@4drian0 to niezły koń.
1
@damianex10 Jutro na Tottenham jest fajny.
0
@Cochise A jak dla mnie Barcelona już jest skazana na Dembouza bo nikt go zwyczajnie nie kupi a Barcelonie nie będzie się opłacać sprzedac za pare groszy.
1
@student97r Chelsea albo Tottenham.
2
@Janiama Łage jakie rajdy w 1 połowie.
0
@Veb1233 Hit mecz by był.Co tu dużo mówić.Licze na takie losowanko.
0
Fajnie by było zagrać z Tottenhamem w next fazie.
1
@KSSniper Liga Europy dla United.
12
Real,Barcelona,Valencia i prawdopodobnie Atleti również w dalszej fazie.
Póki co ładnie wygląda liga hiszpańska w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten gośc z Valenci jakie 200 iq.Dostał czerwo zabrał 4 minuty a sędzia praktycznie nic nie doliczył z tego.
3
@GeraltzKatalonii Dobrze że drze japę bo miał Franka i Lusito to strzela na pałe
2
Ale pecha ma Inter xD
0
@Adriano99 pogra z 2 sezony jeszcze.
0
@BarcaInfo Nie pójdzie grzać ławy.
0
Dortmund z czerwoną kartką.Bedzie ciekawie :)
0
@Adriano99 ta i grzał ławe
0
@LuisSalvano W Barcelonie wciąż jest Suarez.
0
@Cobra303 Za 2 lata ok ale większość chciałaby go już teraz.
0
Większość kibiców chciałoby zobaczyć Lautaro w Barcelonie..ale w sumie to po co on miałby odchodzić z Interu?Ma pewną 11 i jest gwiazdą tego zespołu z Lukaku.A w Barcelonie nie oszukujmy się będzie mu ciężko wygrać rywalizacje z Lusito.