Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@olek_____5 Nie doceniasz Lipska mój drogi.
1
Dybala często wchodzi z ławki w Juve ale w tym sezonie już strzelił 7 bramek i ma 6 asyst.
not bad
0
@nitey Jak on pewnie będzie grał ale na ławce.
0
@Worny Tottenham
3
@Janiama Jak Tuchel ma cały skład to mogą zamiatać bo prawie na każdej pozycji są kompletni.Do tego ten napad.Chyba najlepszy w całej Europie.
3
@bixmix No jak stoi tylko w polu karnym to co ma innego strzelać :v
1
@cules100pro Ten transfer byłby dobry jeśli by go kontuzje nie trapiły.
0
@cules100pro Co kontuzje zrobiły a nie co on zrobił.
4
@kazbychu No tak strzelił 800 bramek.
1
@Janiama Myślę że luz miał gdy grał w United.On się bawił wtedy tą ligą.Wszystko robił pod publike.
2
@itmustbejoke W tym meczu może i słaby ale na wiosne będzie jednym z faworytów.
6
Za takie strzały się płaci 150 baniek
0
Sonaldo pojawił się to może jakis rajdzik zafunduje.
0
@nitey Nie bo będzie druga Roma :v
2
@A_Gomesinho_21 Własnie zobaczyłem powtorke i faktycznie,zwracam honor swirze.
0
technologia jest ale wałki równiez :D
1
@Jarema2000 wpadnie.Duzo akcji jest.
7
@nammah No tak srednio bym powiedział.
3
@neymarjr_143 Wielu by chciało grac tak jak on nawet gdy nie jest w formie.Można brazola nie lubić ale to geniusz.
2
Sissoko cała bramka wolna a ten jakies podanie z dupy.
1
@Janiama No wyglądało to fatalnie.To kolano tak odjechało że masakra.
2
Zerwane na bank.
0
@ksobi ale nie Puiga :C
0
Mou wystawia 19 latka na Bayern ...ale Puig to nie może zagrać.
0
@Coutinho007 No ta ale będzie strzelał z każdej pozycji i w końcu coś wpadnie.
2
@Kapitan hawk hahah
2
@Volk Ronaldo musi w końcu zacząc strzelac także pewnie cos tam pyknie.
4
@michal26 Lipska dużo osób nie docenia bo nie mają może takich super gwiazd jak te 4 zespoły które wymieniles ale to jest bardzo solidny zespól ze świetnym trenerem.
2
@KamQiX No własnie albo z Liverpoolem.
4
@Katalonbar Liczę na Juve-Real.