1

@kamson24 @Gaucho dzięki świry.

0

Teraz AJ będzie walczył?

0

0

@Janiama wygrał jakies rundy?

0

@szymonekk Wypłacaj.

9

Ale bydło na trybunach City.

0

John Stones..największy niewypał City.

0

@SergioTomas Tu akurat nie ma żadnej winy Pepa.United gra dziś doskonale.To jest ich mecz.

1

@D10SLEO Stara się jak zawsze.On nawet w tych przegranych meczach mvp prawie zawsze.

2

W sumie to City w tej 1 połowie mogło już piątke przyjąć.Dużo szczęścia mają ze jest tylko 2:0.

12

United wygrało z Chelsea 4:0,2:1 z Totkami,1:1 z Arsenalem,teraz z City 2:0 i z Live 1:1.
Ale przyjdzie jakiś ogór i nie wiedzą co się dzieje.

1

Tiki taka w 2k19

0

Kurs na handicap 28.

0

Rashforda za 2 lata do Barcelony.

1

Ale Rashford ma formę.

4

5 meczy Mourinho w Tottenhamie=16 bramek
Niezły defensywny trener.To co by się działo jakby był ofensywny.

0

Bayern XD Monachium

15

Lewandowski się skończył.

0

@Veb1233 Masz reakcje Mou na tą bramke moze?

0

Niby tylko Burley ale ładnie totki grają.

0

Pięknie Tottenham.

0

@student97r Oby dzis wygrali bo postawiłem na nich pitos.

3

Jak ktoś się nudzi to na canał+ zaczyna się meczyk Bostonu z Denver.

1

@KamQiX U mnie podobnie.

1

@KamQiX Uuu szacunek za pana Scofielda :D

1

@student97r Romek pewnie sypnie groszem.Obronca by się przydał.

2

Napewno nie zdeklasował VVD.

0

@BarcaInfo dobra ale Cristiano gra na skrzydle

0

@Avada Kedavra Kto by miał ją wymierzać?

0

@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?