Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamson24 @Gaucho dzięki świry.
0
Teraz AJ będzie walczył?
0
@AdrianStoku XDDD
0
@Janiama wygrał jakies rundy?
0
@szymonekk Wypłacaj.
9
Ale bydło na trybunach City.
0
John Stones..największy niewypał City.
0
@SergioTomas Tu akurat nie ma żadnej winy Pepa.United gra dziś doskonale.To jest ich mecz.
1
@D10SLEO Stara się jak zawsze.On nawet w tych przegranych meczach mvp prawie zawsze.
2
W sumie to City w tej 1 połowie mogło już piątke przyjąć.Dużo szczęścia mają ze jest tylko 2:0.
12
United wygrało z Chelsea 4:0,2:1 z Totkami,1:1 z Arsenalem,teraz z City 2:0 i z Live 1:1.
Ale przyjdzie jakiś ogór i nie wiedzą co się dzieje.
1
Tiki taka w 2k19
0
Kurs na handicap 28.
0
Rashforda za 2 lata do Barcelony.
1
Ale Rashford ma formę.
4
5 meczy Mourinho w Tottenhamie=16 bramek
Niezły defensywny trener.To co by się działo jakby był ofensywny.
0
Bayern XD Monachium
15
Lewandowski się skończył.
0
@Veb1233 Masz reakcje Mou na tą bramke moze?
0
Niby tylko Burley ale ładnie totki grają.
0
Pięknie Tottenham.
0
@student97r Oby dzis wygrali bo postawiłem na nich pitos.
3
Jak ktoś się nudzi to na canał+ zaczyna się meczyk Bostonu z Denver.
1
@KamQiX U mnie podobnie.
1
@KamQiX Uuu szacunek za pana Scofielda :D
1
@student97r Romek pewnie sypnie groszem.Obronca by się przydał.
2
Napewno nie zdeklasował VVD.
0
@BarcaInfo dobra ale Cristiano gra na skrzydle
0
@Avada Kedavra Kto by miał ją wymierzać?
0
@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3