Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablopicasso27 Zawsze będą wątpliwości.To są tacy zawodnicy że nigdy nie będzie jednej opini.
0
@Misugi14 1,90 że go AJ pyknie przed czasem.Chyba skorzystam nawet.
0
Andy Ruiz czy Anthony Joshua?
0
Griezmann przez cały mecz jeden celny strzał i bez udanego dryblingu.Bieda straszna jak na ofensywnego zawodnika.
0
@Pilka_jest_okragla Każdy ma swoje zdanie.
0
@Pilka_jest_okragla Messi Ronaldo Messi Ronaldo Ronaldo Messi Messi Ronaldo
i tak przez całe życie. Szczerze to ta dwójka już mnie nudzi.
0
Stare City i 2:0 Jesus.
1
Tu chyba może pomóc jedna osoba
@Danny Gaucho
0
@Grzesior667 Jutro może byc niezla beka gdy się okaże że to Mourinho zwolni OGS.
0
@Kapitan hawk to twój friend
0
@student97r Dobre mecze ale James na 1 miejscu a pozniej coś Lakers :v
0
Jak ktoś chce posłuchać coś o Premier League :
0
@Rewolucja123 Kimiś to ŚP
0
@xArabx Musiałbym za Lewego albo Sterlinga
0
@ricardo0705 1.Messi 2.VVD 3.Bernardo 4.Sterling 5.Lewy
0
@Cochise 2k18 Ronaldo>Modrić.
14
@BarcaInfo gra Tylko dla złotych piłek,tfu !
0
@Kapitan hawk A czego nie ma?Pewnie chodzi ci o Mundial ? :v
5
@Ricc Widzieliśmy gdzie był Neymar gdy nie miał kontuzji.
Zamykam temat.
3
@Kapitan hawk Napewno ma podstawy by tak mówić bo osiągnął wszystko ale mimo wszystko chu**** to brzmi.Jak ktoś to powiedział kiedyś :
,,Tutaj co drugi jest królem albo gwiazdą
Ale królem to będziesz gdy ludzie Cie tak nazwą''
1
@TiKiTakA2018 Teraz tiki take łatwo jest rozpracować.
2
@aro1 Nie ma go przez kontuzje tylko i wyłącznie.
0
@DonAndresFCB Lewy w wywiadzie mówił że coś tam zamienił z nim pare słów ale było ciężko bo słabo ogarnia inglisza.
3
@BarcaInfo Ale szczerze to nie wiem czy czasem w 2k18 Ronaldo>Modrić.
10
@itmustbejoke Skompromitował się bo się pochalil swoja nagrodą na insta?
8
@Witam ???
3
@Pablopicasso27 Nie było 11.
1
@Grzesior667 Tego nie powiedziałem :D
4
@Kapitan hawk Czytałem i polecam.
1
@Taz Ale te twoje żarty to są takie 2/10 . Jak chcesz to robić to rób to inteligetnie i z klasą