Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BrunoRQ7 ???
0
@bixmix finaliści :
-Koro
- Konrad
-Oset
- Spartiak
- Kurian
- Quesh
-Toczek
- WueNo
9
@PawkoFCB To jest zasada Portugalii.Nie wiem o co ci chodzi.
0
@bixmix Oset kiedyś fajnie nawijał ,miał tą swoją ,,stylóweczke'' a teraz tak srednio
0
@NeroTFP Taa wbw 2004 :D
1
@bixmix Koro jak dla mnie bez problemu wygra.Chłop jak dobrze wejdzie to robi jakby to powiedział Fifi destroy :D
2
Jak ktoś chce posłuchać dobrych panczy i jazdy o pannach to dziś są finały wbw.Lajwik na yt od 21.
0
@MarioVeB! nie wiem
4
@Socjopata Cristiano sam pyknie dojczów
3
Ale mega ciężka grupa.Hiszpania nawet bez formy nas pyknie,Szwecja to dobrze ułożony zespół i np Bośnia która tez ma fajnych zawodników.
0
@bixmix Ja ten mecz omijam :v
1
@Socjopata robisz ich na cienkim
0
@Kapitan hawk zoba jak madrycki chłopak wymiata
0
Tottenham lubi chyba nerwowe koncówki 3:2 :v
0
Live i tak pewnie wygra.Ile oni już mieli meczy w których były ciężkie koncówki a i tak wygrywali.
3
@Veb1233 Aj szkoda teraz miał okazje na 3 :D
1
Alli może z hat-rickiem skończy.Już ma dublecik.
0
Niezłe wałki w meczu z Totkami.Po co ten var to ja nie wiem.
2
Imponuje ten Tottenham póki co.
0
@BarcaInfo Wniosek prosty Ramos>Bale&Hazard
0
@ofenzywa Jak wygra ojro z Belgią.
7
Swoją drogą to Rudy jest niesamowity.Nie dość że bardzo dużo biega,świetnie podaje,ma dobre uderzenie,niezły drybling,świetne stałe fragmenty.No w sumie ma wszystko.
2
Brawo City ! Brawo Pep ! Kevin de Bruyne 2:1
0
Kurs na kartke dla Casemiro był 1.60 :v
1
Jednak będzie piniondz
@bixmix nice :D
0
Jednak nie będzie piniondza :v
0
@Gaucho Ważne że piniondz się zgadza.I tak zostaną wyjasnieni w swoim czasie.
3
@Pablopicasso27 Dobrze że ty nie postawił City
1
Redmos z bramką 1:0 :)
0
@bixmix Nie mają szans z City.