Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Zobaczymy.
6
@IronSanHybrid Dokładnie.To jest klasyk i najlepiej jak obie ekipy mają pełne składy.
0
@Danny Gaucho Ronaldo chyba zostanie na tym top1.
3
Jak ktoś nie ma co robić w nocy to o 2:30 w c+ Dallas vs LAC.
2
@student97r Dzis Dallas z Clippers w c+ :D
1
@socha Na złotą piłke może nie ale niech dadzą mu chociaż top 5.
5
@IronSanHybrid No i zrzucił brzuszek bo zwinny jest jak dawniej :P
6
@IronSanHybrid U niego niesamowite jest to że bardzo dobrze trzyma się na nogach.Jak traci piłe to z faulem.
7
@IronSanHybrid Piękny Eden.Oby ta kontuzja to nie było nic groznego.
0
@MesQueUnClub_87 I Sławka Peszke bym dodał
7
Ronaldo xD
https://www.polsatsport.pl/film/ronaldo-bliski-kontuzji-po-kopnieciu-choragiewki_6901828/?ref=wideo_kafle
3
@Veb1233 Ale widać że piłkarze chcą póki co grać dla Mou.Atmosfera jest a to chyba najważniejsze.
9
@damianex10 Cięzki początek ale z meczu na mecz co raz lepiej mu idzie.
0
@Veb1233 Narazie dobrze to wygląda.
1
Comeback Tottenhamu,wybitna forma Lewanboskiego,klasyczny Juventus i śpiący Paryż.
Ciekawe co jutro będzie.
0
Harry Kane again
1
Szanuję Mourinho za takie właśnie mecze.
1
Lewy chyba chce wygrać złota pile.
0
Chyba przydomek maszyna zyskał nowego właściciela.
0
Mourinho....Jose
0
Neymar na boisku *.*
0
@Zip nie wiem ale faul to faul
2
Przecież faul był na Marcelo.O co biega?
4
Paweł Dybala to jest jednak klasa.
1
Vamos Tottenham
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zagi31 nie rozumiesz.
1
@cules100pro Chodzi mi o drybling . Bardzo podobnie grają.
0
@kamilo0066 To nie jest obraza.
1
Hazard to taki prawonożny Messi.Drybling i kontrola nad piła lv max