0

@MarioVeB! Zobaczymy.

6

@IronSanHybrid Dokładnie.To jest klasyk i najlepiej jak obie ekipy mają pełne składy.

0

@Danny Gaucho Ronaldo chyba zostanie na tym top1.

3

Jak ktoś nie ma co robić w nocy to o 2:30 w c+ Dallas vs LAC.

2

@student97r Dzis Dallas z Clippers w c+ :D

1

@socha Na złotą piłke może nie ale niech dadzą mu chociaż top 5.

5

@IronSanHybrid No i zrzucił brzuszek bo zwinny jest jak dawniej :P

6

@IronSanHybrid U niego niesamowite jest to że bardzo dobrze trzyma się na nogach.Jak traci piłe to z faulem.

7

@IronSanHybrid Piękny Eden.Oby ta kontuzja to nie było nic groznego.

0

@MesQueUnClub_87 I Sławka Peszke bym dodał

3

@Veb1233 Ale widać że piłkarze chcą póki co grać dla Mou.Atmosfera jest a to chyba najważniejsze.

9

@damianex10 Cięzki początek ale z meczu na mecz co raz lepiej mu idzie.

0

@Veb1233 Narazie dobrze to wygląda.

1

Comeback Tottenhamu,wybitna forma Lewanboskiego,klasyczny Juventus i śpiący Paryż.
Ciekawe co jutro będzie.

0

Harry Kane again

1

Szanuję Mourinho za takie właśnie mecze.

1

Lewy chyba chce wygrać złota pile.

0

Chyba przydomek maszyna zyskał nowego właściciela.

0

Mourinho....Jose

0

Neymar na boisku *.*

0

@Zip nie wiem ale faul to faul

2

Przecież faul był na Marcelo.O co biega?

4

Paweł Dybala to jest jednak klasa.

1

Vamos Tottenham

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zagi31 nie rozumiesz.

1

@cules100pro Chodzi mi o drybling . Bardzo podobnie grają.

0

@kamilo0066 To nie jest obraza.

1

Hazard to taki prawonożny Messi.Drybling i kontrola nad piła lv max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?