Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Licze na dobry meczyk.Szkoda że bez Pogbusia no ale trudno.
7
@KmN Ztrollowala was hahah
0
@Chwytliwy Tottenham i tak ich ukąsi :D
0
@student97r chyba nie ma po co wracać :c
2
@Leszczinho Ciężko powiedzieć kto jest najlepszy na świecie.Oblak,ter Stegen,Alisson czy Ederson.
0
@student97r Pytanie w jakiej formie będą KD i Klay bo oboje są po ciężkich kontuzjach.
0
@student97r Nie oglądałem Brooklynu ale widziałem że było 106 :101 w 12 minucie i pyk 106:109 dla Miami.Ciekawe co tam narobili.
1
@student97r Fajnie to Toronto gra bez Leonarda.A dziś chyba znowu bez Lowry'ego i Ibaki?
1
@rainyy Szczególnie jak pojawi się defensywa np Clippers która potrafi zrobić tak by ci się odechciało grać :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r Po prostu Janis :D
0
@rainyy Cyfry na poziomie Jordnanowskim a nawet może byc lepiej.
1
@kerouac Ja jak widze że coś napisałes to mówie kerłak xd
1
@kerouac Niektórzy komentatorzy mieli problemy na początku z wymową jego nazwiska :p
4
Zawodnicy z największą średnią punktów na mecz w obecnym sezonie NBA :
1. James Harden 38.9
2. Giannis Antetokounmpo 30.9
3. Luka Doncic 30.8
4. Trae Young 28.4
5. Bradley Beal 28.3
0
@rainyy Zion ma hype ale jak tak dalej będzie grał Morant to na luzie wygra.
1
@fart i pierwszy mecz z Mavs po dogrywce i to na mega farcie po tym lucky rzucie Greena
2
@fart Iggy by pasował.Więcej doswiadczenia w po
0
@student97r Wiadomo że Harden najlepszy :D Kolega ma racje ahha :V
2
@kiper09 Zajebisty pomysł
0
@student97r Lakers grają tak fatalnie w tej 2 połowie że masakra.Zero obrony,zero komunikacji i rzuty z dupy i jeszcze nie trafiają tego nawet.Kiepski mecz :v
42
@Janiama Przypominam również że obecny trener zaliczył 2 blamanże w LM o której piszesz.
1
@KSSniper 2013 raczej dla Cristiano.Nad 2018 bym się zastanawiał.
0
@adrix8 Tego kwiatu jest pół światu czy coś takiego :v
1
@takisobiektos Tylko po co?
81
Nie dość że Atleti przegrało to jeszcze ich ulubionym wynikiem.
0
@Kamiloza91 pewnie gdzieś na tygodniu rozegrają
0
@obora69 pogoda
0
@Kamiloza91 Przełozony :v
1
Teraz na spokojnie można obejrzeć Lakers vs Mavs.