Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@WoJjTas Bez przesady z tym Traore.
0
@Chwytliwy A jak gra nasz Polak rodak?
1
Gdy Mourinho przejmował Tottenham był daleko od top4.Tymczasem jeśli wygra dziś będzie tracił tylko 3 pkt do Chelsea.
0
@Kapitan hawk No skoro wszyscy tu pisali o Messim to teraz wypada o Ronaldo xD
1
@Kapitan hawk Messi też naładował Majorke :v
0
Again siiiiii..
0
Crisianoooo siii
0
@BarcaInfo Ale najpierw Cristiano przed Camp Nou
:v
0
@Luki 10 No ciężki wybór.Ten i ten pewnie będzie dobry.
4
@Luki 10 Wybrali United z Evertonem.
0
@student97r Oczekiwania będą ogromne bo każdy będzie myślał ,, ej to ten syn LeBrona Jamesa'' :v
4
@DonMatteo901 Ładnie się Mata wypromował.Jest wszędzie :D
0
@bixmix Napewno ale chłopak daje rade jak na swój wiek.Jeszcze chyba ma najlepszego nauczyciela od koszykówki..bo kto nie chciałby się uczyć od LeBrona? :v
0
@Colon Oglądałem i ci polecam jak najbardziej :P
1
Niezle gra syn LeBrona :D I te reakcje samego Jamesa :v
0
@Hushovt United Everton
0
@student97r Szkoda ale Detroit było lepsze
0
@JimMorrisonFCB Nocne życie..eh
1
@IronSanHybrid siada ta ostatnia nuta i to naprawdę.dobra nowość
0
@JimMorrisonFCB On już grał z Nadalem mega mecz niedawno.Chlop ma potencjał ale czy coś zdziala. Will see
0
@student97r oby bo dziś bez Russa
0
@student97r świetny mecz ale ja czekam na Houston :v
0
To niezłe Napoli.
0
@Kajtek77 To też.
5
@koziar Niech zgadnę.Ten w środku to sędzia?
0
@damiano996 Chyba nie rozumiesz
0
Stawianie handi na Lipsk to czysta przyjemność.
3:0
6
@pax O to to.Fajnie że ktoś dostrzegł słabe zawody Franka.
3
@Davvd Ale Busi dziś nie zagrał świetnego meczu.
0
@bixmix A ja się na siatke skusze. :v