Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rewolucja123 On jakiś cringowaty się wydaje.
0
@Messibestplayerintheworld napewno? :V
0
@AlvaroHanso Nie lepiej na priv mu to napisać ?
0
@Hushovt ja ostatnio oglądam filmy ale tylko świąteczne xD
0
@Hushovt dawaj w metka lepiej a nie jakieś filmy
0
@Chwytliwy to gratuluję panie Chwytliwy.
0
@Colon ty to Colon potrafisz pocieszyć
0
@student97r ciekawe czy będzie jakiś big deal
2
@LuisSalvano Ale tu nie ma co się ogarniać.Sedzia okradł Real w 1 połowie i takie są fakty.
14
Clement sam się zaorał.
1
Casemiro MVP meczu.
1
@student97r w pierwszej połowie powinni dostać karnego.
0
A kupno skrzydłowego z topu to obowiązek.Griezmann marnuję potencjał tej pozycji.
10
Jednak te klasyki jak był Iniesta, Neymar czy Ronaldo miały coś w sobie.
10
Ile dziś niedokładności, nieudolności po obu stronach.
0
Ale Suareza kasują.ja piernicze.
11
Nie wiem jak u was ale jakoś mnie nie porywa ten klasyk.Niby coś się dzieje ale mało z tego jest.
0
Ale nasi mają pełne gacie.masakra
0
Benzema co kręci.
1
Ale fart.Juz Real powinien mieć karnego.
0
@bixmix ja eleven dziś :v
1
Dybala jaka forma...
1
Czerwo Ramosa obstawione za drobne.Moze akurat:v
3
@Damian11 Osiągnięcia, statystyki,rekordy,trofea.Wszystko to ma CR7.
2
@jedrek7000 ja mam nadzieję na ofensywe granie a nie na badanie się przez cały mecz i wyczekiwanie na tą jedną bramkę.
3
@Colon Kiedyś będzie się dużo mówić o Leo i Cristiano.A ja będę mógł z dumą powiedzieć że oglądałem ich praktycznie cała karierę.
1
@sebasek99 hahah taa.typowy Anglik ale jakoś go lubię:v
0
@kuz Nie ty jeden :]
0
Harry Kane odwiedził dzieci w szpitalach.Fajny gest.
3
Niesamowite jest to jaki komfort drużynie daje Leon.