5

@Rewolucja123 On jakiś cringowaty się wydaje.

0

0

@AlvaroHanso Nie lepiej na priv mu to napisać ?

0

@Hushovt ja ostatnio oglądam filmy ale tylko świąteczne xD

0

@Hushovt dawaj w metka lepiej a nie jakieś filmy

0

@Chwytliwy to gratuluję panie Chwytliwy.

0

@Colon ty to Colon potrafisz pocieszyć

0

@student97r ciekawe czy będzie jakiś big deal

2

@LuisSalvano Ale tu nie ma co się ogarniać.Sedzia okradł Real w 1 połowie i takie są fakty.

14

Clement sam się zaorał.

1

Casemiro MVP meczu.

1

@student97r w pierwszej połowie powinni dostać karnego.

0

A kupno skrzydłowego z topu to obowiązek.Griezmann marnuję potencjał tej pozycji.

10

Jednak te klasyki jak był Iniesta, Neymar czy Ronaldo miały coś w sobie.

10

Ile dziś niedokładności, nieudolności po obu stronach.

0

Ale Suareza kasują.ja piernicze.

11

Nie wiem jak u was ale jakoś mnie nie porywa ten klasyk.Niby coś się dzieje ale mało z tego jest.

0

Ale nasi mają pełne gacie.masakra

0

Benzema co kręci.

1

Ale fart.Juz Real powinien mieć karnego.

0

@bixmix ja eleven dziś :v

1

Dybala jaka forma...

1

Czerwo Ramosa obstawione za drobne.Moze akurat:v

3

@Damian11 Osiągnięcia, statystyki,rekordy,trofea.Wszystko to ma CR7.

2

@jedrek7000 ja mam nadzieję na ofensywe granie a nie na badanie się przez cały mecz i wyczekiwanie na tą jedną bramkę.

3

@Colon Kiedyś będzie się dużo mówić o Leo i Cristiano.A ja będę mógł z dumą powiedzieć że oglądałem ich praktycznie cała karierę.

1

@sebasek99 hahah taa.typowy Anglik ale jakoś go lubię:v

0

@kuz Nie ty jeden :]

0

Harry Kane odwiedził dzieci w szpitalach.Fajny gest.


3

Niesamowite jest to jaki komfort drużynie daje Leon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?